Тра Ля Ля• Изменено 13 июля 2025

Жити в Києві одній людині на 15-17 тисяч із урахуванням оренди

Це межа бідності та виживання?
Гидроусилитель руля• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Так може це сума без вирахування податків?
В мене із податками зп 20 із чимось,а мені вже після сплати податків 15-17 тисяч іде
Вам сколько лет? Озвучивают чистыми
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Учитель. Медсестра. Госслужба. Кассир. Швея. У силовиков больше.Я живу в райцентре
В медсестри хіба буде 15-17 тисяч?
Мексиканочка• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Без сусідів,а які мають бути сусіди?
Скільки оренда?
Милота• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Немає інших пропозицій ,всюди +- така зп
В Києві? Ви яку роботу взагалі то шукаєте? Навіть прибиральниця офісу має ті 15 тисяч. Щось не те ви робите.
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Вам сколько лет? Озвучивают чистыми
Що озвучують?
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляМексиканочка
Скільки оренда?
Мексиканочка• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ні, оренда 6500
Це з комунальними?
Я таке знаю• 13 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
Ваш комментарий звучит зловеще.
А если задуматься, что сейчас такие зарплаты у многих и многие на сьеме, то да....РАБОТАЮЩИЙ человек вынужден сидеть на хлебе и воде. И это страшно.
Такі реалії сьогодення ((. Ми цікавилися орендою квартир. Такі ціни в столиці. Щоб жити нормально, треба пахати за 35-40 тисяч, і це без дітей. Здоров´я запасного ніхто не має, тому треба продумати, що важливіше.
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляМексиканочка
Це з комунальними?
Так
Гидроусилитель руля• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
В медсестри хіба буде 15-17 тисяч?
Да. 15 на руки , медсестра у семейного. Если премия , то больше.
Рогнеда Карповна• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Без сусідів,а які мають бути сусіди?
Ну квартира на двох, трьох людей
Мексиканочка• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Впритик. Але буде вистачати 7000 житло, 7000 їжа, решта ваша...
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляМилота
Менше ,а скільки отримує прибиральниця ,де я працюю то я не знаю
Гидроусилитель руля• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Що озвучують?
Зарплату. Когда я говорю, что у меня 18, то это то, что падает на карту чистыми. Толку с тех насчитанных в корешке
Гидроусилитель руля• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Неполный день. Они берут несколько офисов и получают несколько зарплат
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
В мене чистими 15-17 ,де що писали вище ,то може бути сума брудними
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Повна зайнятість
А я кумедна• 13 июля 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Реалии не должны такими быть. Это сюр какой-то. Ни в одной стране нет такого, чтобы зарплата была 400-500 баксов, а минимальное выживание (имею ввиду аренду, оплату комуналки, моб счёт, проезд и продукты (молчу об одежде даже) обходилось в 1000 баксов.
Ну не может быть так.
Только у нас в стране может.
Гидроусилитель руля• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Я написала все, где чистыми и это районный центр. Такая зп в Киеве-смешно, ну или вам 18 и это первое место работы
Нафаня Маня• 13 июля 2025
Скоро в Киеве квартиры подешевеют
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
А яке у вас місто?
Мексиканочка• 13 июля 2025
Ответ дляНафаня Маня
Скоро в Киеве квартиры подешевеют
Не раніше чем рухнет гривна по отношению к доллару
Милота• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
По одній об´яві робите висновки?
Хто ви за фахом, яку роботу шукаєте?
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Така зп в Києві це реальність
Наодинцi• 13 июля 2025
За границу едьте
Милота• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Така зп в Києві це реальність
Ви це розповідаєте киянам?
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляНаодинцi
За границу едьте
А там що?
автор Тра Ля Ля • 13 июля 2025
Ответ дляМилота
Ви це розповідаєте киянам?
Зайдіть та самі подивіться
ЛюбимаЯНЬ• 13 июля 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ні, це на руки. Я зараз в селі, це зарплати моїх сусідів. Але у них ще до цього і городи, кури/гуси, якісь ягоди/фрукти свої
Околовита• 13 июля 2025
В принципе можно. 6500 аренда, 2 тыс коммуналка, остается 8500. Прожить можно. Но это очень маленькая з/п для Киева