АБВГДейка• Изменено 13 июля 2025
Хто вивіз дітей, які плакали в тривогу, зайдіть будь ласка.
Доброго вечора, дівчата.
Прошу підтримки, так як сьогодні пережила наче душу розірвали.
Дитині 5 років, проживаємо в Києві.
В 2022 році виїжджали на ЗУ, но через пів року повернулися, так як потрібно було працювати, щоб було на що жити ( на ЗУ роботу шукала, но не вдалося знайти).
Вчора йшли з дитиною на дитячий майданчик і почалася тривога, дитина почала хнючити, що боїться тривоги. Так як ми відійшли недалеко, ми повернулися додому і дитина заспокоїлася.
Сьогодні були в Ашані, почалася тривога і почали через гучномовець сповіщати про тривогу і покинути магазин.
У дитини сталася істерика. Почала плакати, губи трясуться і я боюсь тривогу, я боюсь бахів...Я дитину поки не доїхали додому заспокоїти не змогла. Вдома дитина заспокоїлася сама.
Я лежу ні жива, ні мертва після сьогоднішньої ситуації. Прийняла рішення вивозити дитину знову.
Дівчата, у кого діти також так реагували на тривогу, Ви коли вивезли їх, вдалося дитині побороти і забути страх тривог?
Ще я звернула увагу, що останні пару місяців почала просити приглушити звук телевізор, магнітофони в авто, плакала коли на вулиці кричать чи сваряться.
Дівчата, заспокойте будь ласка, що це не травма ще...Я реву, яка ж я дура, що повернулася.
Дитині 5 років, проживаємо в Києві.
Однозначная• 13 июля 2025
Дитина відчуває Вас, а Ви походу тривожна. Робіть як важаєте за потрібне
Виннипуховна• 13 июля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Удалено администрацией...
АБВГДейка
• 13 июля 2025
Ответ дляОднозначная
Навпаки. Я останній рік в тривогу сплю. Це чоловік панікер.
Нафаня Маня• 13 июля 2025
Автор, к врачу, возможно у ребёнка тревожное расстройство и его уже нужно лечить.
По возможности конечно уезжать 💔
Виннипуховна• 13 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Удалено администрацией...
Однозначная• 13 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
А чому ’ревете’?
МояХатаЗкраю• 13 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Удалено администрацией...
Забрызжу ядом• 13 июля 2025
Автор, якщо чоловіка і роботи нормальної немає, то я б їхала.
І не на західну.
Але добре сплануйте все, бо це реально нове життя.
Якщо є чоловік, то це буде важко і для вас, і для нього((
І не на західну.
АБВГДейка
• 13 июля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Удалено администрацией...
В тому і справа, що раніше не реагувала, а вчора і сьогодні істерика. Я не розумію, що посприяло такій різкій реакції на тривогу
ХикориДикори• 13 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Удалено администрацией...
А дворічна могла реагувати не так як пʼятирічна ?
Виннипуховна• 13 июля 2025
Ответ дляКонтрольница
Вы на западной ни разу тревогу не слышали?
Та в Києві вони ж давно вже, а тут тривоги ж дуже рідко...
АБВГДейка
• 13 июля 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
І не на західну.
Чому не на ЗУ?
Чоловік виїзний.
МояХатаЗкраю• 13 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Ну такое.
Пишите исчо
З горіха зерня• 13 июля 2025
Ответ дляSo_so
Да, ребенок постепенно привык к нормальной жизни, живет практически как до войны.
А ви хіба не в Києві?
Виннипуховна• 13 июля 2025
Ответ дляХикориДикори
Що? Перечитаоа
А період з 2 до 5 років не рахується....трольні теми, а ви підігруєте
Нафаня Маня• 13 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Автор, я все время в Киеве и мне пофиг было, с июня я стала бояться звуков взрыва, закрываю уши и прямо трясёт( сказали бы мне весной, что так будет, я бы не поверила, ну какое трястись, я все годы тут и привыкла давно(
66сезон666серия• 13 июля 2025
Это после последнего обстрела так, очень близко от вас? Сочувствую, может успоеоительное
Дева Мария• 13 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
В смысле вы не понимаете ? В эпицентре обстрелов были ? Ребенок слышал ? Боялся ?
Контрольница• 13 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Так они после выезда вернулись через полгода (это если следовать тексту)). И тревоги никуда не девались. Автор не продумала опус.
АБВГДейка
• 13 июля 2025
Ответ дляОмлетик
А как она реагировала в ночь на 10.07???
Спала
Омлетик• 13 июля 2025
Дети - отражение родителей. Если родители спокойны - и дети спокойны. Меняйте своё отношение к тревогам/взрывам и будет вам счастье.
АБВГДейка
• 13 июля 2025
Ответ для66сезон666серия
Вона всі обстріли спить, ми її в коридор носимо. Но чоловік як ранєний вічно причитає: вставайте балістика. Блін таке зарево..і все в такому дусі. Ідіот.
Забрызжу ядом• 13 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Чому не на ЗУ?
Чоловік виїзний.
Ну а смисл платити оренду на ЗУ, якщо за ці гроші можна зняти закордоном?
Ні, мені тут не подобається.
Але в мене вже є конвертовані документи в новій країні ( тобто, не по війні)
За 3 роки я вивчила мову, підтвердила диплом, конвертувала права.
Зараз на оренді, але за 1-2 роки вже можемо взяти іпотеку.
Чого спускати гроші в трубу, коли можна підстрахуватися.
Тільки країну обирати нормальну!
Ні, мені тут не подобається.
Тільки країну обирати нормальну!
ХикориДикори• 13 июля 2025
Ответ дляВиннипуховна
Що? Перечитаоа
Вам може і трольні
А дітей з неврозами і енурезами повно
Все до блиску• 13 июля 2025
Что сказать автор. Я 51-летняя тетка, уже вроде привыкла к этому трешу, но в последние обстрелы меня стало колотить и я с дочкой ходила в метро. Что удивляться 5-летке с несформированной нервной системой? Я бы вывозила, заграницу.