Тріль!• 15 июля в 13:44

Продавати свою квартиру, щоб купити спільний дім?

Добрий день. Зустрічаюсь два роки з чоловіком, ми обоє розлучені, є по одній дитині з обох сторін. Живемо у мене в двох кімнатній квартирі. Квартира в центрі міста, з гарним плануванням і євроремонтом. Всі меблі нові. Чоловік пропонує після війни її продати і купити спільний великий, гарний будинок. Він гарно заробляє, є всі гроші на будинок, але хоче, щоб він спільний був. Але я вагаюсь і не знаю чи треба воно. Стільки сил і грошей було вкладено в мою квартиру, що шкода її продавати.
Шкідлива молекула• 16 июля в 10:15
Ответ дляЕкатерина27
Вы с дуба рухнули????
Не в коем случае! Как жить в вашем и не хрена не платить, еще и ребенка к вам в квартиру приводить, то он молодец. А «после войны» он купит дом)))))
Послушайте девочек здесь, не сделайте ошибку!
от зараз і Вам розкажуть за пів-стакана..
Там все розмивчато• 16 июля в 23:22
Ответ дляЕлькиПальки
Жах. В людей проблеми з самооцінкою чи що.
Думаю, что наивность и доверчивость.