Ця тема дуже нагадує розвод типу коли жінок мурижать якісь капітани дальнього плавання, які просять вислати гроші, бо їх в полон взяли пірати чи щось подібне. Талановито і жалість написано. До речі, таким забавляються й ті, що сидять в тюрмі, щоб розводити довірливий народ на гроші.
Файна_зупка• 15 июля в 11:29
Я верю всему что тут пишут. На самом деле трольных тем мало.. просто людям сложно поверить в то как люди живут и какой мир разнообразный, все на себя примеряют
Ответ для Файна_зупка
я теж вважаю, що світ дивовижніший, ніж наші середньостатистичні уявлення про нього, але тут дійсно багато тролів, ботів і ще й аніматор на зарплаті.
і добре пригадую довоєнну ще тему, коли жінка стверджувала, що її побив чоловік, вона лежить в лікарні, 150 сторінок бла-бла-бла і таки в кінці вона призналася, що це все неправда. змушена була признатися, бо пішли нестиковки типу того, що чоловік заблокував їй банківські картки - і порадниці вивели її на чисту воду. це була така ганьба! так підривала довіру взагалі до всього.