Столічна штучка• 14 июля 2025

Чи можна антибіотик пити 3 дні?

П´ю Флемоксин Солютаб, 3 дні, вже все пройшло. Чи можна кидати, чи треба мінімум 5 днів пити?
Доктор Варвар• 14 июля 2025
Вам врач назначил? Сколько дней курс сказал?
Гірчинка• 14 июля 2025
А что было, что прошло?
автор Столічна штучка • 14 июля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Колись лікар мені сказав, що мені один антибіотик, цей Флемоксин на все життя, бо інші не підходять. Ангіна.
Не призначав, я сама купую
Пацан к успеху шел• 14 июля 2025
Якщо хочете виростити резистентні бактерії, на які наступного разу антибіотик не подіє, то звичайно, кидайте🤦‍♀️
Печальки.нет• 14 июля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Не призначав, я сама купую
Не бывает так. Вы пробовали другие антибиотики? Откуда такой вывод?
60 метрів сметани• 14 июля 2025
Нельзя , конечно
автор Столічна штучка • 14 июля 2025
Ответ дляПечальки.нет
Звісно. В мене перекриває дихання. А цей легкий, його і вагітним призначають
Печальки.нет• 14 июля 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Так они уже резистентные у автора. Она флемоксин от всех болезней пьет
автор Столічна штучка • 14 июля 2025
Ответ дляПечальки.нет
Не від усіх, а ухогорлонос
60 метрів сметани• 14 июля 2025
Некоторые даже 10 дней нужно пить
Пацан к успеху шел• 14 июля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Ну супер, флемоксин перестане допомагати, на інші - алергія, це джекпот
Гірчинка• 14 июля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Не від усіх, а ухогорлонос
При ангине длительно нужно, минимум ещё три дня после нормализации температуры и исчезновения всех симптомов
Lacrimo• 14 июля 2025
Після закінчення симптомів пʼють ще 2-3 дні. Тому 3 майже ніколи від 5 до 10.
Прикуси Язика• 14 июля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
Не призначав, я сама купую
5-7, це погана ідея кидати як тільки стає краще. І за нагоди переговоріть з лікарем, якщо це дісйно кожен раз ангіна (уточнюю, бо якось надто швидко допомагає), то аб потрібно змінювати час від часу та переглянути кількість вживання протягом року (один-два чи регулярно і краще подбати про профілактику)
Прикуси Язика• 14 июля 2025
Ответ дляГірчинка
Все вірно, бо недолікована ангіна (особливо стрептококова) може призвести до серйозних ускладнень на серце, суглоби чи нирки
Сегодня сержусь• 14 июля 2025
То залежить від захворювання
Іноді можна три дні.