Соображалочка• 10 июля в 16:46

Сьогодні мені чоловік сказав що в мене ноги як в старої баби

Бо вони всі в варикозі
8 років тому була операція
Але варикоз все рівно зʼявляється, хоч я і худа 57 кг при рості 170 см
Элька-Карамелька• 10 июля в 20:26
Ответ дляСоображалочка
Та якось обідно(((
По секрету-у 80% совєтчиць такі ж само чоловіки, але вони вам будуть казати, що то тільки у вас херовий
Вообще не факт• 10 июля в 20:45
Ответ дляБарабасиха
А в Вашому розумінні класний - це бабки та посада? Ну-ну. Тоді мені Вас жаль. Бо нормальна людина хоче поряд мати розумного, сильного і вірного чоловіка, який у хворобі і горі буде підтримувати. А Ваш ’класний’ просто викине Вас, як стару ганчірку і знайде нову ляльку за гроші. Якщо чоловік автора вже в такому віці принижує її за хворобу, то, не дай Боже, щось серйозне станется, просто кине.
В кого шо болить називається. Де я хоч слово написала про бабки та посаду 🤦‍♀️
Класний це класний і все тут. Це той який би і автору сам по собі подобався, а не просто штани в хаті. А в таких чоловіків завжди є великий вибір.
Видна міленіалка• 10 июля в 20:53
Ответ дляВообще не факт
хз чесно. Їм же не по 16 що відразу любов. Любов приходить з роками (не у випадку авторового чоловіка нажаль) а ’случиться’ може статевий потяг, всплеск гормонів і можливо закоханість, не знаю тільки яким чином цей потяг протримається як ви пишете в холодну пору року без сексу і роздягання
Яка маячня… Любов зазвичай з роками уходить, а не приходить.
woman Warrior• 10 июля в 20:55
Ответ дляСоображалочка
Каже шо я не займаюсь собою
Тому в мене варикоз
Дівчата що я маю робити?
развестись.
лучше быть одной, чем с идиотом.
Полтавська галушка• 10 июля в 21:35
Ответ дляКошкинДом
Попробуйте и увидите сами. Увеличенные вены-это воспаление, которое снимает гепариновая мазь.
Если бы Гепариновая мазь помогала , то никто бы не делал операции, не пил таблетки курсами....
Барабасиха• 10 июля в 21:39
Ответ дляВообще не факт
Ну в Вашому дописі Ви транслювали своє уявлення про класного, який на Вашу думку ніколи на жінку з варікозом не подивиться. А це апріорі вже моральний ідіот.
Анонимба• 10 июля в 21:53
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нет. Это у вас с автором такие
Манка Я• 10 июля в 21:55
Автор, прежде всего это вопрос Вашего здоровья.
Это нужно Вам,ч первую очередь.
Вот посмотрите это, думаю, будет полезно
Анонимба• 10 июля в 21:57
Ответ дляСоображалочка
Ну як вони можуть заховатись
Якщо вони розтягнуті
Збільшені
Так как они могут сами пропасть если вы не делаете нихрена для этого. Хто хоче вирішити проблему ледве не гівном мажеться. І це постійна праця. В багатьох вени вилізли під час вагітності але ж шось роблять
Девальвация• 10 июля в 22:43
У вас гарні ноги!
Нещодавно побачила в супермаркеті жінку, сзаду всі ноги в тату, виглядає трохи дивно але гарно і стильно, класні малюнки асиметричні, я завжди думаю, що людьми движе, нащо роблять тату, потім на касі за нею стояла і роздивилася сильний варікоз, то вона тату його замаскувала. Не знаю, чи можна на варікоз його бити, можливо її тату було і раніше, хто зна, але класне рішення проблеми на мій погляд.
Маруська Му• 10 июля в 22:46
Автор, я вас очень хорошо понимаю. У меня тоже наследственный варикоз. Три раза делала склерозирование, после которого по 2 месяца носила компрессионное бельё. Вены убирались, но потом появлялись в других местах. Сосудистая сетка при этом оставалась. Говорили, что нужно убирать лазером этот косметический дефект. Когда делала склерозирование третий раз, препарат (склерозант) из вены попал на кожу и из-за этого я 2 месяца лечила некроз. Остался шрам. Сейчас стараюсь пропивать курсом детралекс. Тоже стесняюсь своих ног. Но пока не решаюсь опять что-то делать с венами (лазер или опять склерозирование).
Конфиденциальность• 10 июля в 22:55
Я б не сказала що у Вас прям страшні ноги.
Мені цікаво якби в нього були проблеми, Ви б його також були? А в нього мабуть також здоров´я не ідеальне. Підтримка повинна бути в таких випадках, взаємна.
Доктор Варвар• 10 июля в 23:07
У меня тоже такие ноги, но и лишний вес есть, но это проблемы мужа, его и поменять можно
Доктор Варвар• 10 июля в 23:09
Ответ дляТоскующая
А что косметологи/врачи? Сейчас же лазеры эти, загореть если, может не так заметно будет?
Но муж хам, однозначно
Это не лечится
Все і одразу• 10 июля в 23:33
Ну скажите мужу , что у него мозги как у старого деда. Видимо уже началось старческое слабоумие, если он вам такие претензии предъявляет.