Кишмишная Мая• 11 июля 2025
Робити зуби (імпланти) чи залишити кошти на квартиру яку в планах хочу купити
Результат:
вже голосів:
34 (66.67%)
Здоровʼя на 1 місці
17 (33.33%)
Квартира, бо імпланти $7000
Кишмишная Мая
• 11 июля 2025
Там дуже великий обсяг робіт в роті
Крім імплантів
Тому така ціна, під ключ
Крім імплантів
Тому така ціна, під ключ
Тишком нишком• 11 июля 2025
Если или зубы или квартира , то квартира и сдавать на зубы.
А если на квартиру не хватает, 50% то зубы конечно.
Кишмишная Мая
• 11 июля 2025
Ответ дляОтжигающая
А де це квартири по сім тисяч ує?
Кривий ріг ?
В мене є гроші на квартиру 55000 дол
Або я купую зараз
Або зараз роблю зуби ф знову потім буду збирати ті 7000
Або я купую зараз
Стигла полуниця• 11 июля 2025
Мій чоловік поставив імпланти 10тис євро, через два роки почали хитатись, зараз переробляє знов платить, типу Десна уходить бла бла бла, клініка не при ділах. Вже не каже мені скільки коштує але з нового року взагалі не дає на побут ніяких коштів. Я ставила цирконієву коронку то якось наче рахували 21 тис попередньо а вийшло що треба зуб який напроти і поруч лікувати канали, реставрація і набігло 8500+8500+4900+3900+20800+1200~~= 50тис. Це просто одна коронка , зуб підготовка і ще два зуба типу пломби на депульповані. Але мені 50 я розумію що вже буде і в подальшому дорого бо все стрімко буде зараз старіти. Я до того кажу що вам порахували 7тис а виллється може в 10
Свезло так свезло• 11 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А какую марку имплантов ставил?
вот буквально полчаса назад советовалась с джипити, рекомендует Straumann, тоже вопрос этот стоит
Наполеон Бонапарт• 11 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
В мене є гроші на квартиру 55000 дол
Або я купую зараз
Купляєте квартиру
На зуби не збираєте , а потихеньку їх робити
Вони вам за 1 міс їх не зроблять
Не буде вистачати , візьмете розтрочку
+ квартира в аренду
Вони вам за 1 міс їх не зроблять
Не буде вистачати , візьмете розтрочку
+ квартира в аренду
Залізна тьотя• 11 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
В мене є гроші на квартиру 55000 дол
Або я купую зараз
Ви серйозно думаєте щось купувати в Україні?
Свезло так свезло• 11 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
В мене є гроші на квартиру 55000 дол
Або я купую зараз
А сколько вы их будете собирать? От этого тоже зависит
Свезло так свезло• 11 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
з новими зубами і на квартиру швидше назбираєте )
Тогда сразу еще и новые сиси
Цідило правди• 11 июля 2025
Зубы. Пока снова насобираете, объем работ может увеличиться, да и стоимость наверняка вырастет. Ну и в наше время если придется уезжать, квартиру никак не заберете, а зубы всегда с собой)
Стебель березы• 11 июля 2025
Автор, зуби вам зараз точно потрібніші ніж квартира в Україні. Я кожен день бога дякую що не купила перед війною
Перекус беру завжди• 11 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Там дуже великий обсяг робіт в роті
Крім імплантів
Тому така ціна, під ключ
Крім імплантів
Тому така ціна, під ключ
Зверніться до іншої клініки.
Мені в минулому році нарахували 1 200 000 грн. Це 25 тис дол.
Лікування та 7 імплантатів Штрауман + брекети (я так і не зрозуміла для чого, зубний ряд в мене нормальний, мені 54 роки і я не збираюсь підкорювати Олімп).
Більше всього мене збентежило, що ця клініка ставить імпланти тільки під седацієй. Так що в ціну входило і чергування реанімаційної бригади.
Під місцевою анестезією вони не ставлять імпланти.
По ітогу перелікування обійшлось не так вже і дорого. Підрахувати важко, бо лікувала кілька місяців.
Імпланти поставила Південно Корейські. Обійшлися в 5 тис дол з коронками. Ставила під місцевою анестезією і боляче не було. Просто неприємно відчувати як в тебе щось забивають та закручують.
Твоя подружайка• 11 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
одна цирконієва коронка 21 тисяча? Странно, мені за три 40 тисяч нарахували. А я ще й не дуже хотіла їх ставить... дорого думала