Червона ікорка• 12 июля 2025

Не понимаю, зачем люди ходят исповедоваться к батюшкам в церковь. Реально верите

Что вам эти грехи отпустят ?)) А потом идете и совершаете их по новой ?) Отпустит при чем какой то левый чел , который сам прекрасно грешит каждый день, тем более там - в церкви.
Дама с собачкой• 12 июля 2025
Автор, а яка вам різниця? Ви ж не питаєте, щоб дійсно зрозуміти, а щоб обгадити і принизити тих, кому це важливо. А відповідь на ваше питання є в Новому Завіті.
Потринділиця• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Библию и веру придумали чтоб управлять людьми

Иначе, бог бы не позволил войны и гибели младенцов
Как и онко у младенцев

Иначе это очень жёстоко и не говорит о том, что он нас любит
Почему Вы решили ,что Бог должен тотчас вмешаться в дела людей? Есть такое понятие как ,,свобода выбора,,. Она есть у каждого. И каждый человек сам решает как ему поступать. То,что люди неправильно распоряжаются своей свободой не говорит о том, что Бог причиняет несчастья. Войны это человеческие амбиции и то,что Сатана правит этим миром. Болезни - следствие несовершенства, греха и экологии. Не приписывайте Богу то, в чем не разбираетесь.
Svitlo_• 12 июля 2025
Бог чує як правило молитви двох типів людей - праведників і грішників, що каються.
Как_б_не_так• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Прикольно.
То есть бог не наказывает за грехи предков?
И мы сами выбираем, радоваться когда дети страшно болеют, или страдать. Так?
Напомню: бог всесильный
Но где-то есть шкала молитв и веры чтоб случилось таки чудо, с его воли
Але саме про це і мова в Біблії... контекст... коли саме чиясь жертва чи біль стають умовою для виживання або розвитку інших.
Приклад біблійна історія про те, як Мойсей водив євреїв 40 років по пустелі. Відстань між Єгиптом і Ханааном трохи більше 300 км. Можна пройти за кілька тижнів. Але покоління, яке вийшло з рабства ходила 40 років, і з тих хто вийшов дійшли одиниці. Чому? Бо не кожен, хто вийшов з неволі, готовий жити насправді вільною людиною. Частина хотіла повернутись назад, у зону комфорту до рабської похлебки, хай і під батогом.
Тому в землю обітовану увійшли лише ті, хто народився вже без рабської психології. Це звучить жорстоко на рівні окремої долі «просто померти в пустелі». Але з погляду майбутнього це був єдиний спосіб створити націю вільних.
Це не про те, що «страждання - це добре». Це про те, що іноді окрема втрата - запобіжник для системної катастрофи.
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
А почему младенцев не защищает? Зачем даёт им родиться и умереть в муках?
И почему молитвы ему 1000 людей не доходят?
А одного вора, например, он слышит на покаянии?
Так люди моляться і грішать одночасно найчастіше. А така молитва мерзость перед Богом
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Как молятся младенцы?
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляПотринділиця
А кто наказывает за грехи?
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
А как должна молиться мать, чтоб ее младенец исцелился от рака?
Я таке знаю• 12 июля 2025
Кстати, прикольно сравнить веры.
Я таке знаю• 12 июля 2025
Сострадать человеку, который страдает в браке.

Без коментов
Как_б_не_так• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Кстати, прикольно сравнить веры.
Віра в обох однакова- християнства. Різняться певні постулати. Якщо порівнювати власне віри то це на кшталт: мусульманство і буддизм. Отам принципово різні віри.
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Будет время-сравню
Как_б_не_так• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Будет время-сравню
Так а сенс... віру по справжньому обирають серцем, а не розумом і логікою...
Жена брата Админа• 12 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Психолог хоть советы раздает . А эти только молитву прочитают и будь свободный. Ну может еще поучают . Какое право имеют ?
Священники имеют духовный сан , следовательно и право имеют принимать исповедь и грехи отпускать кающимся. Непонятно почему вас этот вопрос так интересует и беспокоит , если вы не верующая ? кто то верит к психологам и ходит к ним , кто- то ходит на исповедь в церковь или мечеть или синагогу. Все имеют право выбора.
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Как молятся младенцы?
Ви питали чому Бог не чує молитов. Я дала відповідь чому.
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
В Бога своє плани на подальше. Ви ж читали Біблію. Смерть дитини може бути і проявом любові як у випадку з дитиною Ієровоама.
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
То есть, любовь это сделать человеку больно на всю жизнь?
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Это в библии так написано?
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Кстати, прикольно сравнить веры.
Я протестантка. І скажу вам - не вірте написаному. В моїй церкві розлучення неможливе. Якщо навіть чоловік чи жінка залишає, то постраждала сторона не може вдруге вступити в шлюб.
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Вообще в веру нас приводят с детства.
Не спросив нашего мнения
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Почему,?
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Зробити віруючій людині боляче може лише безбожне життя дітей.
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Это в библии так написано?
Так.
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Кто решил?
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Почему,?
Що почему? Не вірити написаному? Бо в одне змішалися коні, люди. Так і баптисти, харизмати і т.д. В них різні вчення в цьому питанні. Навіть в реєстроварих баптистів і нереєстрових баптистів різні вчення.
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Так.
Дайте ссыль
Svitlo_• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Кто решил?
А хто вирішив, що смерть дитини це не прояв Божої любові?
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Почему женщина должна страдать?
Я таке знаю• 12 июля 2025
Ответ дляSvitlo_
Эммм
Любой адекватный разум
Как_б_не_так• 12 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Вообще в веру нас приводят с детства.
Не спросив нашего мнения
я не буду казати за ситуацію в інших країнах, можливо там змінити віру не можна бо за це карають чи щось таке. Але в Україні я не спостерігала гонінь на тих хто змінив віру. Тому те що батьки навчили дітей тієї віри котру сами сповідують. ну ок. Вони і мови навчили, і традицій. Але вільний вибір людини ж не заборонений. ( знову таки мова не про ортодоксально і агресивно налаштованих адептів - але то вже психіатрія, а не віра)