Бабулька• Изменено 13 июля 2025

Втомилась від безладу вдома

Працюю 5 на 2 по 9 годин робочий день, мій чоловік 5 на 2 по 7-8 годин. Генеральне прибирання у мене щопонеділка у вихідний, будній можу хіба на кухні протерти, підлогу помити, посуд. Мій чоловік не прибирає взагалі, навіть не хоче зберегти чистоту. Прихожу вчора з роботи, він вихідний: поїв, стоїть на кухні брудна кастрюля, брудна тарілка, умивальник брудний від заварки чаю, всюди трошки. Сміття теж не хоче виносити, попрошу його винести, а він складає на балкон. Вже втомилась від цього. Коли роблю йому зауваження він починає годинами жалітись, який він втомлений, болить спина. В підколювати, що я погана дружина, вредна, мені постійно щось не так. Що порадите? Готую, купляю продукти теж я. І стежу за чистотою його одягу
Забагаловка• 13 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мой ребенок моет посуду и выносит мусор)
Мой и посуду, и пол мыл, и белье развешивал, и в магазин ходил. Сын.

Забагаловка• 13 июля 2025
Ответ дляТут надолго
То для чого замуж йшли? Треба було пожити разом. Подивитися який він в побуті
Ой, мой муж все делал, пока ребёнок не родился, а я дома не засела - как бабка прошептала на меня все скинуть
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Що таке те все? Винести сміття і помити посуд? Ви серйозно? Хоч тварин не заводьте. Для вас це буде катастрофа
а для вас нормально быть обслуживающим персоналом? кормить, обстирывать, покупать продукты и мыть унитаз за мужиком взрослым, пока он играет в игры?
Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляЗабагаловка
У меня тоже сын. Все делает, что попросишь
Злюка бобер• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Ні. Навіть якщо і в один день, то чоловік надає перевагу весь день грати в комп´ютерні ігри
С Вами точно что-то не так, раз Вы выбрали себе такого партнёра и дивёте с ним 😳
Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляБрюльтик
Тю, ви думаєте нема таких мужиків.
Да повно. Особливо ті, які від мами до дружини
Чесно - я таких не встречала.
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
отлично. есть время подать на развод и построить нормальные отношения. Вы даже не понимаете, что муж вас не уважает. Он на вас всем жалуется, он вас не ценит, вы финансово тратитесь больше ,чем он. Нет у вас Мужчины в доме. есть бесполезное существо игроман
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене ненормально жити поруч і не робити нічого один для одного. Коли ви погоджуєтесь на спільне проживання з коханою людиною ви берете на себе обов´язки. А хто і що виконує це справа кожного, як домовляться, як комфортно обом. Є речі які потрібно робити за собою, для себе, в будь якому випадку.
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
это все понятно. только муж автора НИЧЕГО не делает и не хочет ничего в этом менять. причем тут делать для себя?

Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Він нічого не робить виключно через те, що автор обирає робити щось за нього. Не треба вмикати мамку.
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
то есть ей месяц не мыть полы? и кастрюлю не мыть ,чтобы новую еду приготовить? мусор тоже на балконе ей складывать?
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Їй розлучатись якщо він її не влаштовує. І місяцями мити для себе. Я написала вище, їм цей шлюб не потрібен.
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
ну вот она и задумалась. решение про развод приходит не в один день.
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ні вона не задумалась. Вона не хоче виносити сміття, це різні речі
Кубик Рубика• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
А зачем ей кастрюли?в кафе поела и все,проблема с закупками ,готовкой и уборкой решена
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
она не хочет быть обслуживающим персоналом. так бывает. Чувства есть, эйфория была. быт все разбивает. потому что муж оказался бытовым инвалидом и эгоистом
Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
У человека, котрый выставляет мусор на балкон вместо того, чтобы выбросить - проблемы с головой. Как и у того, кто это терпит. Не могут два нормальных человека так жить
Синди Кроуфорд• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Діти у вас є?
Ну, так ) доросла, працює!!! Тому потребує повного догляду.
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Немає поняття обслуги, де в родині на благо один одного працюють разом. Побут невід´ємна частина життя звичайних людей.

Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
Может и домой не приходить, чтоб эти срачи не видеть?
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
если быт на одном, то он становится обслугой
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Можна не жити так, як не подобається
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Якщо вона це обирає, це просто її вибір. Людина обирає, потім скаржиться на свій вибір і нічого не змінює. Чоловіка все влаштовує, йому нормально. Її не влаштовує, змінюй своє життя. Брудна миска, чи не проблема? Який сенс в цій темі?
ЛісАпетная• 13 июля 2025
Если его убрать из жизни, вы не заметите изменений , кроме как облегчения. Вы и так тяните всё на себе.
Кубик Рубика• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Так муж там ничего не делает на благо,даже не зарабатывает,не выгуливает автора
Кубик Рубика• 13 июля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Посмотрит на месяц этого всего,либо муж придет в себя,либо с чистой совестью выгонит паразита
Заліковий троль• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
кто вам сказал, что ничего не меняет? вы разводились? это сложный шаг, к которому человек должен прийти. я разводилась дважды. и это было взвешенное и обдуманное решение
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляКубик Рубика
І що? мене особисто це не хвилює. Якщо людина не вирішує навіть мінімум для себе, чим хтось може їй допомогти?
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ні і не збираюсь. Мене влаштовує мій вибір.
Кубик Рубика• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Для себя это намного меньше быта,чем с мужчиной