Твердая валюта• 14 июля 2025
Помічаю за чоловіком приступи агресії
Я часто помічаю за чоловіком приступи агресії. На мене він часто кричить, постійно мені у всьому докоряє. Навіть якщо я собі щось куплю за свої гроші, то він каже, що я шопоголік, багато витрачаю. Каже, що я вредна, погана жінка. Якщо в нього поганий настрій, то він може цілу ніч кричати на мене і не давати мені спати. Кричить він і на своїх батьків, може їх навіть послати. В нас є кішка, то коли я не бачу він і на неї кричить та б´є її, і каже, що це я її не правильно виховала. Навіть коли ми ідемо з ним в магазин,то він продавцю чи касиру ніколи ні добрий день, ні дякую не скаже, навпаки грубо себе поводить. Мене це жахливо бісить, а головне якщо я йому щось кажу, то завжди вихожу винною. А як у ваших чоловіків з агресією?
Твердая валюта
• 14 июля 2025
Ответ дляГореотума
Может до психиатора сводить?
Или он и раньше таким был?
Був таким і раніше
Твердая валюта
• 14 июля 2025
Ответ дляSo_so
В личку, я же пишу неанонимно и в Ваших многочисленных темах, пока не разобралась что к чему, пыталась Вас спасать, такая хорошая молодая девочка и так плохо живёт, с пополамщиком, бытовым инвалидом, игроманом.
І що він Вам писав?)
Гореотума• 14 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Був таким і раніше
Ну вы же выбрали его или он насильно на вас женился?
Тра Ля Ля• 14 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
З авторитарною мамою і м´яким батьком
Дааа, вам не повезло вдвойне... Мама молода? Здорова? Сколько ей лет???
Твердая валюта
• 14 июля 2025
Ответ дляSo_so
Скажем так - в спасении Вы не нуждаетесь.
Я завжди пишу правду, як є) а мій чоловік маніпулятор, і любить викривляти факти. Він двічі мене навіть на словах не привітав з днем народження, я потім на нього ображалась за це. І він вигадав, що привітав мене коли я спала, і таких ситуацій дуже багато.
Ответ дляТвердая валюта
Яке їхало, таке здибало.
Это про Вас.
Твердая валюта
• 14 июля 2025
Ответ дляSo_so
Яке їхало, таке здибало.
Это про Вас.
Я жила зі своїм колишнім 5 років. У нас до тепер хороші, дружні відносини. Якби я була такою поганою, то такого б не було.
Задолбулька• 14 июля 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Почему почки?
И при чем тут отец?
При психах повышается давление. Давление действует на почки. Знаю случай что без папы рос и из-за психов мог посадить почки.
Чорнобаївка• 14 июля 2025
Ответ дляНа_оба_рот
ему к психиатру нужно
это не норма
Їм обом. Йому лікувати агресію, їй відсутність самоповаги
Чорнобаївка• 14 июля 2025
Віддайте кішку, автор в добрі руки. Нах..я ви над твариною знущаєтесь, ідіоти?
Новопоштинская• 14 июля 2025
Автор, я понимаю когда терпят из- за детей. Понимаю, когда терпят из- за денег.
Но почему терпите вы, я не понимаю.
Мне даже очень любопытно стало. Откройте секрет
Но почему терпите вы, я не понимаю.
Твердая валюта
• 14 июля 2025
Ответ дляНовопоштинская
Но почему терпите вы, я не понимаю.
Напевно проблема в тому, що я психологічно слабка, мені дуже важко наважитись піти від чоловіка
Чорнобаївка• 14 июля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Ні ви психічно хворі обидва. Віддайте кішку і повбивайте там один одного. Нещасна тварина....