Весняний Марафон• 14 июля в 15:40
Відлились кицькі мишкині сльози. Секс в сім´ї.
Мала депресію з минулого року. Добряче мене трухануло. Не могла не хотіла вже рухатись, вмиватися. Для чоловіка все то було просто жіночі капризи. Я звернулась до психіатра, він мені приписав легкі АД, заспокійливі настоянки при тривозі, вітаміни, спорт, контрастні душі. Прогулянки
Вихід з депресії був дуже не швидким.
І ось весь цей рік у нас з чоловіком не було сексу.
Він і так, і сяк.
А я не можу. Я просто нічого не відчувала.
Щоб ви зрозуміли я пару разів намагалась помастурбувати - і нічого. Моє тіло нічого не відчувало.
І ось день за днем я працювала над собою.
Іноді опускалися руки, але в мене шлях був або вперед , або в псіхушку.
І ось тільки навесні я потроху почала відчувати смак життя. Мені самій вже хотілось щось робити а не тому що треба
Якось переглядаючи фільм, там була еротична сцена і вперше за рік я відчула збудження.
Я дуже цьому зраділа. Відразу чоловікові натякнула - я готова. Він якось на жарт перевернув.
Ну я вже і матільду побрила, і білизну.
Нуль реакції.
Я йому фото еротичне.
А він каже, ех були часи.
А зараз вже я не хочу.
Приїхали
Вихід з депресії був дуже не швидким.
Він і так, і сяк.
Ну я вже і матільду побрила, і білизну.
Нуль реакції.
Я йому фото еротичне.
А він каже, ех були часи.
А зараз вже я не хочу.
Приїхали
Блиск думки• 14 июля в 15:49
Ответ дляВесняний Марафон
В мене взагалі то не капризи були.
Хто хоть раз пережив депресію той мене зрозуміє.
Я переживала, трахалася з чоловіком, як скажена
Комиссия50%• 14 июля в 15:49
Ответ дляВесняний Марафон
Ну я не можу це виключити.
Бо він колись в запалі сказав, ( коли я відмовляла) що мені тепер іншу шукати!
Я тоді сказала, що тільки йому вирішувати.
Ну от він і вирішив скоріш за все, не в вашу користь. Ви за своїм станом могли просто елементарно не помічати що коїться у нього в житті. Куди він ходить, чим займається.
Я б свого чоловіка вбила за такі слова, а ви буквально самі його відштовхнули ще більше
Стрекоза любви• 14 июля в 15:49
Ответ дляВесняний Марафон
А. Вже ввечері після того як він приїхав ми обговорювали фото що я скинула. Він каже що гарні були часи.
А я йому кажу так давай повторимо
Ось на ці слова він сказав що йому вже не потрібно
А я йому кажу так давай повторимо
Блін… Вам треба було рік, можливо й йому потрібен час? Стосунки - це праця.
Зараз вам, мабуть, будуть писати що є коханка. Тут завжди так пишуть.
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:49
Ответ дляШкала Радощів
Какая бредятина. Прям год не хотела и муж терпел
Напевно дрочив
Белая и пушистая• 14 июля в 15:50
Ответ дляВесняний Марафон
Ми поки всі депресіями перехворіємо в мене або клімакс станеться, або чоловіка на війну заберуть
Тобто вам можна не хотіти, а чоловіку ні?
Шкала Радощів• 14 июля в 15:51
Ответ дляВесняний Марафон
Напевно дрочив
А вам було все равно. да уж
Иванка Бур• 14 июля в 15:51
Ответ дляВесняний Марафон
В мене взагалі то не капризи були.
Ну а какие у вас были отношения в этот период? Обнимались, говорили? Близость она же не только про секс
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:52
Ответ дляИванка Бур
На ад действительно не сильно хочется секса
Не всегда так, но часто) и оргазма нет
Мені після ад легше стало.
Але ще коли до лікаря не дійшла - стан був просто жахливий. Вранці сповзала з ліжка, відпрацювала з компа день. Не мита, не чесана, не ївши, і о 18.00 зароазала назад у ліжко
Белая и пушистая• 14 июля в 15:53
Ответ длямиссАрфография
Ну мудак ваш муж, что сказать
Чому це?
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:53
Ответ длямегамоСГ
Женщина, вы нормальная год без секса? Ну притупляются ощущения на АД, оргазма нет, но чего мужу то отказывать?
Жіночко! На хвилинку! Секс без бажання це згвалтування
Perfect look• 14 июля в 15:53
Ответ дляВесняний Марафон
Ну от якось я не відчуваю баби.
Нема такого що він там наражається, парфумом користується. Зранку на роботу ввечері з роботи
Он просто импотентом стал за время вашей депрессии, то ж хорошо, вдруг опять в нее впадаете, не будет мозги клепать). Купите вакуумную игрушку и радуйтесь жизни )
миссАрфография• 14 июля в 15:54
Ответ дляБелая и пушистая
Чому це?
Как минимум жена была в тяжелом психологическом состоянии, а он играет в обиженку. Ой ты мне не давала, теперь все червяк мой умер
Белая и пушистая• 14 июля в 15:55
Ответ дляВесняний Марафон
Ну ви ж хочете зґвалтувати чоловіка
і чомусь вважаєте це нормою...
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:55
Ответ дляКомиссия50%
Бляха! Та якби в той момент прилетіла ракета.
Я б сказала, слава Богу що все закінчилось
Белая и пушистая• 14 июля в 15:55
Ответ длямиссАрфография
З чого ви взяли, що він прикидається і грає?
миссАрфография• 14 июля в 15:55
Ответ дляБелая и пушистая
Обиженок видно всегда
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:56
Ответ дляШаманю второпях
Автор, за чей счет вы жили этот год?
Я заробляю, більше чоловіка, не хвилюйтесь на шиї не сиділа. І всю терапію проходила за свій рахунок
Иванка Бур• 14 июля в 15:56
Ответ длямиссАрфография
Это так, но депрессия это болезнь и жить с человеком в болезни сложно. Окружающие, близкие нам люди чувствуют себя брошенными
Тут сложно)
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:56
Ответ дляШкала Радощів
А вам було все равно. да уж
Мені було все одно що я жопу три дні не мила
Perfect look• 14 июля в 15:56
Ответ дляВесняний Марафон
То и не насилуйте мужа, он не хочет)
миссАрфография• 14 июля в 15:56
Ответ дляШаманю второпях
Автор, за чей счет вы жили этот год?
Те если мужик платит, он имеет право насиловать?
Остановите землю
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:57
Ответ дляИванка Бур
Ні. Я пішла в себе. Як тінь ходила.
миссАрфография• 14 июля в 15:57
Ответ дляИванка Бур
Тут сложно)
Бедный мужик как он страдал
Мир Мир Мир!• 14 июля в 15:57
Ответ дляВесняний Марафон
Жартома сказав - тестостерон знизився
це він яки визначив? аналізи здавав?
Весняний Марафон
• 14 июля в 15:58
Ответ дляБелая и пушистая
Ну ви ж хочете зґвалтувати чоловіка
і чомусь вважаєте це нормою...
Я хочу вирішити проблему в сім´ї.
Зараз мені набагато легше, в мене з´явилась енергія і ресурс для цього