lilul990• 15 июля в 11:02

Тема про тюрму - брехня?

Ця тема дуже нагадує розвод типу коли жінок мурижать якісь капітани дальнього плавання, які просять вислати гроші, бо їх в полон взяли пірати чи щось подібне. Талановито і жалість написано. До речі, таким забавляються й ті, що сидять в тюрмі, щоб розводити довірливий народ на гроші.
Nathalie27• 15 июля в 11:04
Дайте посилання на тему
Танюша• 15 июля в 11:05
Вона що гроші просила хоч раз?
navariya• 15 июля в 11:05
Из тюрем постоянно разводят на всё.
Держи ухо на стрёме)
Танюша• 15 июля в 11:05
В мене багато топових тем де з першої сторінки пишуть
троооооооллльььь!
marata• 15 июля в 11:05
Звісно, брехня
Борисфенка• 15 июля в 11:06
Теми цієї жінки читаю кілька років. Думаю, що реальна історія.
Танюша• 15 июля в 11:07
Я вышла из тюрьмы! Теперь я с доченькой! Миленькие мои! - Советчица https://share.google/PmZcBQm7UD7Fodg9x
автор lilul990 • 15 июля в 11:08
Ответ дляТанюша
Вона що гроші просила хоч раз?
Звідки ви знаєте що у кого в особистих вона могла поосити
Танюша• 15 июля в 11:09
Ответ дляlilul990
Тобто ви нічого не знаєте, особисто у вас вона нічого не прсила. А ви так легко звинувачуєте людину у брехні?
автор lilul990 • 15 июля в 11:15
Ответ дляТанюша
У мене знак питання в кінці
Beiliss• 15 июля в 11:27
перечитала вчора її теми. там вона не просить грошей просто відкриває душу і каже як їй важко. думаю правда, бо два роки тролить...
Файна_зупка• 15 июля в 11:29
Я верю всему что тут пишут. На самом деле трольных тем мало.. просто людям сложно поверить в то как люди живут и какой мир разнообразный, все на себя примеряют
stjerne• 15 июля в 11:52
Оно всё настолько нескладно и убого у неё в рассказе, что я удивляюсь, как этому можно верить
Валькірія• 15 июля в 16:23
Ответ для Файна_зупка
я теж вважаю, що світ дивовижніший, ніж наші середньостатистичні уявлення про нього, але тут дійсно багато тролів, ботів і ще й аніматор на зарплаті.
і добре пригадую довоєнну ще тему, коли жінка стверджувала, що її побив чоловік, вона лежить в лікарні, 150 сторінок бла-бла-бла і таки в кінці вона призналася, що це все неправда. змушена була признатися, бо пішли нестиковки типу того, що чоловік заблокував їй банківські картки - і порадниці вивели її на чисту воду. це була така ганьба! так підривала довіру взагалі до всього.
автор lilul990 • 15 июля в 19:20
Ответ дляBeiliss
Аферисти так і обробляють довірливий народ