ЕлькиПальки• 12 июля в 19:21

Що зі мною не так?

Мені багато років вже, а я ніколи не зустрічалась с хлопцями. Я ніколи нікому не подобалась насправді. Я негарна і можна вже сказати що урод. До мене знаки уваги були тільки від хлопців які пʼяні досить сильно і в темряві ( ввечері маю на увазі) . І на наступний день звичайно мороз. Тобто роблять вигляд що нічого не було І таке бувало навіть не один раз. І все. І звичайно відносини ніколи не було і приблизно. Я вже думаю чи я якась прокажена чи щось інше. В мене багато дуже друзів і працюю в чоловічому колективі. Тому в спілкуванні ніколи не було проблем. Але я наскільки урод що на тверезу зі мною не можна виходить. Просто пару тижнів тому повторилась та сама історія. І мені вже вити хочеться, а не жити. Я розумію що ще пару років і шансів буде 0 взагалі
ПлюшкамиБалуюсь• 12 июля в 19:21
Багато років это сколько, 25?
So_so• 12 июля в 19:22
Дело не во внешности, я знаю двух женщин с большими проблемами внешности, обе замужем, дети и всё такое.
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 19:22
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Багато років это сколько, 25?
Якщо б 25. Вже до 40 не так далеко
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 19:22
Ответ дляSo_so
А в Чем?
So_so• 12 июля в 19:22
Ответ дляЕлькиПальки
А в Чем?
Характер и отношение к жизни.
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 19:25
Ответ дляSo_so
Характер и отношение к жизни.
Ну наприклад? В мене багато друзів, нормальна робота, багато хоббі. В мене не має жодних проблем в спілкуванні з людьми
успокойте_Меня• 12 июля в 19:26
не все красавицы имеют шансы, выйти замуж,некоторые в девках так и остаются
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 19:27
Ответ дляуспокойте_Меня
Та причем тут замуж. Навіть будь які відносини.
Пожарник• 12 июля в 19:28
Ответ дляЕлькиПальки
Якщо б 25. Вже до 40 не так далеко
Фото даввйте
Пожарник• 12 июля в 19:28
Ответ дляЕлькиПальки
Ви незвймана?
So_so• 12 июля в 19:29
Ответ дляЕлькиПальки
Отношения с людьми в целом и личные не одно и тоже. Они обе очень лёгкие в общении, позитивные, открытые, кокетливые.
Вот есть женщина внешне обычная, без особенностей, а куча комплексов, страхов, вся зажатая и отношения не складываются с мужчинами, а в них этого нет.
Так я оцениваю со стороны.
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 19:29
Ответ дляПожарник
Фото даввйте
Я колись тут вже виставляла фото. 100% було негативні.
Пожарник• 12 июля в 19:29
Ответ дляЕлькиПальки
Не уявляю такого
Блакитна устриця• 12 июля в 19:30
Ответ дляЕлькиПальки
так а что на работе? среди друзей? в 40 уже круг сужается...
успокойте_Меня• 12 июля в 19:31
у вас хорошая фигура ?как вы одеваетесь ?
Леді Душка• 12 июля в 19:31
К сожалению все крокодилы,которых я знаю, не замужем а тут сказки строчат что всех берут
Бритоножка• 12 июля в 19:37
Не, дело не во внешности
Женщинас• 12 июля в 19:38
Ответ дляЛеді Душка
Взагалі крокодилів не бачу, зараз такі всі симпатичні.
успокойте_Меня• 12 июля в 19:38
Ответ дляЖенщинас
выпиваете ?
Зупка_цем• 12 июля в 19:45
**Я негарна і можна вже сказати що урод**

Тобто ви розумієте що не так, але запитуєте...

**Що зі мною не так?**

Я щось заплуталася 🤔...
Викасикрет• 12 июля в 19:55
Я не вірю, це черговий тролінг. **Я негарна і можна вже сказати що урод** - жодна жінка так не напише. Вади не пишуть, пишуть позитивні якості: висока, спортивна, добра, весела
Фенте Фря• 12 июля в 19:55
Характер важнее, лёгкость и обаяние. Опишите чего вы опасается в отношениях. Чего ожидаете от них
Даю справку• 12 июля в 19:58
Все страшненькие в моем окружении замужем , а симпатичные нет )) так что может вы симпатичная автор .
Вірю, я повірив• 12 июля в 19:58
Ответ дляЛеді Душка
Невозможно быть полным крокодилом в подходящей одежде,макияж,регулярно занимаясь спортом и ухаживая за кожей и волосами
Викасикрет• 12 июля в 20:03
Муууумие• 12 июля в 20:14
Ответ дляЕлькиПальки
Какие у вас хобби, перечислите
Водійка хімарса• 12 июля в 20:16
Ответ дляЛеді Душка
Любая ´´крокодилиха´´ может себя преобразить с помощью косметики, причёски, одежды, обуви, красок, пушапов и т.д . Было бы желание.
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 20:26
Ответ дляПожарник
Ви незвймана?
Да
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 20:28
Ответ дляВикасикрет
Ну якщо не було відносин ніколи, то який же може бути висновок?
автор ЕлькиПальки • 12 июля в 20:29
Ответ дляМуууумие
Какие у вас хобби, перечислите
Порожую, книжки, спорт, танці