Трусиковед• Изменено 13 июля 2025
Загострення атопічного дерматиту, чим рятуєтеся?
Від лікаря рекомендовано тільки спеціальні засоби для купання і креми, пити багато води і антигістамінні. Як же воно пройде так...Очі, навколо рота, губи, руки, шия - все свербить і обсипане. Це не алергія,100%, аналізи в нормі, печінка ідеальна, грибка і демодекоза немає...як привести шкіру в норму?
Продаю витрішки• 13 июля 2025
Вообще обострения снимают гормнальными мазями, а косметикой поддерживают
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляПродаю витрішки
А на обличчя хіба можна гормони? Не буде ефекту відміни?
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляФіфачка
Сорбент добавьте.
П´ю ентеросгель, забула про нього додати
Асталависта бэйби• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Які саме? Там великий вибір?
От все що вам потрібно. Як доглял за тілом та обличчям. Просто ця косметика і загострення зніме і можна постійно користуватися
Водичка - найкращий засіб, це наш вибір
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Водичка - найкращий засіб, це наш вибір
Дякую. Мені лікар порадив ля рош ліпікар. Я так розумію, він слабший?
Роза в вазі• 13 июля 2025
Я сейчас абсолютно не шучу. Попробуйте крем с Алиекспреса хаошифу - жёлтый. Снимет моментально. Цена около 1 бакса.
Я мама атопика. 15 лет стажа. До сих пор в шоке от этой магии китайской народной медицины
А я женатая• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
если так вам плохо почему не назначили целестодерм?
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Бепантен сенсідерм син користується для обличчя.Гормони намагаємося не використовувати,бо потім тільки гірше.Ще допомогає китайський крем,але останнім часом пишуть,що там гормон скритий.Не знаю правда чи ні.
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Не рекомендують,потім буде тільки гірше.Протопік можна курсом спробувати ще
Роза в вазі• 13 июля 2025
Ответ дляjabka ya
А можно фото?
Я щойно знайшов це на AliExpress:
US $1.84 | 1/2 шт. Крем від псоріазу Китайська трав’яна антибактеріальна мазь Дерматит Екзематоїдна екзема Лікування свербіння Пластир Caoshifu
фото нет, брала тут.
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Вам потрібно підібрати догляд.Що підходить одному,іншому навпаки.Сину ля рош не зайшов,топикрем також.А от Atopi Med подобається.
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляА я женатая
Не знаю. Запитаю у лікаря за цей препарат
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляРоза в вазі
В ньому гормон є?
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Ось і я таке про китайські крема читала
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Так це гормон
А я женатая• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
А...лікар проти гормонів
в китайском точно нет - травы там!
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
А...лікар проти гормонів
Гарний лікар значить,я до кого не приходила,то зразу гормон.А то що,то очі в підлітка,то їх це не хвилює.Такий ще для обличчя можете подивитися.В сина також нема демодекозу,але йому допомогло трохи.Бо вже не знала чим ти очі мазать.Пів аптеки скупила
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Дякую, я так розумію від цього висипу тепер не позбавитися?
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Чого?Можна ввести в римісію
Трусиковед
• 13 июля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Чого?Можна ввести в римісію
Емолентами? Чи чим? Я просто не можу зрозуміти алгоритм лікування
ФФФФристайла• 13 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
Як сказав мені один дерматолог,з цим потрібно навчитися жить.Так емоленти це головне.В сина просто ще й алергенів багато,астма,тому в нас все набагато складніше.До речі,свекровь турбував дерматит на руках,довго лікувалася то гормонами,то ще чимось.А пропила щось для печінки і все пройшло.Сину,до речі,також якось допомогало.Пробіотики ще також можна пропити