Простоваля• 12 июля в 17:54

Поможем справиться з КАБАЧКАМИ один одному?

Пишіть куди діваєте урожай.
Якісь цікаві рецепти
Дивлюсь на повен кошик і розгубилася.
Смажені в муці, в яйці, млинчики, кабачковий торт, рагу, фаршировані фаршем і сиром .
Виручайте!
ПешитеБесАшипок• 12 июля в 17:55
Паста з кабачків. Все минуле літо готувала, і цьогоріч готую. Мені дуже подобається
Love_Love_Love_• 12 июля в 17:55
Я не розумію чому в людей десятиліттями одна і таж проблема з кабачками щороку?
Для чого ви їх саджаєте, якщо ваш сусід вам може віддати цілу торбу щоразу?
задумчивая мордочка• 12 июля в 17:56
Я консервую. Ось якраз нарізала, поставила на 4 години маринуватися
автор Простоваля • 12 июля в 17:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Нащо мені ждать від сусіда.
Я спджу 3 шт. Буває пропадає якийсь.
2 кущі хіба багато?
БезникаяЯ• 12 июля в 17:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо спочатку смачно, а потім вже вони набридають. І не знаєш, куди їх подіти... а вони все родять і родять
автор Простоваля • 12 июля в 17:58
Торт з кабачківдоречі добрий
Може, комусь пригодиться рецепт
https://www.instagram.com/tv/CfRh4V9qzun/?igsh=
Неваляшкина• 12 июля в 17:58
У нас нет урожая) Но люблю жареные кружочками, еще вкусно на зиму маринованные кружками. В 3л банку много кабачков пойдет))
Білка в колесі• 12 июля в 17:59
в компостную яму
Love_Love_Love_• 12 июля в 17:59
Ответ дляБезникаяЯ
Ну я ж кажу, для чого садити якщо навколо купа людей з цією ж проблемою?
Брехушечка• 12 июля в 18:00
Ответ дляПростоваля
Торт з кабачківдоречі добрий
Може, комусь пригодиться рецепт
Скиньте, будь ласка, рецепт. В мене немає інстаграм

П.с. і я не брешу
Не прохожу мимо• 12 июля в 18:01
Млинці з кабачками, курячі котлетки з кабачком, кидаю во всі супи і консервую. В цьому році з сардиною і Кроваву мері
ХуАнита• 12 июля в 18:01
А як це фаршировані сиром
Царевна в уггах• 12 июля в 18:04
Закрывайте кабачковую икру.
Повітруля• 12 июля в 18:07
Ответ дляНе прохожу мимо
Розкажіть про млинці з кабачками, будь ласка
Не прохожу мимо• 12 июля в 18:09
Ответ дляПовітруля
Просто натереть, додати яйцо і трошки борошна
Не цілуюсь з бодуна• 12 июля в 18:10
Я роблю лише 2 страви: 1) кабачки альденте брусочками в засмажці цибуля+морква+часник. 2) оладки: натерти, посолити, через годину добре відтиснути і додати яйце, манку, борошно.

Ой, точно, і третє - кабачкова ікра!
Ласкове телятко• 12 июля в 18:20
Я делаю фаршированный кабачок, лодочки посолить, поперчить и начинить мясом. Сверху сыр и в духовку. Дети любят.
Могу с кем-то поделиться.))
Начальник Анонимов• 12 июля в 18:22
А отой рецепт,що гуляє в тік-тоці: моркву спассерувати з цибулею, додати кабачки кубиками, протушити,перець, сіль,часник,кріп. Остудити,натерти на тертушку 2 плавлені сирки і перебить блендером з кабачками. Мені сподобалось. Замість плавлених можна ,думаю,твзяти вершковий сир
Начальник Анонимов• 12 июля в 18:23
Фото забула
Начальник Анонимов• 12 июля в 18:25
Не прикрепилось
Весела бджілка• 12 июля в 18:25
Ответ дляПешитеБесАшипок
Шо за паста?
Весела бджілка• 12 июля в 18:26
Ответ дляНе прохожу мимо
Є рецепт кривавої мерії кабачком?
Яичница с беконом• 12 июля в 18:29
В нас багато не родять. На 5 кустов зірвала 2 кабачки. Варю з ними борщ и всі супи. Рулет готувала- смачно
Не прохожу мимо• 12 июля в 18:29
Ответ дляВесела бджілка
Є рецепт кривавої мерії кабачком?
скопирую:

На литровую банку:
листья хрена, смородины и вишни
1 ст. л. соли без горки
2 ст. л. сахара с горкой
60 гр. уксуса
1 ст. л. семян укропа
перец острый по желанию
Свеклы возьмите 1-2 ст. л.
кабачки заливаю три раза,но если у вас сомнения - наливайте три раза.
Аноним_1858• 12 июля в 18:35
Городским коллегам раздаю. Себе рулет делаю, кабачки натереть, посолить, отжать сок, добавить яйца, сметану, муку, испечь тонкий корж, остудить, творог смешиваю с натертым плавленным сыром (в оригинале был только сыр, но мне с творогом вкуснее), добавляю чеснок, укроп, майонез, размазываю по коржу, в три ряда выкладываю тонко нарезанный помидор, сворачиваю рулет.

Вот в общем.
Аноним_1858• 12 июля в 18:42

Вот ещё.
Сегодня я не я• 12 июля в 18:44
Брауні спечіть
Зяблик протестант• 12 июля в 18:54
Ответ дляПешитеБесАшипок
вот такое что ли? не видела еще такого рецепта, омг https://www.tiktok.com/@anny.cooking/video/7385200...
ПешитеБесАшипок• 12 июля в 19:01
Ответ дляЗяблик протестант
Ага)
Тільки я ці смужечки тонко не нарізаю, а нашкрібаю овочечисткою і так готую. На смак це не впливає, а часу на приготування йде менше. Дуже легка і смачна страва. Можна якісь добавки додавати за смаком.
Я цю пасту готую все літо і не набридає .
ПешитеБесАшипок• 12 июля в 19:02
Ответ дляВесела бджілка
Шо за паста?
Там нижче скинули рецепт.