Бабулька• Изменено 13 июля в 07:39

Втомилась від безладу вдома

Працюю 5 на 2 по 9 годин робочий день, мій чоловік 5 на 2 по 7-8 годин. Генеральне прибирання у мене щопонеділка у вихідний, будній можу хіба на кухні протерти, підлогу помити, посуд. Мій чоловік не прибирає взагалі, навіть не хоче зберегти чистоту. Прихожу вчора з роботи, він вихідний: поїв, стоїть на кухні брудна кастрюля, брудна тарілка, умивальник брудний від заварки чаю, всюди трошки. Сміття теж не хоче виносити, попрошу його винести, а він складає на балкон. Вже втомилась від цього. Коли роблю йому зауваження він починає годинами жалітись, який він втомлений, болить спина. В підколювати, що я погана дружина, вредна, мені постійно щось не так. Що порадите? Готую, купляю продукти теж я. І стежу за чистотою його одягу
кураГАЛЯ• 13 июля в 12:46
Ответ дляНоу коммент
Боже, дитина ще. Нафиг ты в это впряглась? Ну ладно б 35 ещё. Оно тебе надо в 26 вот это всё? Это время для любви, для себя. Самое лучшее время, а ты его так бездарно тратишь.
100% він краде її молодість та модливіості знайти нормального
Моя улюблена страшко• 13 июля в 13:31
Я тоже не мою каждую тарелку и не натираю раковину, у меня полно других более важных и интересных дел)
Кубик Рубика• 13 июля в 13:48
Ответ дляМоя улюблена страшко
Если б муж автора с ней качественно проводил время в постели и досуг вне дома интересный,то крошки никого б не волновали
Корсет_на_шурупах• 13 июля в 14:46
Ответ дляБабулька
Так..і дуже образливо, що він це і стороннім розповідає яка я вредна, і мені завжди щось не так.
Разводитесь.
Корсет_на_шурупах• 13 июля в 14:47
Ответ дляСільський ансамбль
Об´єктивно.
Двоє дорослих людей, які створили шлюб, нездатні витягнути побут.
Дома нікого цілими днями немає. Навіть срачі немає кому розводити. Але ви вже дратуєтесь через сміття і брудну тарілку.
В мене навіть кіт безлад влаштовує, я його люблю.
Проблема не в мисках брудних.
Ви зарано одружились. Ви не готові навіть до мінімальної відповідальності.
Да, проблема в том, кто эти тарели загрязняет.
Застряла• 13 июля в 14:53
Ответ дляБабулька
А что с Вами ТАК?
Если Вы свою грязную кастрюлю несёте на Советчицу, наверное для того, чтобы Советчицы ее помыли.
Вообще уже.
Тетка пишет на ФОРУМ что у нее в умывальнике стоит грязная кастрюля. И ей должны сочувствовать и писать какой муж ГАД.
Цирк.
Застряла• 13 июля в 14:57
Друг друга нашли походу. Она кастрюлю помыть не в состоянии, он мусор на балкон складывает, бо вынести не в состоянии. Склепали семью.
Печенюшка• 13 июля в 15:02
Не від безладу вдома ви втомились, від чоловіка такого. Хай клінінг наймає якщо не хоче прибирати.
А взагалі якщо плюсів в нього нема, то навіщо ви з ним взагалі.
Застряла• 13 июля в 15:49
Ответ дляБабулька
Хто ’вони’? Я просто втомилась нести все на собі, ось і все
Мы Вам ничем не поможем. Только Вы можете принять решение и уйти от него ногами. Но Вы этого не сделаете. Будете постоянно жаловаться на Советчице какой он плохой.
За Вас это решение не примет никто.
Застряла• 13 июля в 15:53
Ответ дляБабулька
И оно вам надо это все в 26 лет?
Пишете как тетка которой 66, которая всю жизнь с таким угробила.
Застряла• 13 июля в 15:54
Ответ дляБаррикадница
Ще, бачу, не питали, чиє житло. Напишіть самі для себе плюси і мінуси. Ви ще молода, я б вам радила розлучення, уявіть, що ви будете в такому ж емоційному стані, як зараз, усе своє життя до самої смерті, це пекло на землі, навіщо воно вам?
Лучше на улицу уйти, чем жить в таком аду всю жизнь. Честно. Потом ни жилье, ничего не будет радовать. Когда добавятся болячки на фоне постоянных стрессов.
Зачем так гробить свою жизнь с молодости?
Застряла• 13 июля в 15:58
Ответ дляСільський ансамбль
Об´єктивно.
Проблема не в мисках брудних.
Можно и в 30 и в 40 и в 50 так выйти замуж. Но если ты видишь что мужу на тебя абсолютно пофиг и он тебе не то что не помогает, а делает на зло, чтобы ты злилась и портит тебе нервы, то накой с ним жить? Чтобы что?
Чтобы было что рассказывать на Советчице ’как у нас все плохо’?
Зачем живут двое людей, если они друг другу категорически не подходят?
Застряла• 13 июля в 16:01
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хорошо уживаются те люди, которые либо не обращают внимания на бытовые привычки людей, либо два засранца, либо два окрщика. которые без остановки что-то там намывают каждую минуту.
Но если ты ходишь и задрачиваешь тарелкой, потому что надо к чему-то прицениться как бы, то это жесть.
Просто не живи с таким человеком, который не подходит тебе в быту. Найди единомышленника. Но нет же.
Файно Замало• 13 июля в 16:12
Як я вас розумію, так образливо, коли чоловік нічого не робить. Я теж вже не витримую і хочу посваритися. Але зараз ПМС і на душі важко, не хочу поєднувати все в купу.
Брюльтик• 13 июля в 16:23
Ответ дляКлин_Кляйн
Здесь есть одна опасность,Вы не развиваетесь,теряете квалификкацию.Если вдруг что,а вам за 40,куда работать пойдете?
Буде, як Бог дасть.
Я хочу бути щасливою в моменті
Inconvenient• 13 июля в 17:05
Ответ дляСільський ансамбль
Об´єктивно.
Проблема не в мисках брудних.
Якщо чоловік - свиня та ледацюга, то срач він розведе за 15 хвилин.
Inconvenient• 13 июля в 17:09
Ответ дляСільський ансамбль
Бо ви це обираєте. Тому ви це робите але робити не хочете. Тому вам треба вирішити що вам потрібно, нарешті. Але собі також треба мити посуд і купувати продукти.
Собі автор готуватиме і прибиратиме втричі менше.
Захекалася читать• 13 июля в 17:12
Як може бути безлад у двох людей і без дітей. Я просто не розумію, як таке взагалі можливо
Чорт і Шо• 13 июля в 17:15
Ответ дляБабулька
Не хочу, бо на мою думку це не справедливо. Я і по часу більше працюю, фінансово більше вкладаюсь і весь побут на мені. Одній потрібно набагато менше, ніж двом.
Розлучайтеся. Чоловіка відправте до мами.
Inconvenient• 13 июля в 17:16
Ответ дляЗаліковий троль
а для вас нормально быть обслуживающим персоналом? кормить, обстирывать, покупать продукты и мыть унитаз за мужиком взрослым, пока он играет в игры?
це свекруха пише.
Джем Шакіри• 13 июля в 17:43
Ответ дляБабулька
Ні
Біжить від цього чоловіка. Далі буде гірше
Швидкоруч• 13 июля в 17:50
Ответ дляБабулька
Я не можу витягнути побут сама. Закупка продуктів, готування, прибирання на мені, тому мені і важко.
Ну і що вас тримає? Навіщо це вам, життя проходить, він грає в ігри, ще й обсирає вас. Подумайте про себе нарешті, звільняєтесь від цього, поки немає дітей.
Принцепесочка• 13 июля в 18:29
Знайдіть помічницю, яка буде раз в неділю прибирати. Я свого часу так і зробила. Чоловік у мене не засранець, посуд за собою миє, носки по хаті не розкидує. Але, на мій погляд, було у квартирі бруднувато, бо не вистачало сил мити по кутках і бігати за пилюкою з павутиною. Ще й котів трійко було (зараз 2, старшенький вже полює на веселці), то шерсті дофіга(.
Бутерброд з ікрою• 13 июля в 19:14
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мой ребенок моет посуду и выносит мусор)
А у меня младший тоже помогает вовсю, а старшего не допросишься))
Хвігура мічти• 13 июля в 19:41
За покупками ходите вместе. Пусть он пакеты таскает.
Красота неземная• 13 июля в 20:04
А що він ? Які плюси від чоловіка?

Я б розійшлася;) клянуся!!!!
Боже ви ж реально заживете!!!
Я хоч не гадалка, але це все прямо уявляю
Мама Никитки-2• 13 июля в 20:58
Ответ дляБабулька
А чому я маю сама все робити за двох? В моєму розумінні потрібно все разом робити. До того ж фінансово вкладаюсь теж більше, ніж чоловік.
Перевірте, чи існує функція « повернення з підстав заводського браку» і поверніть його мамі як бракований.
Заюшка_хозяюшка• 02 августа в 06:18
Ответ дляБабулька
Не робіть. Влаштуйте забастовку. Не готуйте, не прибирайте. Для себе помили тарілку, настругали салату. А чоловік хай дбає про себе. Сказати, що в хатні робітниці не наймалися до дорослої бубочки. Або він включається у побут, або срака до сраки і в різні сторони.