В шоколаде• 11 июля в 12:27
Листья черной смородины, полезен ли чай из них?
Кто то пьет ?
Как на давление влияет?
Клевотница• 11 июля в 12:43
Колись вживали чай із листочками смородини при застуді, як жарознижувальне, містить віт. С, мікроелементи.
Зараз мені, нажаль, недоступні ці смачненькі листочки з нашого саду, але такий чай я дуже люблю, робили так: сушена малина, молоді листочки малини, листочки смородини, інколи ще гілочки вишні
В шоколаде
• 11 июля в 12:46
Ответ дляКлевотница
Вау, дякую) А їх треба якось сушити?
Клевотница• 11 июля в 13:17
Ответ дляВ шоколаде
Вау, дякую) А їх треба якось сушити?
Так, ми сушили листочки літом в холодочку (не на сонці), так само якідки нестиглої малинки та чорної сморонини (теж неперестегшої, а ’ось-ось’, ягідки довше сушаться, ніж листочки).
Я ще обожнюю мелісу та молоду м´яту!
В шоколаде
• 11 июля в 13:25
Ответ дляКлевотница
Я ще обожнюю мелісу та молоду м´яту!
Дякую Вам ❤️