Бабулька• Изменено 13 июля 2025

Втомилась від безладу вдома

Працюю 5 на 2 по 9 годин робочий день, мій чоловік 5 на 2 по 7-8 годин. Генеральне прибирання у мене щопонеділка у вихідний, будній можу хіба на кухні протерти, підлогу помити, посуд. Мій чоловік не прибирає взагалі, навіть не хоче зберегти чистоту. Прихожу вчора з роботи, він вихідний: поїв, стоїть на кухні брудна кастрюля, брудна тарілка, умивальник брудний від заварки чаю, всюди трошки. Сміття теж не хоче виносити, попрошу його винести, а він складає на балкон. Вже втомилась від цього. Коли роблю йому зауваження він починає годинами жалітись, який він втомлений, болить спина. В підколювати, що я погана дружина, вредна, мені постійно щось не так. Що порадите? Готую, купляю продукти теж я. І стежу за чистотою його одягу
Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляSo_so
’срочно замуж, а то никто больше не возьмет’
Ну такой диагноз тоде существует).
Но как бы уже ж сходила - можно и развестись

parele• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
А чому я маю сама все робити за двох? В моєму розумінні потрібно все разом робити. До того ж фінансово вкладаюсь теж більше, ніж чоловік.
Якщо квартира теж Ваша, то у мене до Вас багато питань))
Точніше, одне. Нащо Вам цей мішок на дивані?
Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Зайчик золотий. Не пропаде в цьому світі.
Я написала это в ответ на пост, что у автора ребёнок, а не муж
Коко На Страже• 13 июля 2025
В сад его. А есть другие варианты?
Железобетон• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
А его все устраивает, зачем ему что-то менять?

По описанию вы живёте с подростком. Грязная посуда, постоянные игры и недовольство тем, что его пилят. Только подросток может ’перерости’ этот этап, а ваш муж уже не перерос. Зачем вам это?
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Розлучайтесь, автор і до мам обидва. Хай мами вам посуд миють і витирають соплі.
Мстящий за Зайца• 13 июля 2025
Автор, представте що у вас в майбутньому 2 маленькі дитинки і ще один дорослий рукожоп.
І все на вас. І допомоги від нього ніякої...
Та ну...
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Та ну...
Немає що уявляти, вони собі ради не дають
автор Бабулька • 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Бо ви це обираєте. Тому ви це робите але робити не хочете. Тому вам треба вирішити що вам потрібно, нарешті. Але собі також треба мити посуд і купувати продукти.
Не хочу, бо на мою думку це не справедливо. Я і по часу більше працюю, фінансово більше вкладаюсь і весь побут на мені. Одній потрібно набагато менше, ніж двом.

Масяня Я• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Я не можу витягнути побут сама. Закупка продуктів, готування, прибирання на мені, тому мені і важко.
Зачем он вам???
Срочнокпсихологу• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Не робіть
автор Бабулька • 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Хто ’вони’? Я просто втомилась нести все на собі, ось і все
Дона Ко Ко• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Десь погуляти, чи навіть просто випити каву біля будинку він не хоче, це йому не цікаво. Витягла його на два дні на відпочинок за місто, в результаті відпочивала сама, він грав ігри в номері
у вас зависимый игроман?
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
На який ви в цьому шлюбі, обидва, якщо ви не готові до спільного проживання?
Колгоспниця• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Ну добре,то чого він є ще біля вас?Виставіть
Love_Love_Love_• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Не несіть🤷🏼‍♀️
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Що таке те все? Винести сміття і помити посуд? Ви серйозно? Хоч тварин не заводьте. Для вас це буде катастрофа
Дона Ко Ко• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
не важко, просто бесполезно в вашем случае(
Дона Ко Ко• 13 июля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Тому шо у вас не чоловік, а дитина. Тут або розмовляти або повертати мамі
у меня дитина 5 лет , уже навыки есть, и маме помогает

автор Бабулька • 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Само по собі нічого. Але я прихожу з роботи, чоловік весь день вихідний, і мушу це все прибирати. Якби це ще один раз то, ок. Але так завжди
Тут надолго• 13 июля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Согласна. Прям адский труд
Колгоспниця• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Ну що ж зробиш,він не зміниться,а вам все життя тягнути
Тут надолго• 13 июля 2025
От бідосЯ. А квартира 150 кВ? Нема часу прибрати
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Що це все, якщо у вас нікого немає дома тиждень? Це все результати вашої спільної діяльності. Ви або делегуйте, як завгодно, через скандал, домовленість чи погрози або прибираєте самостійно. Але в двох працюючих людей, дома не може бути постійного срачу. Його немає кому створювати окрім вас, автор
автор Бабулька • 13 июля 2025
Ответ дляТут надолго
80 м2. Питання не в тому, мені не подобається, що все мушу робити лише я.
Тут надолго• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
То скажіть ротом. Петя я втомилася. Давай разом прибирати
Сільський ансамбль• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Вам це подобається, тому ви це робите. Вам роль жертви побуту подобається. Змінюється все однією розмовою.
автор Бабулька • 13 июля 2025
Ответ дляТут надолго
Так кажу, не допомагає
Запароленое одеяло• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
И какой из этого следует вывод?
Тут надолго• 13 июля 2025
Ответ дляБабулька
Так кажу, не допомагає
Погано кажете