Бабулька• Изменено 13 июля в 07:39
Втомилась від безладу вдома
Працюю 5 на 2 по 9 годин робочий день, мій чоловік 5 на 2 по 7-8 годин. Генеральне прибирання у мене щопонеділка у вихідний, будній можу хіба на кухні протерти, підлогу помити, посуд. Мій чоловік не прибирає взагалі, навіть не хоче зберегти чистоту. Прихожу вчора з роботи, він вихідний: поїв, стоїть на кухні брудна кастрюля, брудна тарілка, умивальник брудний від заварки чаю, всюди трошки. Сміття теж не хоче виносити, попрошу його винести, а він складає на балкон. Вже втомилась від цього. Коли роблю йому зауваження він починає годинами жалітись, який він втомлений, болить спина. В підколювати, що я погана дружина, вредна, мені постійно щось не так. Що порадите? Готую, купляю продукти теж я. І стежу за чистотою його одягу
Запароленое одеяло• 13 июля в 07:49
Ответ дляSo_so
’срочно замуж, а то никто больше не возьмет’
Ну такой диагноз тоде существует).
Но как бы уже ж сходила - можно и развестись
Запароленое одеяло• 13 июля в 07:50
Ответ дляСільський ансамбль
Зайчик золотий. Не пропаде в цьому світі.
Я написала это в ответ на пост, что у автора ребёнок, а не муж
Железобетон• 13 июля в 07:51
Ответ дляБабулька
А чому я маю сама все робити за двох? В моєму розумінні потрібно все разом робити. До того ж фінансово вкладаюсь теж більше, ніж чоловік.
А его все устраивает, зачем ему что-то менять?
По описанию вы живёте с подростком. Грязная посуда, постоянные игры и недовольство тем, что его пилят. Только подросток может ’перерости’ этот этап, а ваш муж уже не перерос. Зачем вам это?
Сільський ансамбль• 13 июля в 07:51
Розлучайтесь, автор і до мам обидва. Хай мами вам посуд миють і витирають соплі.
Мстящий за Зайца• 13 июля в 07:52
Автор, представте що у вас в майбутньому 2 маленькі дитинки і ще один дорослий рукожоп.
І все на вас. І допомоги від нього ніякої...
Та ну...
Сільський ансамбль• 13 июля в 07:54
Ответ дляМстящий за Зайца
Та ну...
Немає що уявляти, вони собі ради не дають
Бабулька
• 13 июля в 07:55
Ответ дляСільський ансамбль
Бо ви це обираєте. Тому ви це робите але робити не хочете. Тому вам треба вирішити що вам потрібно, нарешті. Але собі також треба мити посуд і купувати продукти.
Не хочу, бо на мою думку це не справедливо. Я і по часу більше працюю, фінансово більше вкладаюсь і весь побут на мені. Одній потрібно набагато менше, ніж двом.
Масяня Я• 13 июля в 07:55
Ответ дляБабулька
Я не можу витягнути побут сама. Закупка продуктів, готування, прибирання на мені, тому мені і важко.
Зачем он вам???
Срочнокпсихологу• 13 июля в 07:56
Ответ дляБабулька
Не робіть
Бабулька
• 13 июля в 07:56
Ответ дляСільський ансамбль
Хто ’вони’? Я просто втомилась нести все на собі, ось і все
Дона Ко Ко• 13 июля в 07:56
Ответ дляБабулька
Десь погуляти, чи навіть просто випити каву біля будинку він не хоче, це йому не цікаво. Витягла його на два дні на відпочинок за місто, в результаті відпочивала сама, він грав ігри в номері
у вас зависимый игроман?
Сільський ансамбль• 13 июля в 07:56
Ответ дляБабулька
На який ви в цьому шлюбі, обидва, якщо ви не готові до спільного проживання?
Колгоспниця• 13 июля в 07:56
Ответ дляБабулька
Ну добре,то чого він є ще біля вас?Виставіть
Love_Love_Love_• 13 июля в 07:57
Ответ дляБабулька
Не несіть🤷🏼♀️
Сільський ансамбль• 13 июля в 07:57
Ответ дляБабулька
Що таке те все? Винести сміття і помити посуд? Ви серйозно? Хоч тварин не заводьте. Для вас це буде катастрофа
Дона Ко Ко• 13 июля в 07:59
Ответ дляБабулька
не важко, просто бесполезно в вашем случае(
Дона Ко Ко• 13 июля в 08:00
Ответ дляЗоя Жорівна
Тому шо у вас не чоловік, а дитина. Тут або розмовляти або повертати мамі
у меня дитина 5 лет , уже навыки есть, и маме помогает
Бабулька
• 13 июля в 08:01
Ответ дляСільський ансамбль
Само по собі нічого. Але я прихожу з роботи, чоловік весь день вихідний, і мушу це все прибирати. Якби це ще один раз то, ок. Але так завжди
Тут надолго• 13 июля в 08:03
Ответ дляСільський ансамбль
Согласна. Прям адский труд
Колгоспниця• 13 июля в 08:03
Ответ дляБабулька
Ну що ж зробиш,він не зміниться,а вам все життя тягнути
Сільський ансамбль• 13 июля в 08:04
Ответ дляБабулька
Що це все, якщо у вас нікого немає дома тиждень? Це все результати вашої спільної діяльності. Ви або делегуйте, як завгодно, через скандал, домовленість чи погрози або прибираєте самостійно. Але в двох працюючих людей, дома не може бути постійного срачу. Його немає кому створювати окрім вас, автор
Бабулька
• 13 июля в 08:04
Ответ дляТут надолго
От бідосЯ. А квартира 150 кВ? Нема часу прибрати
80 м2. Питання не в тому, мені не подобається, що все мушу робити лише я.
Тут надолго• 13 июля в 08:05
Ответ дляБабулька
То скажіть ротом. Петя я втомилася. Давай разом прибирати
Сільський ансамбль• 13 июля в 08:05
Ответ дляБабулька
Вам це подобається, тому ви це робите. Вам роль жертви побуту подобається. Змінюється все однією розмовою.
Бабулька
• 13 июля в 08:05
Ответ дляТут надолго
Так кажу, не допомагає
Запароленое одеяло• 13 июля в 08:06
Ответ дляБабулька
И какой из этого следует вывод?