Кокосиха• 19 июня в 14:04
Допоможіть сформувати ціну?
Всім добрий день.
Дівчата, треба оцінити вартість прибирання, хоч приблизно.
Трикімнатна квартира. З високими потолками. Біля 100 кв.м. площа.
В кімнатах дуже багато пилу, треба протерти всі поверхні. Ліжка, столи і зони зберігання в яких багато скляних поличок, підвіконня. Ну і звісно помити поли. Тобто не дуже брудно, але дуже пильно.
Ну і кухня-вітальня та санвузол- це вже мабуть генеральне прибирання? Якщо душова кабіна, вання, туалет, холодильник, мікроволновка, посудомийка, плита, витяжка в запущеному стані((
Скільки б ви дали або просили б за таку роботу?
Пропонують разовий підробіток, а я не знаю яку ціну назвати. Прибирати буду сама, сподіваюся встигну за 1-1,5 дні. На ціну клінінгових компаній орієнтуватися звісно не можу, бо там абсолютно інший рівень прибирання.
годовасик• 19 июня в 14:08
Місто має значення: Київ та інші міста мають різну цінову політику.
Дізнайтеся в клінінгових компаніях свого міста, і відніміть -20-30% від тієї суми.
Малая Налегке• 19 июня в 14:09
Скільки по часу плануєте там прибирати? За день впораєтесь? В мене жіночка ідеально прибрала за 2 доби, я давала їй ключі від квартири, 2х кімнатна. Вона хотіла за це 2500 грн, але я заплатила 3000
Бутерброд з ікрою• 19 июня в 14:10
Ответ дляМалая Налегке
А що було в квартирі, що дві доби?
Малая Налегке• 19 июня в 14:14
Ответ дляБутерброд з ікрою
А що було в квартирі, що дві доби?
вікна, прибирання теж саме як і у Вас, вимити ванну кімнату почистити сантехніку, туалет, кухню
Фіфачка• 19 июня в 14:16
все залежить від стану кухні і ванни, на це піде найбільше часу.
якщо потрібно на кухні все вичистити, а воно все в жирі - то це капєц
Кокосиха
• 19 июня в 14:23
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ви впевнені, що все в запущеному стані?
Так. Я сама бачила.
Місто Київ, точно...забула написати
Кокосиха
• 19 июня в 14:25
Ответ дляФіфачка
Ну воно не все в жирі, але добряче помити треба.
Не можу скласти ціну( Дійсно, думаю, день на кімнати піде, а день на кухню та санвузол
Голена блондинка• 19 июня в 15:01
В розрахунку варто враховувати - чиї моючі засоби та навть ганчірки. Чи є в квартирі мощний пилосос, яким вам можна буде користуватися? Чи треба бути мити вікна та балкон/балкони. Чи треба буде мити стіни з плиткою, чи тільки робочу поверхну на кухні.
Закладайте два дня мінімум. Я, як для непрофесійного прибирання, бачу тут сумму до 2000 за день, 5 робочих годин на день. Але це з мийочими засобами та вікнами.
Чому саме 5? Тому що, потім одна людина буде просто не в змозі прибирати ретельно.
Розраховувалась би по дням. Якщо в перший день мені не сподобалось би, на другий день не звала би більше.