Бабулька• Изменено 13 июля в 07:39

Втомилась від безладу вдома

Працюю 5 на 2 по 9 годин робочий день, мій чоловік 5 на 2 по 7-8 годин. Генеральне прибирання у мене щопонеділка у вихідний, будній можу хіба на кухні протерти, підлогу помити, посуд. Мій чоловік не прибирає взагалі, навіть не хоче зберегти чистоту. Прихожу вчора з роботи, він вихідний: поїв, стоїть на кухні брудна кастрюля, брудна тарілка, умивальник брудний від заварки чаю, всюди трошки. Сміття теж не хоче виносити, попрошу його винести, а він складає на балкон. Вже втомилась від цього. Коли роблю йому зауваження він починає годинами жалітись, який він втомлений, болить спина. В підколювати, що я погана дружина, вредна, мені постійно щось не так. Що порадите? Готую, купляю продукти теж я. І стежу за чистотою його одягу
Сільський ансамбль• 13 июля в 08:07
Ответ дляТут надолго
Погано кажете
А потім йде мити посуд і виносити сміття. Не хочеш це робити за двох, роби за одну. Все просто
Сільський ансамбль• 13 июля в 08:08
Ответ дляЗапароленое одеяло
И какой из этого следует вывод?
Немає причинно наслідковий зв´язків, їх треба збудувати
Майструю крила• 13 июля в 08:08
Ответ дляБабулька
Ні
Хорошо. Не рожайте. Заебетесь в край.
автор Бабулька • 13 июля в 08:08
Ответ дляМайструю крила
Хорошо. Не рожайте. Заебетесь в край.
І не хочу
Тут надолго• 13 июля в 08:09
Ответ дляБабулька
І не хочу
Скільки вам років?
автор Бабулька • 13 июля в 08:10
Ответ дляТут надолго
Скільки вам років?
Тут надолго• 13 июля в 08:12
Ответ дляБабулька
То для чого замуж йшли? Треба було пожити разом. Подивитися який він в побуті
Брюльтик• 13 июля в 08:12
Тому я власне і не працюю.
Бо тягти в 2 зміни роботу і побут, дітей, територію біля будинку з садом і городом, то я не коняка.
Якщо чоловік не хоче, не вміє, не любить це все робити, то зпачить він заробляє, а я все то роблю.
Як на мене справедливо.
Тільки не люблю, коли мене донімають питаннями чого це я не працюю.
Да мені з головою хватає турбот і без роботи. Коли ще на неї ходить
Ворую вкусняшки• 13 июля в 08:12
Ответ дляБабулька
квартира чья?
Брюльтик• 13 июля в 08:13
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вы троллите?
Тю, ви думаєте нема таких мужиків.
Да повно. Особливо ті, які від мами до дружини
Блакитне небо• 13 июля в 08:14
Ответ дляТут надолго
От бідосЯ. А квартира 150 кВ? Нема часу прибрати
Та хоч 20, яке це має значення? Діло не в прибиранні, а в тому, що вона перетворюєтьсяв обслугу. А бідося чоловік не має часу за собою тарілку помити?
Тут надолго• 13 июля в 08:16
Ответ дляБлакитне небо
Немає. Бо не хоче.
Блакитне небо• 13 июля в 08:18
Ответ дляТут надолго
Немає. Бо не хоче.
Так і автор вже не хоче бути йому прибиральницею і посудомийкою, от і піде скоро той нехотящий в туман.
Зажуженная Жужжа• 13 июля в 08:18
Жесть. У меня муж убирает, когда имеет короткую неделю, готовка тоже расписана, кто что умеет, тот то готовит. Это я ещё возмущалась, что муж на длинной неделе не убирает, это я к тому, что вы распустили и вы такое позволили, у меня бы такое не прокатило
Тут надолго• 13 июля в 08:20
Ответ дляБлакитне небо
Та никуда он не пойдет. Автор поноет и все. Посудомойку пусть купит
Пес Патрон• 13 июля в 08:20
Автор, почему вы не отвечаете чья квартира?
Сільський ансамбль• 13 июля в 08:21
Ответ дляБлакитне небо
Вона не перетворюється, якимось дивом. Це її вибір.
Кубик Рубика• 13 июля в 08:21
Ответ дляБабулька
Так..і дуже образливо, що він це і стороннім розповідає яка я вредна, і мені завжди щось не так.
Ну да,служанка посмела поднять голову
А зачем вы его одеждой занимаетесь?
ротцвеники• 13 июля в 08:24
Пусть хоть сан узел моет или готовит еду, по полам и посуде у меня так же, но муж готовит, можно на него спихнуть. И сам в магазин ходит тоже
lilul990• 13 июля в 08:24
У вас не муж, а половозріла дитина
Пасхальний тролік• 13 июля в 08:36
У меня такой же. Так он дистанционно работает и говорит, что с непривычки не может много делать, это ж я привычная
Блакитне небо• 13 июля в 08:38
Ответ дляПасхальний тролік
Як мило😂
Заліковий троль• 13 июля в 08:39
Ответ дляБабулька
А сколько вам лет? скажите ему, чтобы оплачивал уборку. если не хочет помогать, то пусть нанимает помощницу. или он считает ,что вы бесплатная рабсила, которая должна его обслуживать?
Забагаловка• 13 июля в 08:39
Ответ дляБабулька
Я не можу витягнути побут сама. Закупка продуктів, готування, прибирання на мені, тому мені і важко.
Так отминусуйте мужа и со всем справитесь. Или квартира йиво, а вам некудаидти?
Плету интриги• 13 июля в 08:39
Ответ дляБабулька
Десь погуляти, чи навіть просто випити каву біля будинку він не хоче, це йому не цікаво. Витягла його на два дні на відпочинок за місто, в результаті відпочивала сама, він грав ігри в номері
Зачем вы пытаетесь сделать из человека того, кем он не является?
Зачем вы полностью взвалили на себя этот быт и тратите мвоб жизнь на мытье посуды за человеком, которому облом выпить с вами кофе.
Шлите его на хрен.Пусть живет сам.Найдете себе нормального.Или как минимум не будете за засранцем углы подтирать.
Не готовьте ему, не покупайте продукты, не стирайте его одежду.
Поесть можно вне дома Придти домой сытая, нанести маску на лицо и лечь в сериал.
Что кушать?
То, что ты купил и приготовил.Я не хочу, не голодная.
Но это все игрища, просто гоните к черту.
Забагаловка• 13 июля в 08:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Вигнати на фіг з хати цей сміттєвий бак який потрібно годувати і обслуговувати.
Що тут радити, ви і так нічого міняти не будете
Ага, из йиво квартиры
Заліковий троль• 13 июля в 08:41
Ответ дляБабулька
а почему вы и за продуктами ходите? я бы не ходила... купила бы лично себе хлеб и все на бутики, а он бы голодный сидел.
Плету интриги• 13 июля в 08:41
Ответ дляДона Ко Ко
у меня дитина 5 лет , уже навыки есть, и маме помогает
В 5 лет все маме помогают.Это база.
Гладиолус• 13 июля в 08:41
Ответ дляБабулька
Ну вы что за жена такая, хотите остаться без мужа? Неужели сложно ухаживать за любимым человеком. А дети пойдут, вы что делать будете, дети мусор не выносят на балкон, они его просто бросают.
И сами не едят, кормить надо, да и куча ещё всего. Вы зачем замуж вышли, чтоб отдыхать?
Заліковий троль• 13 июля в 08:42
Ответ дляБабулька
А чому я маю сама все робити за двох? В моєму розумінні потрібно все разом робити. До того ж фінансово вкладаюсь теж більше, ніж чоловік.
ну и дура. сорри за мой французский