Соображалочка• 10 июля в 16:46
Сьогодні мені чоловік сказав що в мене ноги як в старої баби
Бо вони всі в варикозі
8 років тому була операція
Але варикоз все рівно зʼявляється, хоч я і худа 57 кг при рості 170 см
8 років тому була операція
Вітаміни косметика• 10 июля в 18:22
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
одягніть сукню гарну легку подовше - навіщо роздувати трагедію... Так ноги не айс ви самі знаєте.
Котя_люлю• 10 июля в 18:45
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
что возле него делаете?
вы себя предаете
На паровозе• 10 июля в 18:45
Знакомую девочку так задолбал вид своих варикозных ног, что она набила красивую абстракцию на ногах)
А муж мудак
Бочка порохУ• 10 июля в 18:46
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Покажите фото , может он и прав
В чём прав, в том, что за болезнь жену оскорбляет?
А он тупое хамло и ему уже никакая операция не поможет.
Бочка порохУ• 10 июля в 18:49
Ответ дляСоображалочка
Він ще не знає про мої проблемні зуби((( я приховую але часто їх лікую
Это он Вас так загнобил или Вы сами себя под плинтус загнали?
Ни зубы, ни ноги - не повод унижать и оскорблять любого человека.
У моего мужа тоже зубы плохие, так я его наоборот сама загоняю к стоматологу и заставляю лечить, а он всё норовит денег на себе сэкономить.
Забула що?• 10 июля в 18:50
Ну, по сути правду сказал. Уж насколько я пофигист в отношении внешности, но наверное, с такими венами все же чаще тонкие штаны бы надевала
Своему мужу, кстати, говорю прямо, когда он надевает одежду, подчеркивающую его недостатки. И даже не особо сглаживаю
Мужа люблю ))))
Автор, компрессионный трикотаж после операции носили?
Мужа люблю ))))
КошкинДом• 10 июля в 18:50
Ответ дляПэрисхилтонша
Это вы пошутили про мазь? Думаю у вас нет такой проблемы, потому ерунду и пишете.
Мой муж лечил варикоз гепариновой мазью. Помогло с одного курса Мазал 2 недели. Все прошло и вены спрятались.
Соображалочка
• 10 июля в 18:54
Ответ дляКошкинДом
Ну як вони можуть заховатись
Якщо вони розтягнуті
Збільшені
Якщо вони розтягнуті
Збільшені
Забула що?• 10 июля в 18:54
Ответ дляБрюлик в стразах
ні, це генетично сформована ламкість судин, кров - це не основний чинник. Маса людей п’ють препарати для розрідження крові, але і натяку на варикоз не мають
это не ломкость сосудов, а расширение вен
Пэрисхилтонша• 10 июля в 18:55
Ответ дляКошкинДом
Та чего только на форуме не напишут)))
Птица Говоруша• 10 июля в 18:55
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Покажите фото , может он и прав
І? Це привід принижувати дружину? Варикоз нікуди не дінеться.
Бочка порохУ• 10 июля в 18:57
Ответ дляPerfect look
Автор, ну проблема есть конечно, вы к флебологу ходили ? Сдавали кровь на свертываемость, вены/сосуды проверяли ?
Тут дело даже не в косметическом дефекте, а что могут быть тромбы, нужно следить за этим.
Удалено администрацией...
ДелайКак_Я• 10 июля в 19:02
Ответ дляСоображалочка
От що я можу зробити якщо в мене в роду у всіх цей варикоз(((
У вас гарні стрункі ніжки. Трохи засмаги і буде значно менше видно варикоз. Видно, що ви молода, та нажаль, від хвороб ніхто не застрахований. А чоловіку пересоліть суп, раз він такий.
КошкинДом• 10 июля в 19:06
Ответ дляСоображалочка
Ну як вони можуть заховатись
Якщо вони розтягнуті
Збільшені
Якщо вони розтягнуті
Збільшені
Попробуйте и увидите сами. Увеличенные вены-это воспаление, которое снимает гепариновая мазь.
В кого тако було• 10 июля в 19:06
Ответ дляСоображалочка
Бо я одягла короткі шорти
Зараз піду одягну довгі штани і буду в жарідлу ходити в штанах
А потім якщо він захоче кудись поїхати то я скажу що я не можу, в мене ноги як в старої баби. Буду в ролі жертви
Скажите тех кто обижает матерей своих детей, у тех пи@@н отсыхает и отпадает
В кого тако було• 10 июля в 19:08
Ответ дляЗабула що?
Мужа люблю ))))
В постель тоже в штанах ложиться?
Успокойся_Успокойся• 10 июля в 19:10
Ответ дляВообще не факт
І? Як це покращить ситуацію? Він обісрав її, вона у відповідь обісре його, далі що? Будуть жити щасливо з розумінням що вони обоє такі какашки нікому не потрібні? Та й таке. Полишити цього чмошника і займатись своїм здоров´ям а не сидіти жувати соплі
Полишити це звісно добра пропозиція, але ж, де потім знайти чоловіка, якщо майже всіх кмітливі дівчата розібрали, можливо порадите? але є нюанс, інтернет знайомства не пропонувати))
ДелайКак_Я• 10 июля в 19:10
Ответ дляСоображалочка
Бо я одягла короткі шорти
Не варіант, краще роль агресора. Кажіть - ти ж чоловік, то маєш піклуватись про дружину і давати гроші на терапію, вітаміни, масаж, спорт і косметику (автозагар). А казати образливі речі про здоров´я дружині, при цьому не виділяти кошти на лікування, то вже якесь нікчемство.
Успокойся_Успокойся• 10 июля в 19:12
Ответ дляПанна Кота
Можно сказать, что у него в последнее время яйца как то некрасиво обвисли. Сиськи торчат чрезмерно,
Вариант супер👍
Perfect look• 10 июля в 19:26
Ответ дляБочка порохУ
Удалено администрацией...
Вы не хамите, а учитесь читать.
Прошло 8 лет, такая проблема как у автора должна быть постоянно на контроле, из-за риска тромбов !
Perfect look• 10 июля в 19:27
Ответ дляДелайКак_Я
При варикозе как раз противопоказано загорать (
Оце так цабе• 10 июля в 19:36
Давайте я вам скажу теж, що у вас ноги, як у старої баби. Ви будете думати: ’Боже, ще одне конечне.’ І відволічетеся трохи від свого козла. Може, він уже шкодує про сказане...
Барабасиха• 10 июля в 19:44
Ответ дляВообще не факт
Думаєте багато бажаючих на такі ноги? Маю на увазі з класних успішних чоловіків
А в Вашому розумінні класний - це бабки та посада? Ну-ну. Тоді мені Вас жаль. Бо нормальна людина хоче поряд мати розумного, сильного і вірного чоловіка, який у хворобі і горі буде підтримувати. А Ваш ’класний’ просто викине Вас, як стару ганчірку і знайде нову ляльку за гроші. Якщо чоловік автора вже в такому віці принижує її за хворобу, то, не дай Боже, щось серйозне станется, просто кине.
Забула що?• 10 июля в 19:48
Ответ дляВ кого тако було
В постель тоже в штанах ложиться?
Я в постели свои ноги не разглядываю)) как автор - не знаю
И я бы, конечно, занималась варикозом, выглядит это довольно отталкивающе
А_я_ЛОЖУ!• 10 июля в 19:51
Ответ дляСоображалочка
У меня такие же ноги с 20 лет. Просто не ношу короткое.
Кружите меня,кружите• 10 июля в 20:12
Сказали категорично що це хвороба яка не лікується, принаймні у вашому випадку. Але звісно це треш- жити з мужиком і ховати від нього варикоз, целюліт, погані зуби. Вірно вам пишуть - а далі що? З роками ми не гарнішаємо і не здоровшаємо... Сподіваюся, дівчата які чіпляють чоловіків суто зовнішнім тюнінгом і тут з піною біля рота доказують що треба бігти робити з собою те, що вимагає чоловік, хоч то губи, хоч цицьки, хоч жопа-горіх трохи задумаються після цієї теми, бо життя це не лише молодість, здоров´я та краса, все це з часом втрачається.
ДелайКак_Я• 10 июля в 20:14
Ответ дляPerfect look
Крем - автозасмага є
Паспортний стіл• 10 июля в 20:19
Ответ дляСоображалочка
Варикоз зʼявився тоді коли дитину народила
Навітт не народила
А коли була 3 міс вагітності
Видно густа кров була
Навітт не народила
А коли була 3 міс вагітності
Видно густа кров була
А як займатись? Знаю двох дівчат ім радили спорт , пішли у спорт стало ще гірше , операція теж не дає ефекту надовго, от зо тут робити?
Масяня Я• 10 июля в 20:21
Ответ дляСоображалочка
Боже як вийти з цього стану
Я не розумію що я маю робити і казати
Автор, вы в первую очередь полюбите себя и все. Мне мой бывший тоже указывал на ’бока’ и животик. Хотя я всегда была стройной. Ну были бока после родов недолго, и что? Я вообще не реагировала. Я знала ,что у мен\ отличная фигура. В вашем случае мне было бы самой некомфортно ходить в шортах, я бы носила сарафаны. Но если бы мне мой муж такое сказал, что жестко бы ему ответила, а не становилась в позу жертвы. Если вам лично комфортно ходить в шортах, то ходите и ни на кого не обращайте внимания. Любят не за красоту ног. И если бы у вас были шикарные ноги, то его отношение было таким же. придумал бы другой недостаток у вас
З понеділка на дієті• 10 июля в 20:24
Ответ дляСоображалочка
Та якось обідно(((
А мне вчера говорит жопа в ямкм(целюлит) и висит а скоро совсем будет висеть как у бабки. Мне 46. Тоже неприятно.