Соображалочка• 10 июля в 16:46

Сьогодні мені чоловік сказав що в мене ноги як в старої баби

Бо вони всі в варикозі
8 років тому була операція
Але варикоз все рівно зʼявляється, хоч я і худа 57 кг при рості 170 см
Тоскующая• 10 июля в 16:59
Ответ дляСоображалочка
От що я можу зробити якщо в мене в роду у всіх цей варикоз(((
А что косметологи/врачи? Сейчас же лазеры эти, загореть если, может не так заметно будет?
Но муж хам, однозначно
Кusalochka• 10 июля в 16:59
Ответ дляВообще не факт
Думаєте багато бажаючих на такі ноги? Маю на увазі з класних успішних чоловіків
Думаете, если автор познакомиться с кем-то в холодное время года и случится любовь, то к концу весны её разлюбят
месяцкие• 10 июля в 16:59
А де і ким ви працюєте? Вправи які робите. Вам же сказали причину і як допомагати венам
Мій не такий• 10 июля в 16:59
Ответ дляВообще не факт
Ну на вас же какой то клюнул мужик, хоть вы не очень то умна
Вообще не факт• 10 июля в 16:59
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
так не в чоловікові справа, пофіг на чоловіка, ви правда чому не займаєтесь своїм здоров´ям, ви ж ще судячи по ногам молода, воно ж прогресуватиме з часом, ви якось дізнавалися, невже це не лікується зовсім?
Ластовиння• 10 июля в 17:00
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
работать , зарабатывать, разводится , заниматься собой
месяцкие• 10 июля в 17:00
Авторе,що ви робите для покращення чи бодай не прогресу хвороби
Панна Кота• 10 июля в 17:00
Ответ дляВообще не факт
Нормальные ноги! Классный мужик - этотне тот, что женщину по ногам ввыбирает.странное у вас определение ´классного´ мужика
Бюст Березуцкого• 10 июля в 17:01
Ответ дляСоображалочка
Бо я одягла короткі шорти
Зараз піду одягну довгі штани і буду в жарідлу ходити в штанах
А потім якщо він захоче кудись поїхати то я скажу що я не можу, в мене ноги як в старої баби. Буду в ролі жертви
Не зрозуміло, він пропонує вам допомогу та лікування чи ні?
Успокойся_Успокойся• 10 июля в 17:01
А своими недостатками он видимо очень доволен.
Викачую яйцями• 10 июля в 17:01
Ответ дляСоображалочка
Каже шо я не займаюсь собою
Тому в мене варикоз
Дівчата що я маю робити?
Тю. Він у Вас неграмотний чи що? Розкажіть йому про варикоз і про те, що це не про ’займатися собою’.
Вообще не факт• 10 июля в 17:02
Ответ дляКusalochka
хз чесно. Їм же не по 16 що відразу любов. Любов приходить з роками (не у випадку авторового чоловіка нажаль) а ’случиться’ може статевий потяг, всплеск гормонів і можливо закоханість, не знаю тільки яким чином цей потяг протримається як ви пишете в холодну пору року без сексу і роздягання
Викачую яйцями• 10 июля в 17:03
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
Так а що Ви відповіли йому?
Вообще не факт• 10 июля в 17:04
Ответ дляМій не такий
я реалістка. А нерозумна саме ви. Від того що ви зараз авторці поохаєте і поспівчуваєте, напишете який чоловік козел а вона розкішна королева, їй стане легше на 5 хвилин , а ситуації це не допоможе.
Всміхайлик• 10 июля в 17:04
Ответ дляСоображалочка
Бо я одягла короткі шорти
можете носити сарафан.нафіг з себе знущатьсяя?
Успокойся_Успокойся• 10 июля в 17:05
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
Сначала успокойтесь, а потом дождитесь удобного момента и скажите ему о его недостатках, которые у него по любому есть.
Пэрисхилтонша• 10 июля в 17:06
Ответ дляСоображалочка
Каже шо я не займаюсь собою
Тому в мене варикоз
Дівчата що я маю робити?
Уйти от придурка
Вообще не факт• 10 июля в 17:06
Ответ дляПанна Кота
не перекручуйте. Не по одним ногаи. Але в ’класного чоловіка’ великий вибір, і так, хороших жінок багато. І розумних, і цікавих, і до того ж з красивими ногами і всім іншим.
Пэрисхилтонша• 10 июля в 17:07
Ответ дляСоображалочка
Я боюсь що через варикоз до мене таке відношення
То і зубами взагалі буде халепа
У вас проблема с головой, это хуже варикоза и кариеса
Булькаю• 10 июля в 17:08
Ответ дляСоображалочка
Каже шо я не займаюсь собою
Тому в мене варикоз
Дівчата що я маю робити?
А чому ви з ним? Він якимось особливим медом пісюна намазує?
Всміхайлик• 10 июля в 17:08
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
слати нафіг вашого ідіота.
от років через надцять -прийде ще більше болячок, можливо ще операції,і не тільки ноги. ,тіло розпливається, і оце чмо буде мене носом тикати?? а менопауза..- він вас опустить нижче плінтуса,аполон грьобаний.
та ну нафіг.
Панна Кота• 10 июля в 17:08
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Можно сказать, что у него в последнее время яйца как то некрасиво обвисли. Сиськи торчат чрезмерно,
Кusalochka• 10 июля в 17:08
Ответ дляВообще не факт
Вы знаете, у меня после родов случились растяжки, от сисек до пяток. И как-то мне это никогда не мешало. Из мужиков об этом мне сказал только первый БМ, так и сказал ’а ты что, такая теперь останешься?’. Из всех моих мужиков он был самым никаким. Остальным пофиг было.
Вообще не факт• 10 июля в 17:08
Ответ дляУспокойся_Успокойся
І? Як це покращить ситуацію? Він обісрав її, вона у відповідь обісре його, далі що? Будуть жити щасливо з розумінням що вони обоє такі какашки нікому не потрібні? Та й таке. Полишити цього чмошника і займатись своїм здоров´ям а не сидіти жувати соплі
Перемелица• 10 июля в 17:09
Ответ дляСоображалочка
Каже шо я не займаюсь собою
Тому в мене варикоз
Дівчата що я маю робити?
Я б не носила короткие шорты.
миссАрфография• 10 июля в 17:09
Краще такі ноги закривати,ну бо дійсно.
Вообще не факт• 10 июля в 17:10
Ответ длямиссАрфография
Краще такі ноги закривати,ну бо дійсно.
Краще такі ноги лікувати...
Кумася• 10 июля в 17:11
Ответ дляСоображалочка
То і зубами взагалі буде халепа
А он Ален Делон?
Пишу каліграфічно• 10 июля в 17:11
Ответ дляСоображалочка
Він ще не знає про мої проблемні зуби((( я приховую але часто їх лікую
а він весь такий ідеальний? Знайдіть у нього недоліки, і тикайте йому на них постійно
Perfect look• 10 июля в 17:12
Ответ дляСоображалочка
Бо я одягла короткі шорти
Автор, ну проблема есть конечно, вы к флебологу ходили ? Сдавали кровь на свертываемость, вены/сосуды проверяли ?
Тут дело даже не в косметическом дефекте, а что могут быть тромбы, нужно следить за этим.