сказочное_Бали• 12 июля в 12:27

Есть ли смысл переезжать в Ужгород?

Из Харькова мы переехали во Франковск.
Сейчас друзья ,которые переехали вместе с нами, зовут в Ужгород.
Посмотрела цены на квартиры и ахнула.
Но они за безопасность готовы платить.
Уговаривают переехать с ними.
автор сказочное_Бали • 12 июля в 13:33
Ответ дляНевгамовна сила
Езжайте посмотрите на месте. Мне там не очень,жили полтора года,сейчас в Харькове.Муж мечтает вернуться,полюбил город. Но я сомневаюсь,что туда не прилетит,как и везде.
А что вам не понравилось?
Бабайко• 12 июля в 13:34
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Авторе, шукайте міста, де немає немає аеродромів і т.д. До речі, вчора читала про Мукачеве у списку міст з підвищеною небезпекою вночі
Дивно.
Невгамовна сила• 12 июля в 13:43
Ответ длясказочное_Бали
А что вам не понравилось?
Мне трудно после большого города в таком маленьком ,вот если б в Киев) Но мы все равно хотим уехать из Ха на Закарпатье,в силу некоторых обстоятельств пока не можем.
Головний кошак• 12 июля в 14:48
Ответ дляКорсет_на_шурупах
можна посилання? теж цікавить список
автор сказочное_Бали • 12 июля в 14:49
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Где вы читаете?
Именно список мест или это карта пролетов шахедов?
Корсет_на_шурупах• 12 июля в 16:02
Ответ длясказочное_Бали
Где вы читаете?
Моніторингові канали, яким довіряю. Каменський пацюк
Байрактара• 05 августа в 12:14
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Біля Мукачево був прильот, є райони, які не раджу.
Байрактара• 05 августа в 12:28
Стосовно Ужгорода, мені подобається місто лише як місце дуже недовгого відпочинку, а для життя не дуже. Дуже висока вологість, старі будівлі, хоча зараз багато новобудов, які зляпали так-сяк, брудно, дуже дороге житло та послуги (порівнюючи навіть з містом-мільйонником на сході), медицина дорога і не про допомогу, сервіс на рівні початку 2000-х, ну, і як без купи ромів усюди. У Франківську була лише проїздом, порівняти не можу. У мене свої складні нюанси, тому пріоритет відносної безпеки першочерговий. Вам вирішувати по вашим можливостям і пріоритетам.