Пацелуйнитуда• 15 июля 2025

Після яких добавок у вас зявилася енергія вранці?

Блондинка в Шоколаде• 15 июля 2025
Самогон
Інно4каа• 15 июля 2025
поки війна,ніяки добавки не допоможуть
Попразендовна• 15 июля 2025
После добавки нескольких часов сна
Миловидна леді• 15 июля 2025
Вона у мене тільки вранці і б´є ключом, бо я жайворонок. А щоб розтягнути її на цілий день, - то допомогає контроль вуглеводів і продукти з йодом щодня. Коротше ПП
Пьяная вишня• 15 июля 2025
Зволожувач повітря. Від добавок такого ефекту не помітила, хоча в свій час приймала залізо, вітамін Д, омегу, таурин, протеїн на тренуваннях.
Пьяная вишня• 15 июля 2025
Ответ дляМиловидна леді
Контроль вуглеводів це скільки? Зменшити чи вживати тільки складні і вранці?
Миловидна леді• 15 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Складні переважно, не вживати голі вуглеводи на тщесерце, намагатися уникати стрибків цукру, але я займаюся спортом, тому в комплексі з тренуваннями, можу вживати і вуглеводи з високим глікемічним індексом з групи ПП.
Там все розмивчато• 15 июля 2025
Антидепрессанты.
Столічна штучка• 15 июля 2025
Натуральный кисляк))