Мой завтрак• 12 июля в 14:34
Масаж обличчя та голови, з чого краще почати свій шлях у професії?
Можливо, тут є масажисти?
Підкажіть, будь ласка, з чого краще почати свій шлях у професії масажиста обличчя та голови? Які курси варто пройти, що потрібно знати новачку, щоб працювати якісно та з любов’ю до клієнтів? На що звернути особливу увагу, щоб робота приносила задоволення й хороший результат?
Буду дуже вдячна за будь-які поради, досвід і корисні підказки!
Щиро дякую всім!
Единорог помог• 12 июля в 14:44
О, тут є одна масажистка) трохи агресивна)) не знаю як в неї з любовʼю до клієнтів))) але може щось розкаже вам)
Джонсонюк• 12 июля в 15:01
Вивчити біохімію, щоб розуміти чим саме ви працюєте і вміти розказати.
Вивчити анатомію і завжди уточняти чи нема протипоказань, бо натиск невдалий на слабку точку і людина в комі.
Ну і плюс вивчити нестандартні випадки. Коли наприклад до вас прийде людина з псоріазом.
Бідося• 13 июля в 11:24
Ответ дляЗвездолётчица
Что на голове массировать? Уши?
аж шкода вас стало. ви реально ніколи не були на масажі голови? то такий кайф
Звездолётчица• 13 июля в 16:35
Ответ дляБідося
Не була. Можливо, для когось кайф, а в когось інше життя і обов´язки.
Насолоджуйтесь такою можливістю)