Крем для арбуза• 14 июля 2025
Як ви думаєте, у самому Чернігові вже спокійно чи ні?
Можна повертатись додому? Зараз я в Польщі. Хочеться вже додому, але страшно.
Крем для арбуза
• 14 июля 2025
Ответ дляРепетиторша
зараз дорого, а згодом буде ще дорожче, може й не в сто раз, а може й в
сто - це однозначно, а загалом повертайтеся, звісно, мої рідні он з Херсона не виїхали й не збираються, якісь же переваги їх там тримають
А чого буде ще дорожче???
Туся муся• 14 июля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Моя мама завжди каже, що за поганим приходить добре, або за тим коли дуже довго добре - погане. Тому віримо у краще, у перемогу, має бути все в сто раз краще.
Мені здається, що в Чернигові все ж спокійніше, ніж у Києві. Там живуть друзі, ми інколи їздимо. Дуже подобається Чернигів.
А в села Чернигівщини взагалі запрошують переселенців (я читала). Ну щоб села не пустіли, та школи не закривати.
Крем для арбуза
• 14 июля 2025
Ответ дляТуся муся
У мене також багато знайомих. Чоловіки звичайно не виїхали, жінки усі.
Безпринципова• 14 июля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Ну так у них почему не спросите?
Кундалина• 14 июля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Квинтэссенция всей темы
ЛеньГуглить_правда• 14 июля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
І Що люди кажуть? Там все дорого зараз чи ні??
Люди кажцть усюди дорого
ЛеньГуглить_правда• 14 июля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Тобто все дорого? Моя мама каже, що зараз дорого, але згодом все буде ще краще ніж було в сто раз.!!
З якого це дива ?
Туся муся• 14 июля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Жінки ще у 22-му, напевно. З переляку.