Невгамовна Бу• 13 июля 2025

Киев, в какую цену малина на рынках?

У нас крохотный рынок у метро Дарница, сегодня вышла, чуть не упала от цен на малину- 250-300 грн за кг. Это везде такая цена или как обычно у нас самый дорогой недорынок?
ТайТаке• 13 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Вишневе 400
вчера 220
ТайТаке• 13 июля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Не сочиняйте. В Крюковщине 250, в вишневом на рынке даже по 220 была
Во во и я про то
ТайТаке• 13 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
То в новусі
Надо былгтв ле сильпо еще зайти
Kalips0• 13 июля 2025
Сегодня на Троещинском брала за 180
ТайТаке• 13 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
200 за кг, але ж малина ще тільки починається. Рано просто ще.
Ну 3 дня назад я брала по 170 или 160 а сегодня 220
Оле Лукойе• 14 июля 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Малиновое варенье дорогое, обычно от 100 грн за баночку 300 мл. Варить пока выгоднее
Ви їсте його кілограмами ?
Гостра на язик• 14 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
У мегамаркеті по 180 грн за кг заморожена. Усю зиму на ній висіли )) вона мені заморожена ще смачніша
Це в якому році було по 180 ?
ПодругаМужа• 14 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Це де це лише починається? У мене вже повним ходом плодоносить, саме сезон. Київщина. Не буде дешево в цьому році.
Гостра на язик• 14 июля 2025
Ответ дляЗайченя
Что значит зачем? Вкусно. Я люблю варенье
Любите - верите, любой ценой.
О чем тогда тема?
Можете мяса не купить вместо малины. Или на одежде сэкономить
ОливьЕЖечка• 14 июля 2025
Киев, Дарницкий рынок - 200 грн.
ПодругаМужа• 14 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Ви їсте його кілограмами ?
Я варила вчора. З трьох кг малини вийшло чотири півлітрові баночки джему. Кілограмів в справді буде немало, але це всього лиш два літри.
Оле Лукойе• 14 июля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Дивлячись наскільки любити варення
Мені 2 літри на декілька років
ПодругаМужа• 14 июля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Дивлячись наскільки любити варення
Мені 2 літри на декілька років
Нас четверо. Банку вже з´їли)
Сама не знаю• 14 июля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Не бачила. Я на минулому тижні там була
В атб голубика зараз по 300 шикарнюща
Малина домашня 180грн на ринку
Абрикоси домашні по 140 сьогодні урвала смачні справжні
Все питаю зарання• 14 июля 2025
Хто тут пише, що дорого. Я сьогодні витратила 3 години з комарями і на сонці, щоб зібрати 1,5 кг тої малини. Лазиш по кущах, колешся. Нафіг, краще заплатити. Що таке зараз 200 грн, хліб та молоко купити.
Коржик• 14 июля 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Це ви в лісі збирали малину, чому так довго? Я раніше збирала по 5л відру раз на 2 дні, а в цьому році малина тільки на поїсти. Раніше багато заморожувала, робила пострілу, а в цьому році по ягодами мінус
Зам. зав. Анонима• 14 июля 2025
200 гривен
ЗдесяЯ• 14 июля 2025
Ответ дляГостра на язик
Це в якому році було по 180 ?
Я про лохину писала
Грушки-яблочки• 14 июля 2025
На ярмарку в суботу купляля по 200
Бачила і по 150, але вже потікша