Королева ганделику• 14 июля в 14:26

Зараз хлопцям 17 років не потрібно ставати на військовий облік, буде автоматичн?

Ненька наша• 14 июля в 14:28
Так
Ненька наша• 14 июля в 14:30
При отриманні паспорта в 16 років дані автоматично будуть передаватися до реєстру призовників, а вже щ нього в 17 років до резерву+.
Наташа_32• 14 июля в 14:31
Через ВЛК, курс Базової військової підготовки, присяга та постановка у стрій. Дівчата, до речі, теж. По сіх ЗВО наказ О. Лісовго вже розіслано. По закладах ПЗСО формуються списки до 01.09.2025 року.
Жерица ночи• 14 июля в 14:32
Ответ дляНенька наша
Якого паспорта в 16 років?
Ненька наша• 14 июля в 14:33
Ответ дляЖерица ночи
Якого паспорта в 16 років?
Будь якого, навіть закордонного дитиною, що знаходиться за межами України.
Бджолина королева• 14 июля в 14:43
Ответ дляНенька наша
У нас в 14 отримують.
Ненька наша• 14 июля в 14:44
Ответ дляБджолина королева
У нас в 14 отримують.
Я знаю, але до 16 років поки що, дані до реєстру призовників вноситись не будуть.
Я так розумію, що вивіз дітей набуде ще більшого масштабу((
Щось не спиться• 14 июля в 14:44
Ответ дляБджолина королева
У нас в 14 отримують.
і що? паспорт можна втратити, у нього може закінчитися термін дії, уявляєте?
Ненька наша• 14 июля в 14:45
Ответ дляЩось не спиться
Його і дають на 4 роки, 14-18 років.
Бджолина королева• 14 июля в 14:46
Ответ дляЩось не спиться
Втратити можна і в будь-які інші роки, мене цікавить питання, якщо, наприклад, у мене син отримав паспорт в 14, не треба пиляти до тцк фізично в 17?
Щось не спиться• 14 июля в 14:46
Ответ дляБджолина королева
не треба пиляти в принципі, можна статит на облік онлайн, через Резерв+
Бджолина королева• 14 июля в 14:47
Ответ дляЩось не спиться
А якщо непридатний до служби, то все одно, мабуть, треба пиляти.
После 18• 14 июля в 14:47
Ответ дляНенька наша
Взагалі паспорт отримують у 14 і 18
Щось не спиться• 14 июля в 14:53
Ответ дляПосле 18
Взагалі паспорт отримують у 14 і 18
а якщо згубив в 15 то ходиш до 18 безпаспортний
После 18• 14 июля в 14:55
Ответ дляЩось не спиться
Взагалі то в 14 можна і не отримувати. Навіть штрафів немає. Просто після 14 без внутрішнього не отримаєш закордонного
Кружите меня,кружите• 14 июля в 14:57
Ответ дляПосле 18
Не видадуть свідоцтво про освіту
Bor bor• 14 июля в 15:29
А якщо дитина ніде не прописана, то який може бути облік?
Бойцовская• 14 июля в 15:51
Ответ дляBor bor
Дитина не ходить до школи? Якусь адресу ж ви надавали для школи або поліклініки
Bor bor• 14 июля в 17:36
Ответ дляБойцовская
У мене маленька дитина
Адресу для декларації з педіатром давала ту, яка була на той момент, не живу там зараз
Планую виїхати, тому просто стало цікаво, а в який ТЦК його автоматично поставлять на облік? І коли Україна припине тягнути свої лапи до дітей?