Бабайко• 12 июля 2025
Чернівці як ви?
Страх страшенний . Вікон нема , машина побита .
Дякувати , що живі .
Але це вперше чую звук шахедів і звук ракет …
Дуже співчуваю всім українцям , це не зрозумієш , поки не відчуєш .
Дякувати , що живі .
Цвіпканя• 12 июля 2025
Ответ дляЛастовиння
Тобто коли люди в 22 році тікали від наступу російської армії- ви це називаєте ’так не катайтесь’? Бажаю вам такого ’катання’ на собі відчути
Та вы по ходу кроме как гадостей делать ничего не умеете
я уже на каталась не переживайте, с ЕС уже не уеду. Дом в Украине сдаю за сколько считаю нужным, а вы там хоть лопните от злости
Ластовиння• 12 июля 2025
Ответ дляok1904
Знаю там же у під´їзді 8тис 3к, дуже гарна. Середні ціни по країні я би сказала , враховуючи, що 18тис 3к хрущівка в Києві, така сама середня ціна на оренду 3 к в Чернівцях як і в Миколаєві.
А мої знайомі з Харкова ночували з дітьми на якомусь м´ясному складі, бо їм такі ціни залупили, що мама не горюй. Ніхто навіть оком не моргнув,що жінки з дітьми. Гроші,гроші,гроші...Вони потім в Німеччину потрапили, то там теж добра половина біженців з тих країв, де квартири втридорога здають. Ще й за мову щось там чіплялися до харківських. Ех, не знають люди біди
Ластовиння• 12 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Молодець, бери медальку, європейка
Меня не звали• 12 июля 2025
Ответ дляok1904
5к квартиру свекрухи з ремонтом (свекрів в ковід перевезли до одного з синів), що на Космонавтів зають за 7тис, це дорого,?
Це в якому місті?
Сижу_и_плачу• 12 июля 2025
Ответ дляЛастовиння
Ого, це ж скільком вернеться за те, що наживалися на здачі квартири біженцям по захмарних цінах
Они ж все потом донатили. Вот так можна было
Ластовиння• 12 июля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Ага, разом з Притулою
Кукусики• 12 июля 2025
Ответ дляok1904
Підтримую , нормальні ціни в Чернівцях. Нижче Києва й нижче Харкова до війни
Бабайко
• 12 июля 2025
Ответ дляok1904
Бо , мабуть летіло туди, куди треба десь у передмістя, а не так як в Києві по житловому фонду .
Авторка пише за те, що пошкоджене в неї авто, то хай хоч натякне що за район міста . Роша, Бояни, Проспект?
Не передмістя . А в самий густонаселений панельними будинками район . Отакої .
Кукусики• 12 июля 2025
Ответ дляЛастовиння
Не чіпляються в Чернівцях за мову , не придумуйте, тут всім все одно хто як говорить, багато місцевих російськомовні
Кукусики• 12 июля 2025
Ответ дляБабайко
Депот ? Гравітон ?
Тётя Хрюша• 12 июля 2025
Кацапи знайшли Чернівці на карті
Такими темпами скоро й Ужгород знайдуть
Я уявляю, в якому ахєрє зараз кияни (і не тільки), які переїхали у ці ’безпечні’ міста
Я вам дуже співчуваю, що почалось і у вас
Трохи дістало, коли говорять, що на заході безпечно
P.S. я з Києва
Тримайтесь - я вам не напишу
Я вже, наприклад, не тримаюсь і хочу виїхати
Такими темпами скоро й Ужгород знайдуть
P.S. я з Києва
Тримайтесь - я вам не напишу
Бубль Гум)• 12 июля 2025
Теперь ракеты и шахеды долетают и на запад ( усовершенствуют их с каждым днем)
Ластовиння• 12 июля 2025
Ответ дляКукусики
Ну і чудово
Valentina shop2020• 12 июля 2025
Ответ дляЦвіпканя
вся сущность украинцев, хорошо когда другим херово, к вам вернётся за эти слова, ждите
Если она глупая ,Ду. ....,то вы не лучше ,не носитесь с той кармой,лучше промолчите
Творю чудеса• 12 июля 2025
Ответ дляБубль Гум)
А раніше вони не долітали? Долітали, просто західну частину рідше чіпали
кнопкодав• 12 июля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Удалено администрацией...
Молодець же хуйло да ? Справедливість наводить ?
Valentina shop2020• 12 июля 2025
Ответ дляЛастовиння
О почалось,это такие сердобольные украинцы желают друг другу побольше ракет и разрухи ,тут и Путина не Нада,было бы оружие друг друга закидали бы
Сижу_и_плачу• 12 июля 2025
Ответ длякнопкодав
Чому тілько він. Он пост 46 то ж українка писала
кнопкодав• 12 июля 2025
Ответ дляКузякин
В смысле - вперше?
А мали би бути кругом як в Харкові , да ?
Valentina shop2020• 12 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Людина людині вовк. Судячи з коментарів(((
Волк держит свою стаю ,и никогда не нападает на своих.
А человек хуже волка,это опасное существо,предаст и глазом не моргнет
Сижу_и_плачу• 12 июля 2025
Ответ длякнопкодав
Чому у Харкові. Хоча б як у Києві
СережкинаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ці суки вже й до вас добрались!
Це було очікувано після бпла розвідувальника пару днів тому
SantaMonika• 12 июля 2025
Ответ дляКузякин
Есть. Вся Закарпатская облать. Отправляйте
Та мої давно вже за кордоном спокійно живуть
Valentina shop2020• 12 июля 2025
Ответ для7_кг_рыбы
В соседней теме спрашивают советов как довести мужа до гроба. Тут поздравляют жителей Черновцов с прилётами ’так вам и надо’. Вы чё, совсем плохие стали?
Тут с родите девки не говорят годами