Тріль!• 15 июля в 13:44
Продавати свою квартиру, щоб купити спільний дім?
Добрий день. Зустрічаюсь два роки з чоловіком, ми обоє розлучені, є по одній дитині з обох сторін. Живемо у мене в двох кімнатній квартирі. Квартира в центрі міста, з гарним плануванням і євроремонтом. Всі меблі нові. Чоловік пропонує після війни її продати і купити спільний великий, гарний будинок. Він гарно заробляє, є всі гроші на будинок, але хоче, щоб він спільний був. Але я вагаюсь і не знаю чи треба воно. Стільки сил і грошей було вкладено в мою квартиру, що шкода її продавати.
Тріль!
• 15 июля в 14:06
Ответ дляРяженка
Так какого черта он прижился в Вашей квартире ?
Ну а де жити разом? Я не дуже хочу йти в чуже орендоване житло, а свою здавати чужим людям
Ответ дляТріль!
Я плачу, на продукти він гроші дає.
А деньги, которые получает, он в кого вкладывает? Вы ж семья. У него доход хороший, а он ждёт, что все что ваше, оплатите вы? А он хлеб да котлеты заплатит, так и быть?
Прикольная семья. Квартиру продавать, дом строить. Надёжный мужик
Ряженка• 15 июля в 14:07
Ответ дляТріль!
Вы же написали, что деньги у него есть.
Вы троль.
Вы голодная, что поселили его в кватиру взамен на продукты?
Вы троль.
Тріль!
• 15 июля в 14:07
Ответ дляМerida
Гроші собі збирає, каже, що ти ще мало живемо для спільного бюджету, тому дає тільки на продукти
Тріль!
• 15 июля в 14:08
Ответ дляРяженка
Вы же написали, что деньги у него есть.
Вы троль.
А селять тільки заради вигоди? Бо почуття є
Белая котичка• 15 июля в 14:08
Нет и ещё раз нет, тем более вы не в браке даже если будете в браке и разводится вам идти будет некуда.
Ряженка• 15 июля в 14:08
Ответ дляТріль!
Троль. Но виды на Вашу квартиру имеет.
Нога на ногу• 15 июля в 14:09
Ответ дляТріль!
Ну хоть подарки и путешествия с его стороны есть?
Ряженка• 15 июля в 14:10
Ответ дляТріль!
Может у Вас и есть, но не у него. Он не рассматривает варианта Вашего проживания на его территории.
Альфонс и крыса.
Тріль!
• 15 июля в 14:11
Ответ дляНога на ногу
Дуже рідко
Нога на ногу• 15 июля в 14:11
Итак, автор. Вы конечно же согласны на дом когда-нибудь после войны. Но вот вам нужна машина. Сейчас. Предложите ему продать его комнату в общаге и купить вам машину.
Нога на ногу• 15 июля в 14:15
Ответ дляТріль!
Дуже рідко
А еще ищите значение слова ЛОХ.
Перевожу. Это женщина, которая не получает от мужчины ни хера, но дает ему все что может. Он поживет с вами за еду, а едите вы меньше, насобирает в кубышке и упорхнет в закат. Ну или да, добавит до вашего дома мечты тыщ 10долл. При вашем вкладе 90 сверху. Мечта!
Раз одела не бу• 15 июля в 14:23
Автор сподіваюся ви не лохиня.
Якщо чоловік хоче дім він його купує. Ви ніколи не продавайте майно щоб полегшити життя навіть не чоловіку а так партнеру.
Ви дійсно така тупа автор?
Неприємно? А зняти з себе останні труси приємно?
Автор майно залишити тільки дитині.
Хоче дім? Хай купує але не за ваш кошт.
Ви дійсно така тупа автор?
Автор майно залишити тільки дитині.
Хоче дім? Хай купує але не за ваш кошт.
Кто крайний?• 15 июля в 14:28
Молодец, автор, зачётный троллинг. Простенько, избито, но 10+ страниц за час-полтора будет)
Скромняшка• 15 июля в 14:33
А нащо вам спільний будинок з дядьком, якщо він не ваш чоловік? Ви хочете ще дітей? Він хоче свою дитину до вас підселити? Він планує з вашою дитиною жити до смерті? Якийсь дуже тухлий план. Нормальні люди планують дитині окреме житло, а він хоче, щоб всі на головах товклися.
Пуки-куки• 15 июля в 14:49
Відповідь не однозначна.
1. Уявіть, що ви помінялися місцями. І ви задаєте те саме питання тут. Вам тут всі будуть писати, що чоловік має забезпечувати. У нього є квартира і він має вкластися. Нормально?
2. Щоб побудувати гарний будинок, то потрібно квартири дві щонайменше. Яка частина із цього буде вашого чоловіка?
3. Якщо домовитися продавати, то варто подумати про брачний договір.
4. Якщо квартира не у старому будинку у центрі, якій теоретично піде під знос, то я б не поспішав продавати. Це пасивний дохід на пенсію.
А взагалі це ваша ініціатива маж бути продавати або ні. Якщо у вас сумніви, то не робіть цього. Вас або ви один одного можете не влаштувати з часом. Це така справа. І потім буде гемор для вас особисто.
Чорт і Шо• 15 июля в 14:49
Та ну, фігня повна. А дітей як потім житлом забезпечити? Хай б´ються за спадок?
Міні-бікіні• 15 июля в 14:55
Ответ дляФиона Шрековна
Никогда так не делайте!
Это базовая база
Женщина никогда не должна отдавать свое на общее с мужем, недвижимость, бизнес и тд
Ваше это только ваше
И вы забыли главное, у вас есть ребенок
И ребенку в будущем должно быть где жить
Если ваш мужчина так хочет общий дом, пусть купит и оформит на вас двоих, какие проблемы
Это базовая база
Ваше это только ваше
И вы забыли главное, у вас есть ребенок
Він, мабуть, хвилюється, що автор не буде почуватися хазяйкою у їхньому домі, якщо гроші не вкладе
Міні-бікіні• 15 июля в 14:59
Ответ дляРву и мечу
ну а хто ж
Угу, ага, угага. Троль якийсь тупенький
Лорка-хлорка• 15 июля в 15:06
Більше 10 років живу з чоловіком, в моїй квартирі, в нього був будинок який здавали, кошти в загальний бюджет. За цей час в моїй квартирі зробили ремонт за його рахунок, я тілько обирала колір, малюнок і т.д. меблів, шпалер, кафелю. Продали його будинок, купили квартиру на двох (два договори куплі продажу, у кожного 1/2 частина). Моя квартира залишилась моєю.
Лорка-хлорка• 15 июля в 15:08
Ответ дляТріль!
А для спільного майна не мало живете?
Ответ дляТріль!
Я ні на що не претендую, я пропоную мою залишити і купити дім за його кошти. Ми не одружені, тому я нічого не отримаю.
Він вам ніхто. Не знаете як складеться в подальшому. И до кінця війни дожити треба. І дитина росте, і як не складеться то буде куди піти, А не ділити і судитись!😂😩
Пригощаю кашею• 15 июля в 15:55
Ответ дляТріль!
Я теж так казала, але він хоче, щоб нерухомість була спільна. Типу ми ж родина. І щоб потім в будинку все робилось від нас двох. Бо зараз квартира моя і все, що я хочу там доробити чи купити я роблю за свій кошт.
Если продадите квартиру очень быстро останетесь без нее и этого мутного типа. Открытый , честный мужчина такого бы не предложил.