Квітка Миру• 14 июля в 13:50
Краматорськ. Як там зараз, хто звідти?
Чоловіка направляють у відрядження туди. Як там взагалі зараз?
Квітка Миру
• 14 июля в 13:53
Ответ дляИринашка
тю....а что тут такого,ну краматорск,ну и что
Ничего. Спрашивал как там? Заведения работают? Залы, кафе какие-то? Люди не по выезжали?
ПАЦАНКА О• 14 июля в 13:53
Ответ дляКвітка Миру
Він туди у відпустку їде?
Квітка Миру
• 14 июля в 13:55
Ответ дляПАЦАНКА О
Він туди у відпустку їде?
Та ні. Відрядження. Їздити по місту будуть, передмістя
Скользкая• 14 июля в 13:55
Ответ дляКвітка Миру
Вы карту DeepState посмотрите. Какие могут быть под контролем дронов еще какие-то заведения?
Квітка Миру
• 14 июля в 13:56
Ответ дляИринашка
та город как город,живёт себе,траллики ездят и тд
Ну так то норм. Напевно. Дякую. Спорт зали є? Заклади харчування працюють?
Да будет так• 14 июля в 13:59
Чудово, тихо, затишно, алкоголь не продають, пташки співають, аби ще молнії не прилітали взагалі супер було б
Сиреневая цапля• 14 июля в 14:15
Ответ дляКвітка Миру
Він у відрядженні без залу не проживе?
Пробіжка зранку - хороша альтернатива
Помидорина• 14 июля в 14:25
Ответ дляКвітка Миру
ах ти ж пиз...а кацапська. Що ти тут винюхуєш?
Простецкая• 14 июля в 14:49
Ответ дляКвітка Миру
Шо они там вынюхивать собрались. Я б вам поверила про *відрядження*, но вы задали тупой вопрос про спортзалы и кафешки. Так что идите нахер!
Valentina shop2020• 14 июля в 14:56
Ответ дляПомидорина
У тети нервный срыв.. матюкает всех
Ласкове телятко• 14 июля в 16:24
Ответ дляКвітка Миру
Аякже!
І спортзали, і басейни, пляжі гарні, нічні клуби цікаві, театри, цирк, кіно, все працює.
Ресторанів повно, навіть вночі на комендантську годину не закривають. Вар´єте знову ж таки, нова програма, до речі.
Дівчата гарні і недорого.
Порічка ще вродила. І кавуни недорого.
Може і ви з чоловіком приїдете? Він на роботу, ви по торговим центрам, діти в аквапарк?
Дівчата гарні і недорого.
Порічка ще вродила. І кавуни недорого.