ГугелП@лАмался• 14 июля в 21:51
Київ, чи важко на 5.20 викликати таксі?
Київ, чи важко на 5.20 викликати таксі чи краще з кимось домовитись зарання, щоб завезли ?
Гірчинка• 14 июля в 21:54
Дивлячись який район. Я на Січових без проблем викликаю, а от мамі на Русанівських садах ще той квест.
Красавица писяная• 14 июля в 22:06
Ответ дляПиу!Пиу!
Не важко, просто ціна питання буде вища в рази
Не правда
НичеНипанимаю• 14 июля в 22:14
Ответ дляГірчинка
Згодна.
З ДВРЗ до 6 ранку майже нереально таксі виїхати.
Хвігура мічти• 14 июля в 22:15
Дивлячись звідки і куди. Кілька місяців тому з Позняків на Арсенальну не могла 30 хв викликати,тривоги не було.
Я так розумію дефіцит таксистів, через тцк
Крим мій• 14 июля в 22:55
Норм, замовляла рівно о 5-00, щоб їхати на вокзал, досить швидко приїхав і тариф здається був 280 грн від Троєщини до Центрального залізничного, долетіли миттєво. А ви пару днів промоніторте в цей час воно ніби й не показник, але все ж зможете орієнтуватися.
Залізна тьотя• 14 июля в 22:59
Я замовляла звечора, треба було без запізнень в лікарню на перев´язку. Приїхав якийсь ідіот, припаркувався біля сусіднього будинку, відмовився їхати до мене, а я не могла ходити і підійти до нього. Відмінив замовлення за 30 хв до початку прийому. Це в болті.
Крим мій• 14 июля в 23:05
Ответ дляЗалізна тьотя
А я не змогла звечора зробити замовлення, вирішила, що то через військовий стан, а вранці все склалося, причому у нас довгі вузькі двори і потрібно знати, як заїхати, приїхав під під´їзд, було зручно, бо з валізою якраз їхала.
ШобВам_КакНам• 14 июля в 23:29
Ответ дляЛюблю Украину
С вечера закажите
Фигня. Они принимают предварительный заказ, но бросают его в эфир только в 5 утра. Так что разницы никакой.
ГейСюда• 14 июля в 23:47
Ответ дляПиу!Пиу!
Не дурість людей.Ціна однакова,або нижча.
Лукава_Кiшка• 14 июля в 23:56
Ответ дляГейСюда
В якому додатку дешевше? А то в уклоні вчора їхала вдень, заплатила 280, а рік тому в 5:50 ранку 450
ГейСюда• 15 июля в 00:15
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я кожної суботи і понеділок через неділю,замовляю таксі в додатку з вечора.Ціна така сама,як в звичайний час.
Що уклон,що 838,що інші.
Лукава_Кiшка• 15 июля в 00:23
Ответ дляГейСюда
Що уклон,що 838,що інші.
А, ну то тут може бути купа варіантів, дивлячись звідки, куди і тп. Я он 3 тижні тому в інше місце на 6 ранку замовляла звечора. Так то воно стояло 250 грн в додатку тільки за ту суму не їхав ніхто. Так само в з минулорічною ранковою поїздкою, ніхто за таку суму нікуди не їде. А от вдень без проблем, одразу взяли замовлення за ту суму, що додаток поставив