Банка з медом• Изменено 12 июля в 13:40

Порадьте робот-пилосмок для підлоги та килимів

Дівчатка,поділіться будь ласка.
Подарували кошти на ДН.
Хочу себе порадувати та полегшити роботу,бо троє дітей та онуки приїзджають)
Щоб зміг на коврик видертись(коротковорсн.)і помити підлогу.
Буду дуже вдячна)
Гадаю_По_шнуркам• 12 июля в 13:48
Пилосмок, щоб зміг на коврик видертись - уползла под стол
Пригаю-цибаю• 12 июля в 13:55
У меня Roborock Q5 Pro, на ковер залазит без проблем, со своей задачей справляется отлично с учетом того, что дома коргаш
Щебетушка• 12 июля в 13:56
Щоб зміг на коврик видертись(коротковорсн.)і помити підлогу. - это домработница
автор Банка з медом • 12 июля в 16:10
Ответ дляПригаю-цибаю
дякую