Трільчиха• 12 июля в 16:47
Підкажіть по букінгу бронюванню.
Забронювала номер. Прийшло підтвердження (номер і пін). Але вказано заїзд з 14 до 20. Потяг по розкладу прибуває тільки в 20. В нотатках чи десь не пам´ятаю можна було залишити коментар коли заїдеш, то написала в 22. Чи власник бачить коментарі? Переживаю, щоб не залишитись на вулиці вночі.
На які нюанси звернути увагу, вперше бронюю.
Катастрофа• 12 июля в 16:50
напишіть власнику, там є кнопка ’звязатися з помешканням’, або є номер чи пошта власника
Працівниця року• 12 июля в 17:27
Зазвичай в таких випадках заселення проходить самостійно і власник чи управляюча компанія надає чіткі інструкції. Зробіть запит на заселення після 20.00 і окремо напишіть їм про це