Як спокійно реагувати, коли якась людина бикує, виявляє агресію, агресивно вривається в особистий простір?
Люди, які будь якій ситуації спокійні і ввічливі вони взагалі існують? 😇
Сонячний промінь• 10 июля в 14:30
1) Не переходити на особистість
2) не підтримувати базар
3) тримати дистанцію. Фізичну у тому числі. Повірте, напади з ножем не така вже і рідкість, на жаль.
4) мати сміливість припинити неадекватне спілкування до того, як отримали психологічну чи тим паче фізичну травму.
2) не підтримувати базар