Червона ікорка• 12 июля в 20:56

Не понимаю, зачем люди ходят исповедоваться к батюшкам в церковь. Реально верите

Что вам эти грехи отпустят ?)) А потом идете и совершаете их по новой ?) Отпустит при чем какой то левый чел , который сам прекрасно грешит каждый день, тем более там - в церкви.
Я таке знаю• 12 июля в 22:37
Ответ дляКак_б_не_так
Чому не може? Ну є певні конфесії де це категорично заборонено. Можливо. Я про всі не знаю. Але що католицизм, що православ´я допускають таку можливість.
Возможность
А не свободный выбор

Вы даже не понимаете что это и есть подавление человека

Ему даётся возможность на вторую попытку
Svitlo_• 12 июля в 22:37
Ответ дляЯ таке знаю
Но второго шанса не даёт?

Типа, я тебя предупреждал сынок что курить нельзя-отрублю ка я тебе руку
Ні. Не так. Ч тебе попереджав, будеш курити - не матимеш чистих легень.
Я таке знаю• 12 июля в 22:38
Ответ дляSvitlo_
Ви знаєте хоч одну людину, що живе вічно?
А вы знаете родителей, которые от любви убивают детей?
Я таке знаю• 12 июля в 22:39
Ответ дляКак_б_не_так
Ви намагаєтеся осягнути Бога людською логікою Не вийде. Ну не може капуста осягнути повною мірою, що таке коза. Не може. Різні рівні енергій. Так і у випадку з Богом і людиною. Щось зрозуміти можемо але глобально ні.
Ибо логики нет
Есть контроль, страх

И поддержка веры

Иначе люди с ума сойдут от осознания что никто из
Как_б_не_так• 12 июля в 22:40
Ответ дляЯ таке знаю
Возможность
А не свободный выбор

Повністю вільного вибору без наслідків немає взагалі ні в чому і ніде на землі. Чому саме в шлюбі він повинен бути? Тим більше що шлюб це вибір доволі суттєвий, а ’яке мені тістечко на вечерю’.
Я таке знаю• 12 июля в 22:41
Ответ дляИванка Бур
Мета Бога аби кожна людина отримала спасіння і вічне життя. Якщо людині потрібно для усвідомлення важливих речей пройти через біль, то в цьому є сенс. Коли дитина хворіє, і задля її порятунку потрібно робити неприємні чи болючі маніпуляції, батьки ж роблять все задля порятунку життя. Так і от для Бога цінність не в земному житті людині, цінність в спасінні душі, аби вона не загинула
Речь об онко у младенцев

От чего он спасает дикими муками?
Иванка Бур• 12 июля в 22:42
Ответ дляЯ таке знаю
Речь об онко у младенцев

От чего он спасает дикими муками?
Ще раз, ви дивитеся очима людини і обмежуєтеся рамками земного життя.
Как_б_не_так• 12 июля в 22:42
Ответ дляЯ таке знаю
Ибо логики нет
Есть контроль, страх

И поддержка веры

Логіка капусти доволі суттєво відрізняєьтсья від логіки кози. Як можна порівнювати? Але ви все одно намагаєтеся сказати що капуста запугана козою...
Я таке знаю• 12 июля в 22:43
Ответ дляSvitlo_
Де попадають? Бог каже - поклич до мене і я відповім. Але не просто вустами, а з глибини серця.
То есть, когда мать молится что б ребенок выжил а он умер- она не достаточно сильно хотела чтоб он жил?
Я таке знаю• 12 июля в 22:43
Ответ дляКак_б_не_так
Чому не розглядаєте православ´я чи католицизм де другі шлюби можливі?
Привели пример, его обсуждаем
Я таке знаю• 12 июля в 22:44
Ответ дляSvitlo_
И будешь всю жизнь страдать в страхе пойти к врачу?
Я таке знаю• 12 июля в 22:45
Ответ дляКак_б_не_так
Так женятся в 20 а не в 50
Мозги там набикрень от гормонов
Я таке знаю• 12 июля в 22:45
Ответ дляИванка Бур
Это не ответ
Вы и сами не знаете ответа. Только боитесь себе признаться
Как_б_не_так• 12 июля в 22:46
Ответ дляЯ таке знаю
Ви не толерантні.
Пропоную брати не такі крайні приклади, суті то не змінить.
Давайте більш спокійний приклад котрий не буде зачіпати почуттів інших людей.
Иванка Бур• 12 июля в 22:46
Ответ дляЯ таке знаю
Молитва має йти від серця і з вірою у Бога,це не заклинання на зцілення
Как_б_не_так• 12 июля в 22:47
Ответ дляЯ таке знаю
Так женятся в 20 а не в 50
Мозги там набикрень от гормонов
І? Якщо хтось набухався і потім йому було погано то це привід вважати винними магазин чи виробників алкоголю?
Я таке знаю• 12 июля в 22:47
Ответ дляКак_б_не_так
Ну нам все время говорят что коза капусту любит
А тут что-то не так идёт
И логика уже другая

Главное, заповеди хорошо с кодексом перекликаются)
Иванка Бур• 12 июля в 22:48
Ответ дляЯ таке знаю
Это не ответ
А я й кажу про те, що ми всі не знаємо всю повноту, бо ми просто фізично на це не здатні. В нас є душа,совість,яка підказує, чи правильно ми чинимо, ми можемо відчувати серцем та душею, і дуже мізерний відсоток мізками
Я таке знаю• 12 июля в 22:49
Ответ дляКак_б_не_так
Ви не толерантні.
Это один из примеров, который хорошо отрезвляет и заставляет задуматься о вере впринципе

Я тоже долго этот пример боялась.
Пока сама не созрела и не осознала его
Как_б_не_так• 12 июля в 22:50
Ответ дляЯ таке знаю
А тут что-то не так идёт
И логика уже другая

Ви натякаєте на те що коза їсть капусту. Ну давайте не капусту, давайте що там кози не їдять ,я не в курсі... ну нехай горіхи. Суть змінитися? Це ж алегорія. Мова про рівні сприйняття, рівні енергій - називайте як хочте. Не получиться з позиції горіха пояснити логіку дій кози.
Иванка Бур• 12 июля в 22:50
Ответ дляЯ таке знаю

Я тоже долго этот пример боялась.
Пока сама не созрела и не осознала его
Можливо це випробування на віру, а чи дійсно вона є. Подивіться на це з цього боку
Я таке знаю• 12 июля в 22:50
Ответ дляИванка Бур
То есть, мать недостаточно сильно молится?
И от ее силы зависит жизнь невиного ребёнка?
Опять зависимость

Зачем вообще такую ситуацию создавать?
Я таке знаю• 12 июля в 22:53
Ответ дляКак_б_не_так
А это повод до конца его дней его наказывать?
Иванка Бур• 12 июля в 22:54
Ответ дляЯ таке знаю
Опять зависимость

Зачем вообще такую ситуацию создавать?
В усьому є сенс, навіть якщо особисто вам щось незрозуміло. Я не хочу приміряти на себе подібні історії, мені вистачає своїх,і так, моментами складно триматися віри в скрутні моменти життя, але потрібно зупинитися, зазирнути в середину себе, і зрозуміти, що мабуть щось не так з моїм життям, мабуть не тою стежкою йду, мабуть забула про сенс і т.д. Земне життя воно дуже коротке, це лише момент в житті душі, сенс не прожити земне життя щасливо,сенс не загубитися душі на шляху до вічного життя
Я таке знаю• 12 июля в 22:55
Ответ дляКак_б_не_так
Но нам всю жизнь говорят же: веди себя хорошо, не греши и тебя любят. Все просто

А здесь, в острых моментах, уже логика неосяжна появилась

А ответов чётких нет
Одна вода
Я таке знаю• 12 июля в 22:56
Ответ дляИванка Бур
Испытание кого? Матери?
Я таке знаю• 12 июля в 22:57
Ответ дляИванка Бур
Та кто вообще вернулся и подтвердил что эта вечная жизнь существует?
Как_б_не_так• 12 июля в 22:59
Ответ дляЯ таке знаю

Я тоже долго этот пример боялась.
Пока сама не созрела и не осознала его
Дам простий життєвий приклад. Я йду на хрестини племінниці, падаю, ламаю руку. В травмпункті нічого не бачать, три місяці ходжу з болем, думаючи, що це розтягнення. Випадково потрапляю до дільничного ортопеда, який нарешті бачить перелом уже зрощений, але якраз так, що обійшлося без операції. Дає мені довідку для страхової і отримую компенсацію.

Минуло трохи часу і мама тієї дівчинки, на хрестини якої я тоді йшла, теж падає й ламає ногу. Я раджу їй того ж лікаря. Він рятує їй ногу, далі -реабілітація, знайомство з масажистом, який несподівано допомагає їй ще й з давньою проблемою хребта. Потім вона починає ходити в басейн, худне, покращується самопочуття, з’являється енергія, стабілізується ситуація в родині. На сьогодні вона призерка аматорських змагань.

А почалось усе з того, що я зламала руку. І три місяці її тягала.
Можна дивитись на це як на випадковий ланцюг подій. А можна як на приклад того, що навіть болісна ситуація однієї людини іноді запускає процеси, які змінюють життя інших. Не через «жертву», не через «карму», а просто через те, що світ — складна система, де все взаємопов’язане. Просто іноді такі ланцюжки більш очевидні можуть бути зрозумілі. Але в більшості все не так очевидно. Особливо коли ситуації більш складні...
Svitlo_• 12 июля в 23:01
Ответ дляЯ таке знаю
Бог не аладін з мультики. Молитва Отче наш це зразок молитви.
Как_б_не_так• 12 июля в 23:01
Ответ дляЯ таке знаю

А ответов чётких нет
Одна вода
Мені це ніхто не твердить. І християнство доречи також про це не твердить (інші релігії можливо) Ви своє особисте світосприйняття чомусь постійно розповсюджюєте на всіх.
Я пояснюю вам на прикладах котрі зрозумілі з позиції логіки, котра вам подобається. І мої відповіді доволі читкі. Наскільки можливо бути чітким в принципі в нематеріальних питаннях.