Мелочунь• 15 июля в 17:35
Бачу стільки доглянутих жінок
У Києві та області ( Борщагівка)
Такі прям лялечки, як оті фільтри в інстаграмі, худесенькі, підкачені з ідеальною шкірою, стильні. Це не ті жінки підпорчені пластикою і косметологами з набряками, але видно що там купу грошей вкладено
В мене одне питання, де брати стільки грошей і часу, щоб так неймовірно і спокусливо виглядати? Я впевнена, що не у всіх є чоловік чи хлопець, який це оплачує, більша половина і сама може
Сарафанное радио• 15 июля в 17:37
Не верю ! Молодые девушки да , ближе к 40 все выглядят плохо и лишний вес
Залетна Я тут• 15 июля в 17:37
Ой, подождите, сейчас я на улицу выйду и вам значительно полегчает
Всех анонимов аноним• 15 июля в 17:37
Може, вони молоді просто? То поки що без грошей так виглядають :))
Фляшка на трьох• 15 июля в 17:38
Не знаю, де на таке час брати))
Я працюю і навчаюся.
Тому часу вистачає по мінімуму: перукар, косметолог, дорогий шопінг.
Спроба піти в спортзал влітку з тріском провалилася
Чоловік каже, що і так все чудово)
Я працюю і навчаюся.
Чоловік каже, що і так все чудово)
Мелочунь
• 15 июля в 17:38
Ответ дляKittaa
Моше вони просто молоді і красиві?)
Ну 25,30,35, десь так
Молоді, красиві, так, але ж і видно, що тренуються, займаються поставою, купують дорогі речі, сумки, аксесуари
Волосся, шкіра, видно догляд, той натюрель на який потрібні гроші та час
Добра всем!• 15 июля в 17:38
зря Вы так уверены) я вот думаю, что им именно мужья или любовники оплачивают сей банкет
Поліпривіт всім• 15 июля в 17:38
У вас очень выборочное зрение
Смотрите шире на мир. Люди все разные . Не может быть у всех приоритет - их внешность
Просто красавица• 15 июля в 17:39
Ответ дляСарафанное радио
С чого б це раптом зайва вага?
Мелочунь
• 15 июля в 17:39
Ответ дляПоліпривіт всім
У вас очень выборочное зрение
Бачу різних
В очі кидаються гарні та стрункі
кураГАЛЯ• 15 июля в 17:40
Щоб добре виглядати потрібно приблизно 5-6 тисяч на догляд і спорт. У вас нема таких грошей?
Поліпривіт всім• 15 июля в 17:41
Какой у вас конкретно запрос, автор?
Напишите прямо, без прилюдий про других девочек. Потому что то что вы написали - бред.
Вы хотите какое-то лайфхаки чтоб самой лучше выглядеть? Или больше зарабатывать? Или иметь больше времени на уход за собой? Какой ваш затык?
кураГАЛЯ• 15 июля в 17:41
Ответ дляМелочунь
Ну 25,30,35, десь так
Дорогі сумки - це 90% фейки. Навіть якщо дівчина на недешевому авто))
Фляшка на трьох• 15 июля в 17:43
Знаю особисто лише одну інстаграмку.
42 роки.
Там купа грошей і сил йде на те, щоб бути цукерочкою.
Ми - колеги в минулому і мені здається, що вона півжиття в салоні, а півжиття в спортзалі)
У мужика її зп шикарна
42 роки.
У мужика її зп шикарна
Гадаю_По_шнуркам• 15 июля в 17:43
Автор! Да вы гоните. Ближе к 40 еще большинство при минимальных усилиях хорошо выглядят. Я помню меня все спрашивали еще или я спортсменка, что такая фигура. Сейчас ближе к 50, то много занимаюсь спортом.
Поліпривіт всім• 15 июля в 17:44
Ответ дляМелочунь
Бачу різних
В очі кидаються гарні та стрункі
Якщо ви «бачите різних», то как вам могут попадаться только «гарні та стрункі»?
Вы сама себя понимаете хоть ? Сколько вам самой лет если секрет? Просто спрашиваю без подкола
Фима Собак• 15 июля в 17:44
Ответ дляМелочунь
Бачу різних
В очі кидаються гарні та стрункі
Так, бачила в своєму ЖК на Борщагівці і часто в них є ще своє шикарне авто, але тут є інша сторона медалі в них часто є ціль утримати забезпечующого її чоловіка, а це дуже не просте завдання.Одного разу підслухала розмову в спортзалі , що зводив в шикарний ресторан і сумку купив.О це досягнення!
Кіна не буде• 15 июля в 17:45
Ответ дляМелочунь
Ну 25,30,35, десь так
И все живут на Борщаговка, ну да))))
Злива інформації• 15 июля в 17:46
Ответ дляФляшка на трьох
Знаю особисто лише одну інстаграмку.
42 роки.
У мужика її зп шикарна
42 роки.
У мужика її зп шикарна
Яка зп? Де працює?
Нагайна• 15 июля в 17:50
Ответ дляСарафанное радио
Не надо ля-ля. Мне 47, вешу 51 кг, фигура хорошая, ухаживаю за собой
Тра Ля Ля• 15 июля в 18:07
Ответ дляНагайна
Який же у вас зріст) Мені 41, вага 58, 174. Але якщо вага нижче-не гарно мені взагалі. Я на пп, спорті багато років.
Нагайна• 15 июля в 18:09
Ответ дляТра Ля Ля
Так речь не о Вас. Мой рост 163 см
Почекуха• 15 июля в 18:10
Ответ дляНевгамовна
А в нас в районі всі страшні, обабились після 35.
Що за район?)
Почекуха• 15 июля в 18:12
Ответ дляФима Собак
Вона просто теревенила з подругою. До чого тут досягнення?
Почекуха• 15 июля в 18:13
Ответ дляНагайна
Віка? Так, ви виглядаєте гарно.
Нагайна• 15 июля в 18:14
Ответ дляПочекуха
Віка? Так, ви виглядаєте гарно.
Не, я не Вика) А Вика да, выглядит хорошо, если мы об одной и той же
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 июля в 18:15
Ответ длякураГАЛЯ
А у вас є 5-6 тисяч доларів на зовнішність в місяць? Якщо маєте на увазі гривні, то цього також може вистачити, але в темі мова йде про інший догляд. Це сума максимум на один похід до косметолога, без дорогих процедур. Подивитися ціни на апаратні процедури, на абонемент в зал з тренером, на професійний догляд за шкірою та волоссям, якісні вітаміни, тоді скажете, чи всім це по кишені
я Кукарача• 15 июля в 18:19
Ответ дляМелочунь
Бачу різних
В очі кидаються гарні та стрункі
Ну не смешите. Красивая с хорошей фигурой ещё и стильно и дорого одетая 1 на 1000 примерно