Якось так і живу• 12 июля в 21:11

Теmu ви щось замовляєте там?!

Весь час реклама вилазить. От цікаво стало . Купуєте там?
Дідова баба• 12 июля в 21:12
Да, купую. Все для подорожей, наприклад
З недавнього ліхтарики на терасу.
На циголках• 12 июля в 21:12
Да. Смотрю где выгодней тему(с купонами) или алик.
Ніколи не збрешу• 12 июля в 21:13
Муж заказывает
Весела пiсенька• 12 июля в 21:15
Да, по мелочи
например охлаждающий коврик для животных * в Украине цены в несколько раз выше на фиговое качество
паровая щетка для котиков вообще хит
силиконовые носки (под которые крем мазать)

Но не технику и шмотки или косметику
сейчас заказала мешок, в котором кроссовки стирать
Не цілуюсь з бодуна• 12 июля в 21:16
Постоянно. Все заказываю.
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:19
Камеру, срібло, кулони, футболки, труси, тарілки, жалюзі...
Зоя Жорівна• 12 июля в 21:19
Из последнего-чехлы на стулья 4 шт за 10 евро. Мы снимаем квартиру, стулья из кожзама, на 2-х облез немного дермантин и выглядело ужасно. Чехлы просто спасли ситуацию
Ещё купили наклейки на дно ванной, она у нас очень скользкая
Дочка-подросток сумку заказала.
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:20
І меламінові губки
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:21
Ответ дляВесела пiсенька
Да, по мелочи
паровая щетка для котиков вообще хит

Но не технику и шмотки или косметику
А я подивилася, мішки на тему дорожче, ніж в сільпо
Зоя Жорівна• 12 июля в 21:21
Ответ дляХочу наколоти губи
І меламінові губки
Почитала,яеі вони шкідливі і не розумію, як їми користуються.
автор Якось так і живу • 12 июля в 21:22
Ответ дляЗоя Жорівна
Чим шкідливі? Я ними тільки техніку з нержавіючої сталі мию, ідеально відмиває без додаткової хімії, нічого не допомагало
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:23
Ответ дляЗоя Жорівна
Вони абразивні, зроблені зі смоли, не залишають подряпин. Я ж їх не їм. Кросівки, кеди витирають, сантехніку і плями від рук на холодильнику і морозильці
Файна пані• 12 июля в 21:24
Все назад отправила
Пасти Ла• 12 июля в 21:24
Меня настолько забембала эта тупая реклама, что из принципа там не куплю ничего никогда
Весела пiсенька• 12 июля в 21:24
Ответ дляХочу наколоти губи
может быть, я так прямо не искала, чтобы самое дешевое выбрать
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:25
Ответ дляЯкось так і живу
І ціна по 2 гривні, а не по 10+ в Україні, і ще спробуй знайти
Зоя Жорівна• 12 июля в 21:25
Ответ дляХочу наколоти губи
Що зберігати їх треба в закритій упаковці що не мити ними поверхні,що контактують з їжею. І тут же вона в відео мила ними робочі поверхні на кухні і плиту, а потім просто протерла ганчіркою сухою. .і я так і не зрозуміла, якщо вони такі шкідливі, то чи достатньо після неї насухо протерти.
Як на мене, то краще звичайною
Де ви їх зберігаєте?
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:26
Ответ дляВесела пiсенька
А, ви про цей?
А я про сіточки для прання
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:29
Ответ дляЗоя Жорівна
Як на мене, то краще звичайною
Де ви їх зберігаєте?
Бо вони сиплються. Але якщо робити все з розумом, то чому б і ні.
Склянний келих, наприклад, якщо розіб´ється, і уламки потраплять у їжу, то ми ж не кажемо, що склянний келих шкідливий.
ОйЙой• 12 июля в 21:30
Да, постоянно. Кучу всего, особенно для работы.
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:31
Можу труселя тут показати, якщо комусь цікаво, 50 грн за шт
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:32
Стілуси, блокноти для малювання
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:33
Ответ дляОйЙой
Про кучу, розказуйте, що конкретно, будь ласка. Може і нам потрібно
skay_ua• 12 июля в 21:37
постійно купую. Якщо щось дійсно г...завжди повертають грощі.
Пасти Ла• 12 июля в 21:46
Ответ дляХочу наколоти губи
Мені цікаво
Їжак в панчохах• 12 июля в 21:53
Одежду , обувь , сумки и рюкзаки , себе и ребёнку, канцелярию , игрушки и т.д.
Шотуткоїться?• 12 июля в 21:55
мабуть, скоро і це прикриють гетманцебуїни, так що спішіть.
Податки та онлайн-шопінг: бізнес вимагає нових правил для міжнародних посилок
https://24tv.ua/business/pilgi-dlya-mizhnarodnih-p...
особливо повеселило ’бізнес вимагає’.... уроди, щоб ця зелена чума виздихала швидше за москалів, з москалями ми собі дамо раду...
Хочу наколоти губи• 12 июля в 21:59
Ответ дляПасти Ла
Мені цікаво
Набрала по 50 грн
Планшетница• 12 июля в 22:09
Вже ні. Бісить, що заходиш щось купити, а вони мені ігри в рулетку підсовують. Добре, понатискала, дайте подивитися товари, а не рекламні сторінки майже без інформації та відгуків. Ще й з цінами разів у 5 дорожче, ніж його справжня ціна.
ОйЙой• 12 июля в 22:13
Ответ дляХочу наколоти губи
Я так тоже всегда думаю. Семь посылок за месяц😁😁.
Массажер вакуумный для тела, электрическая щетка для массажа, штук 100 кистей для мейка, большой кейс для косметики, украшений много, тейпы для лица, подвесная полочка для кухни, косметички, заколочки, патчи, прозрачные пластыри, склпдная мтска для отдыха на природе, ограждение для жарки, чтобы масло на стену не брызгало, usb зарядное, которое работает от солнца, силиконовые крышки для еды, держатель для телефона, на себя надевать. Водонепроницаемый чехол для телефона, чехлы на ремешках, ремешок для очков. Фууух,больше не помню. По-моему это болезнь😂😂😂