Саджу все зарання• Изменено 14 июля в 12:48
Йога с гипнозом
Доброго дня всем советчикам и советчица!
Кратко: у сестры знакомый активно увлекается йогой, ее постоянно приглашает на свои ретриты. Я его раз видела и что странно мне что он очень медленно монотонно а главное спокойно очень разговаривает, беседуя он смотрит почти без клипая глазами.
Это что гипноз, зомбация? Что это?
Мне с ним не было приятно, а как-то даже страшно. Сестра вижу свое увлечение скрывает, говорит что она так просто дружит. Но откуда-то ей известны хатхи матхи и прочая мне непонятная терминология.
Я думаю что такое общение может быть опасным для психического здоровья сестры и как это общение прекратить?
Это что гипноз, зомбация? Что это?
Накладні мюслі• 14 июля в 12:50
Якщо займатися йогою серйозно, то там своя релігія. Я її включаю у зарядку тільки у вигляді деяких асан, без занурювання у філософію.
Саджу все зарання
• 14 июля в 12:52
Ответ дляНакладні мюслі
Асаны это что за .... ? Что это?
Накладні мюслі• 14 июля в 12:55
Ответ дляСаджу все зарання
Асаны это что за .... ? Что это?
Це вони так називають вправи. От наша ’берізка’, їхньою - сарвангасана.
Саджу все зарання
• 14 июля в 13:01
Ответ дляНакладні мюслі
Ми не їдемо до них з нахабним нав´язуванням займатися берізками і нехай вони мають повагу до українців - і займаються воїми сарвансраками десь у себе там.
Накладні мюслі• 14 июля в 13:04
Ответ дляСаджу все зарання
Та я не думаю, що він їй щось нав´язує.
Саджу все зарання
• 14 июля в 13:09
Ответ дляНакладні мюслі
Та я не думаю, що він їй щось нав´язує.
Безкоштовних ретритів у нього немає. Постійно туди сестру мою чемно запрошує. Дорого і багато бажаючих на його ретрити. Аудиторію вибирає з небідних людей. Дитину свою на ретрити він не запрошує, взагалі від дитини йогу приховують.. як гадаєте чому?
Накладні мюслі• 14 июля в 13:10
Ответ дляСаджу все зарання
А, то інша справа. Їй треба думати на що спускає гроші.
Білий Лосик• 14 июля в 14:37
Ответ дляСаджу все зарання
Асаны это что за .... ? Что это?
вас в гуглі заблокували?
Білий Лосик• 14 июля в 14:39
Ответ дляСаджу все зарання
правильно, геть все загранічне! освіту,шмотки, машини, курорти, продукти! нема чого нас зомбірувать своїми парижами, зарами і фольвагенами!
Саджу все зарання
• 14 июля в 15:58
Ответ дляБілий Лосик
Давайте без излишеств.