НичеНипанимаю• 10 июля 2025
Я пополамщик?
Всем добрый день. Я мужчина 35 лет, при среднем доходе хотел бы отношения в которых женщина бы тоже финансово участвовала в пределах своих возможностях, мой доход может быть выше женщины, и я готов его тратить во благо семьи, от женщины хотел бы того же. Насколько популярна моя позиция и считаюсь ли я пополамщиком по современным нормам?
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
У вас невеликий дохід. Тому ваше бажання раціональне
Але давайте візьмемо іншу сторону. Якщо жінка заробляє приблизно таку ж суму - вона буде хотіти від чоловіка більшого результату. Бо це нормальне прагнення до кращого. А якщо чоловік в 35 років думає за що вижити - то це звучить не дуже
Але для жінки з мінімальною зп - ви непоганий варіант. Вам мінімальна зп норм чи ви будете хотіти пропорційно вкладатись. Типу заробила 5к грн - на них і живи. На відпустку не назбирала - поїду без тебе
Зараз ніхто не працює на таку ЗП, мої 40 це середня ЗП, чи менша за середню? Мешкаю в Одесі
Дона Ко Ко• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я не про гроші в тумбочці, а про те щоб жінка також купляла продукти, також сплачувала комунальні послуги, разом відкладали на відпочинок
А домашние дела также пополам?
Если нет, то зп жены - это ее оплата домашних дел, их достаточно, становится заметно, когда перестает их делать
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Авторе, коли мене чоловік привів до себе, а взяв він мене з дитиною, то першим ділом він сказав, гроші тут, коли будуть закінчуватись кажи-принесу ще. Коли я перегнула палку в тратах, то він в певний момент сказав, вибач кохана, але все, гаплик, ліміт вичерпано. АЛЕ, він не сказав мені економити, або не питав а де ж люба твої гроші, він почав шукати іншу більш оплачувану роботу, бо одному йому вистачало з головою і відкласти, а на трьох виявилось замало.
Пройшло 13 років нашого спільного життя, що маємо на зараз. Його зарплата біля 4500к, моя 2200. У мене дублікат його карти, всі трати на ньому, і за всі ці 13 років він так і не спитав, а де ж твоя зарплатня люба, і куди ж ти її витрачаєш. Це не означає, що я нічого не вношу в сімейний бюджет, я без проблем щось купую зі своєї карти, але це моя ініціатива , а не його
4500к, це 4,5 млн?
ОноВамнадо• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Чем вызван ваш интерес?
Чому ви вирішили, що це якийсь інтерес?
Це питання чисто технічне. Зустріли ви жінку, ви їй сподобалися, в неї зп більша вашої, скільки вона винна в бюджет? Тільки не треба зараз щось типу «як вона сама вирішить» і всьо такоє, та, в котрої зп 25к, права вибору не мала, і ця не має теж, все по-чесному. ваша умова яка? 40к чи вся зп повністю?
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Чому не прагнете до більшого в свої 35?
На початку я заробляв взагалі десь в еквіваленті 400 доларів
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
За ваши деньги, но по своему усмотрению. Это я перевожу на человекопонятный
За мої чи спільні? Щось я заплутався
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляОноВамнадо
Чому ви вирішили, що це якийсь інтерес?
Обговорюється
Папобус• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Навіщо? Ну, ви зараз живе е на свої 40 тищ. Вам же ж вистачає на оплату комуналки та харчі. Навіщо вам, щоб ще жінка вкладалася? Поясніть, навіщо вам жінка, окрім того, щоб за воду в вашій хаті заплатила і за ваш борщ заплатила? Та що ж ви за меркантильна така людина? Для чого вам жінка і її гроші?
ОноВамнадо• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Обговорюється
Ок, обговорюємо. Любий, в мене зп 130к, мені всю в тумбочку класти чи тільки 40?
КАПСЛОЧНИЦА• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
За мої чи спільні? Щось я заплутався
А вона всі свої 25к має в спільну тумбочку покласти? А ви всі свої 40 чи теж 25, щоб порівну?
Папобус• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я могу скупляться, пусть список составит или позвонит и скажет что купить.
Дитино, а сам менеджерінгом зайнятися не можеш? Чи спланувати і тримати постійно у голові, що треба в ваш спільний дім, потрібно тільки жінці?
От я з жахом згадую оцей досвід спільного з чоловіком життя. Зранку думаєш, що готувати на вечерю. А його що не запитаєш, кожного дня одна відповідь - та що хочеш готуй. А, бляха, нічого не хочу. Зараз мені вистачає поїсти сиру зі сметаною, чи морозиво та пару помідорок.
Продавчиня кіз• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
залежить від прагнення і амбіцій конкретної жінки
Якщо вам норм такий рівень життя, то й вашій жінці повинно бути норм. Тобто великих прагнень і доходу від неї очікувати не варто
Локшина на вухах• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
4500к, це 4,5 млн?
Ой ну 4,5к і мої 2,2к. Спочатку хотіла як К написать а потім 4500+2200. Ну ви зрозуміли.
Локшина на вухах• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Так вам вже 35, на початку то зрозуміло. Але вам вже 35
Дюйм оф о4ка• 10 июля 2025
Вы вполне можете осчастливить и облегчить быт какой-нибудь финансово-несостоятельной девушке/женщине с детьми. Мне, имеющей свою квартиру, машину и доход выше среднего, такие отношения не интересны. Храп, пердеж и заскоки мужика в период кризиса среднего возраста должны для меня компенсироваться огромным финансовым плюсом, при котором я не только работать, но и вести быт не буду. Я готова быть легкой, разнообразить досуг, выслушивать и не страдать головной болью , но ежедневно готовить за свои деньги и нахваливать как он полку прибил - не уж, не возбуждает
На паровозе• 10 июля 2025
На кожен товар є свій покупець. Думаю, що знайдете собі дружину, яка і борщ приготує і в сімейний бюджет копійку принесе)
Тут теми як прочитаєш, то деякі і на роботу самі ходять і дітьми займаються. У деяких взагалі вдома непрацюючий чоловік і нічого. Тому ви - не найгірший варіант
А то вже затюкали бідного парубка
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Чому тільки питання про гроші?
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
В якій валюті, в якій країні ви живете?
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
40 тис це яка ЗП в вашому розумінні?
НичеНипанимаю
• 10 июля 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Без детей
Не рахую, а вважаю• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Кем вы работаете?
КАПСЛОЧНИЦА• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Чому тільки питання про гроші?
Мені цікаво, як на вашу думку має розподілятися внесок у цей самий спільний бюджет. На вашому ж прикладі, де у вас 40к, а у неї 25к
буреЛОМКА• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Именно так бы мне хотелось
А когда женщина забеременеет, потеряет работу, будет иметь провал в карьере из-за маленького ребёнка, её неохотно будут брать на те должности, на которые она раньше свободно могла бы подойти, каким образом вы видите здесь равенство?
Сколько стоят 3 года декрета, потерянной возможно навсегда фигуры, недосыпа и постоянного беспркойства и ответственности за ребёнка 24/7?
Каким образом вы планируете ’возместить’ женщине тот тяжёлый опыт, который вы сами никогда не пройдёте? Сколько стоит +20 кг веса, которые невозможно сбросить? Сколько стоит 1000 бессонных ночей и полетеашая гормональная система? Сколько стоит ответсивенность, которую женщина несёт, рождая ребёнка? Сколько стоит риск ддя жизни женщины во врамя родов? Сколько стоит нервная система родившей женщины?
Вы никогда в жизни этого не испытаете и будете ныть, чтоб она поскорееснбясприводила в форму/выходила на работу и т.д.
Вы никогда не проживёте то, что проживает женщина даже в течение одного месячного цикла, когда скачет настроение не потому что она сука, а потому что пмс. Когда так хочется сладкого перед месячными, будто шоколад - то вода, а ты три дня ни капли не пил.
Вы никогда не испытаете то, что проживает женщина рросто в силу того, что у вас другое тело, другой нормлнальный фон, другие возможности, и элементарно больше выдержки и физической силы.
Вы никогда не сможете восполнить то, что теряет женщина, просто рожая ребёнка. Никогда. Отстрелялся 3 минуты - и ты отец. А женщине носить +20 кг, отеки, токсикоз, анны, растяжки, обвисшие сиськи и все остальное
Пополамшики хреновы, тьфу на вас
Папобус• 10 июля 2025
Блін. От я зараз не полінувалася і заглянула в свій електронний гаманець, мій дохід в цьому місяці 21700, ще буде частина 22-го числа. Тобто, я приблизно того доходу жінка, яку ви шукаєте. Поясніть мені, будь ласка, нахіба мені вкладати свої гроші у вашу комуналку і ваші харчі? Навіщо це мені? Я здатна оплатити свою комуналку і себе прогодувати!
Автор, дивіться на життя реально! Вам потрібна бідна жінка, з зарплатнею 7-8 тисяч. Яка буде з вдячністю вкладати свої 8 тисяч у ваш бюджет і писати вам список покупок і радіти відремонтованому крану раз на п´ять років. Ось ваш варіант, будемо чесними.
Або нарешті поясніть, навіщо вам жінка.
Ашолюдискажуть• 10 июля 2025
Ответ дляТворю чудеса
Автор ищите и найдете
Ищщщииитттеее- свииищщщииитттте !!! (С)
жар-птица Нюра• 10 июля 2025
Да. Смотри на ровесницу или чуть старше, скромную, для который мужчинка все. Может согласится такая
И конечно чтобы внешне тебе соответствовала
Ашолюдискажуть• 10 июля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
90 дней безвиза никто не отменял, погонят их в шею аж бегом
Маня, палишься
жар-птица Нюра• 10 июля 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Я готов от части взять бытовую работу, включая ремонтно строительные работы по дому
От части? Тогда не пополамщик, а халявщик ты