Пухнасті штани• 14 июля 2025
Мужчина сделал предложение, но с условием
Я проживаю заграницей почти 2 года , приехала сюда с дочкой , но ей не понравилось , она уехала к отцу в Украину .
А я Познакомилась с мужчиной и мы встречаемся почти год , вчера за ужином он сделал мне предложение … Сказал что нам пора поженится , но с условием что дочка жить с нами не будет . Может приезжать в гости , но жить нет . Он не готов !!
Дочери 14 лет . И я задумалась .. Как бы вы поступили , дочь и так тут жить не хочет , но через 3 года поступать в университет и я думала ее забрать .
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Хороша перевірочка для вас на цінності, принципи, власні кордони)
Пухнасті штани
• 14 июля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Я не можу уявити щоб партнер настільки не влаштовує наявність дитини в мене.
Автор якщо він проти дітей то зустрічне питання - чи бажає партнер ваш зробити вазектомію щоб гарантувати що в нього не буде дітей?
От запропонувати такий підхід до контрацепції готовий ваш чоловік на це?
Он ее и сделал и не может больше иметь детей .
Бідося• 14 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Та нє, за гроші виявляється і дитину можна продати.
При чому продати ?
Якщо дитина буде через 3 роки поступати за кордоном , а чоловік забезпечує, то можна назбирати гроші на найм квартири для дочки. Якщо супер забезпечений, то і купити житло.
В 17 років то вже нормально жити окремо від батьків
Вірю, я повірив• 14 июля 2025
Одно дело когда это дядя с невысоким доходом и он тут ультиматумы ставит а другое если мужчина при деньгах но с бзыками. Я такая что выкрутилась бы и дочку за его счет отучила и квартиру не далеко купила. Если Ничего из этого он в принципе не может даже теоретически тогда я б вообще не связывалась с таким тем более замуж.
Прокачую сідниці• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ви впевнені в його словах?
Чи потім сюрприз вам буде?
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
В гости чтобы она приезжала он не против , на постоянной основе жить , Нет !
У вас вже є дитина😄 ви ж не можете іі назад засунути чи викинути
У вас є відповідальність, і він іі не хоче з вами ділити
Луноликая Вика• 14 июля 2025
Ответ дляБідося
При чому продати ?
Ще раз повторюю запитання, що робити якщо з батьком, в Україні раптом щось станеться? Спихнути на руки дідусям з бабусями як перехідний прапор?
Їжак в панчохах• 14 июля 2025
Ответ дляБідося
При чому продати ?
Він може контролювати і не дати.Йому нащо утримувати дитину.Автору купить,на тому все
Тундиринда• 14 июля 2025
Автор, вы с ним вначале поживите до ’замуж’. С такими заморочками можете вообще через месяц захотеть сбежать
Ноу коммент• 14 июля 2025
Ответ дляБідося
Чому не надійний? Бо не хоче дітей?
Для автора він ненадійний. Бо вона не зможе на нього покластися у важливій для неї ситуації, коли її доньці знадобиться пожити з ними.
Їжак в панчохах• 14 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
А йому нащо?Це справа батьків.А він не батько.Але що б так категорично,ну але й його право.Складно мамі зробити вибір,розумію
Луноликая Вика• 14 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Не факт що від дяді з великими грошима для своїх дітей ви щось отримаєте. Вони не дурні.
Пульт от линолеума• 14 июля 2025
Ответ дляТундиринда
Лично я не смогла бы пойти на такие условия. Но знаю минимум 2 семьи, где мамы сплавили детей бабушками и строили новую жизнь. Вам решать.
я тоже знаю таких, но важный нюанс, был ли это ультиматум со стороны мужчины в лоб. Понимаете о чем я?
Пухнасті штани
• 14 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Насколько он богат? насколько он вас обеспечивает?
Мало водных данных.
Достаточно . Для меня хорошая партия . Не жадный .
КвартираЧья• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ребенок 7 месяцев жил в стране и рыдал каждый день , насильно что-ли держать ? В Украине папа , бабушки /дедушки , друзья и другие родственники . Она приезжала ко мне 2 раза уже .
А ви чого не повернулися разом з дитиною?
Тундиринда• 14 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Так может он готов помочь с оплатой общежития дочке, когда будет поступать. Или снять квартиру в случае чего? Может это просто стоит обсудить с ним и проблемы нет?
Млинці зі смайликом• 14 июля 2025
Це складна й дуже делікатна ситуація.
По суті, чоловік пропонує жінці вибір між особистим життям і дитиною, а це для матері неприйнятний ультиматум.
Що можна йому відповісти?
Тут важливо спокійно, але твердо дати зрозуміти свої кордони та пріоритети.
Наприклад:
⸻
“Я ціную твої почуття та пропозицію, але моя донька – це частина мого життя. Я не готова будувати стосунки, в яких моя дитина не буде бажаною і прийнятою. Якщо ми будуємо сім’ю, то ми приймаємо одне одного з усім життям, яке за нами стоїть. Я не можу і не буду відмовлятися від своєї доньки заради шлюбу.”
⸻
Чому це важливо?
• Якщо жінка погодиться на його умову, вона зрадить себе і свою дитину.
• Якщо він любить її по-справжньому, то рано чи пізно зрозуміє, що партнерство не може будуватись на подібних ультиматумах.
Що можна зробити далі?
• Запропонувати йому подумати ще раз. Можливо, у нього є страхи чи комплекси, які варто обговорити (наприклад, невпевненість у ролі вітчима, ревнощі до дитини).
• Можна запропонувати спільну розмову з психологом або сімейним консультантом, щоб зрозуміти, чого він насправді боїться і чи можна це вирішити без жорстких умов.
Що можна йому відповісти?
Наприклад:
⸻
Чому це важливо?
Що можна зробити далі?
Тундиринда• 14 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
А бабусь ніхто не питав, чи вони хочуть жити з онуками? Зашибісь.
Этого не знаю
Пульт от линолеума• 14 июля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Неуважно читаєте, він уже зробив) це тільки для менталітету наших чоловіків щось ’не на мужском’, закордоном багато хто робить до речі
Тундиринда• 14 июля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Конечно. В одной семье дочка не может жить с новым ’папой’ и сама ушла. В другой не знаю, но там девочка вообще маленькая была. Кто был инициатором без понятия.
Но тут тоже рубить нельзя. Это же европейцы. Они озвучивает на берегу свою позицию. Нудно просто поговорить. Не соглашаться слепо, а обсудить ’что если’. Если он скажет расходимся, то не сильно и дорожит он автором, а если предложит варианты и помощь, то это совсем другой вопрос.
Пухнасті штани
• 14 июля 2025
Ответ дляМіні-бікіні
А почему вы с дочкой не вернулись в Украину?
У меня на тот момент была работу уже тут
Пульт от линолеума• 14 июля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Вы знаете, при деньгах - совсем еще не факт что он готов эти деньги на автора (и тем более ее ребенка) тратить. Много случаев. Так что тут тоже надо думать.
бибизяна• 14 июля 2025
Ответ дляЖерица ночи
хм
сама ситуция изначально говорит о том, что ребенок вам не нужен
сами остались, а ребенка отправили к отцу
Что об этом говорит?) Тут не раз были темы, что с детскими истериками, вытрепанными нервами мамы возвращались в нашу страну. А тут к удивлению отец ребёнка не калека на всю голову, а тоже полноценный родитель. Так почему автор не может остаться в другой стране?