IrishaGol• 15 июля в 15:34

Где сейчас продают и покупают авто

Привет, Сейчас заграницей, нужно выехать и продать авто на укр номерах, авто бюджетное, на автомате, подскажите как это быстро сделать? На рынок ехать? Где вы покупаете авто
Iceheat• 15 июля в 15:36
Яке авто? Щоб швидко продати, потрібно лиш ціну трішки знизити.
автор IrishaGol • 15 июля в 15:37
Ford fusion 2007 года, не с америки,
Николай-b526• 15 июля в 15:38
выставляйте...перекупы вас сами наберут)
Iceheat• 15 июля в 15:44
Виставляйте на ОЛХ і авторіа,
Якщо терміново продати і авто в нормальному стані, перекупи даватимуть від 3 до 4. Якщо є час на покази, то зможете знайти власника по ринковій ціні
автор IrishaGol • 15 июля в 15:48
А что думаете если на рынок приехать в Луцк например
автор IrishaGol • 15 июля в 15:49
Как-то страшнова-то с перекупами
Incanto77• 15 июля в 15:52
А в Луцьку ви самі на ринок станете чи як? Ті ж самі перекупи у вас і візьмуть. Тут натягнули бех та ауді, то ж ваш форд не думаю, що викличе шалений попит та ще й за добру ціну
Iceheat• 15 июля в 15:53
Ответ дляIrishaGol
Как-то страшнова-то с перекупами
Байдуже - доручення на 3 місяці, далі в дії побачите, що авто вже зняте з обліку. На ринок поїдете, поспілкуєтесь з тими ж перекупами які будуть розігрувати дешевий театр: підійде один, запропонує 2 300, потім другий - 2500 і так ходитимуть тикатимуть у всі недоліки поки не прийде останній і з виглядом що робить вам послугу, запропонує 3. Звісно що є ймовірність продати людині, яка собі шукає в ціна тоді вища, але це шоу ви всеодно побачите
Nathalie27• 15 июля в 15:53
Ответ дляIrishaGol
Та ну. Стояти на жарі і чекати потенційного покупця це так собі задоволення. Краще спочатку на авторіа, щоб зрозуміти попит і скільки готові за нього дати.
Nathalie27• 15 июля в 15:54
Ответ дляIrishaGol
Как-то страшнова-то с перекупами
Чому? Ви ж не купуєте, а продаєте. Просто не погоджуйтесь на довірку, а продавайте одразу з оформленням в МРЕО
LRuba• 15 июля в 15:59
Авто риа
автор IrishaGol • 15 июля в 16:09
Давала обявление, звонят где посмотреть ... а я..машина заграницей. А если на площадку поставить? Где лучше Львов или Луцк? До Киева не хочу
автор IrishaGol • 15 июля в 16:10
Ответ дляIceheat
Я такое и дома бачила когда лет 10 назад продавала на авториа