Булку Дай• 12 июля в 23:21
Чим замінити таку подушку?
Їду в довгу дорогу. Випадково натрапила на таку штуку - подушка під ноги в автобус. Якими підручними засобами можна її замінити? Як думаєте? Можливо, у когось хороша фантазія)))
Карусель-весель• 12 июля в 23:22
Я купила такую. Очень крутая штука. Еще хорошо надеть компрессионные чулки в дорогу.
Булку Дай
• 12 июля в 23:22
Ответ дляКарусель-весель
Ціна якась захмарна ( для мене. А на тему ціна прийнятна, але вже не встигне прийти
Карусель-весель• 12 июля в 23:23
Ответ дляБулку Дай
Сочувствую. Чем заменить, ну кто ж знает что у вас есть: может большие упругие игрушки есть?
ПоЗиТиВнАя• 12 июля в 23:24
Ответ дляКарусель-весель
Дві пластикові баклажки, наприклад
Карусель-весель• 12 июля в 23:25
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дві пластикові баклажки, наприклад
Кхм, ну это вряд ли) Если по 2 л. то их мало, если 20-литровые, то это анриал) Хотя одной такой хватит, но тогда она должна быть с водой, иначе она прогнется, и я сомневаюсь что автора пустят в автобус с 20-литровой баклагой воды)))
Булку Дай
• 12 июля в 23:25
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дві пластикові баклажки, наприклад
Ви радите взяти їх у міжнародний автобус і везти в Німеччину? 😅
Нога на ногу• 12 июля в 23:26
Ответ дляБулку Дай
можна налити туди приємний напій)))
ДлинноНожка• 12 июля в 23:26
Ответ дляНога на ногу
якщо ноги все одно зігнуті, то чи є сенс?
Вот и я не поняла. Наоборот, в автобусе хочется вытянуть ноги
Булку Дай
• 12 июля в 23:27
Ответ дляНога на ногу
можна налити туди приємний напій)))
Ніззя, я з дітьми 😂
Я-ваш шанс• 12 июля в 23:27
Ответ дляБулку Дай
а чого ні.. у мене попутники везли валізу води з собою. Боялися отруїтися европейською
ПоЗиТиВнАя• 12 июля в 23:27
Ответ дляБулку Дай
Вам шашечки чи їхати?
Ви запитали про альтернативу, яка для вас, то довго, то дорого, то що вам ще радити? Закинути ноги на голову сусіда попереду?
Булку Дай
• 12 июля в 23:28
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вам шашечки чи їхати?
О, дякую, так і зроблю 🤩
ДлинноНожка• 12 июля в 23:30
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Резиновий м´яч ще
А лучше большой надувной пляжный мяч. Не сильно надувайте и будет почти то же самое
Булку Дай
• 12 июля в 23:31
Ответ дляДлинноНожка
Прикольно)
Каркуша Клара• 12 июля в 23:38
Ответ дляЯ-ваш шанс
Може там самогон був, а не вода.
Я-ваш шанс• 12 июля в 23:40
Ответ дляКаркуша Клара
Може там самогон був, а не вода.
вода, тому що боялися отруїтися. Тоді була мулька якась, що писали що погана вода в Європі
Впораюсь зі всим• 13 июля в 00:08
Ответ дляБулку Дай
А там яка ціна? На аліекспресі теж недешева вона
Булку Дай
• 13 июля в 21:52
Ответ дляВпораюсь зі всим
300 чи 400 грн, щось таке, реклама випала