Пушка заряджена• 12 июля в 18:57
Перші окуляри
Пішли обирати оправу, син обрав пластикову, майже позору, вже й замовили лінзи.
Але я щось тепер думаю, можливо краще було б силіконову ?
Сину 9 років, він активний і не дуже буде слідкувати (
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 июля в 18:58
Это де очки. По собственному опыту могу сказать, что ребёнку и так сложно будет привыкнуть, пусть носит то, что ему понравилось, а не вам.
Пушка заряджена
• 12 июля в 18:59
Якщо зламається оправа, то потрібно буде купувати точно таку ж ?
Щоб вставити свої лінзи?
Сосиска_Втесте• 12 июля в 18:59
головне що б йому зручно було
У сина були пластикові, потім тоненькі металеві оправи. От нещодавно замовляли то знов взяв пластик (бо там можна накладки від сонця примагнітити))
Сосиска_Втесте• 12 июля в 19:00
Ответ дляПушка заряджена
Щоб вставити свої лінзи?
Ну то дивлячись як зламається. Якщо зовсім то так, краще таку саму.
Бо до старих лінз нову оправу дуже важко підібрати.
Стриптизерка• 12 июля в 19:10
Ответ дляПушка заряджена
Щоб вставити свої лінзи?
Ні, замовляєте нові окуляри.
Мій зламав дужку, я думала, що можна буде просто прикріпити її назад. Але це по ціні майже як нові окуляри і мало хто це робить.