Файна_зупка• 15 июля в 22:37
Какие симптомы приближения климакса были у вас?
Ворую вкусняшки• 15 июля в 22:49
Стал пахнуть пот неприятно. Месячные один раз нормальный цикл, следующий 1,5 цикла, и так чередовалось больше года
Накладні мюслі• 15 июля в 22:49
ніяких не було
З нинішніх симптомів - хіба поправилась, але у мене й робота зараз більше сидяча
Треба ось так• 15 июля в 22:54
Взагалі ніяких. В один місяць зупинилися місячні. І все.
Припливи були років п´ять.
Сизоока бестія• 15 июля в 23:00
Жеру як не в себе, набрала вагу. Психі накривають , цикл не регулярно . Безсоння, апатія.
ЛісАпетная• 15 июля в 23:06
В 44 начались перебои с КД. К 46 КД прекратились. После 50- птоз, небольшой набор веса. Приливов не было.
Файна_зупка
• 15 июля в 23:06
Ответ дляВорую вкусняшки
Да, есть такое, запах пота стал неприятный ((
Думала это от стресса.
ЯсноВидящая• 15 июля в 23:06
В мене почалося з жару по ночах, потім ковід добавив..
Волоси ..то моя боль..я думала, що буду лисою, доторкнутися до них боялася,.просто сипалися😐
Ну ось а коли війна почалася..ось одразу прямо..від шоку авжеж..пам´ятаю що ще в дорозі відчула інший запах поту а потім і місячні не прийшли..їх не було майже рік..потім знов пішли..та почали боліти сустави...
Зараз мені 53. Ну і вага набралася зайва.
Файна_зупка
• 15 июля в 23:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Автор, опишите свое.
Зачем вам наш климакс?)
Я пытаюсь понять это оно или нет... Возможно я на что-то не обращаб внимание или думаю, что причина другая.
Файна_зупка
• 15 июля в 23:09
Ответ дляЯсноВидящая
Пока только запах пота у многих как симптом схожи.
Файна_зупка
• 15 июля в 23:10
У меня ещё в последний год появились мигрени на начало месячных.
ДА да да• 15 июля в 23:10
Ответ дляФайна_зупка
А вам скільки років?
ЯсноВидящая• 15 июля в 23:12
Ответ дляФайна_зупка
Да, то вже початок скоріш за все. Мені було десь 45-46 коли все почалося
Файна_зупка
• 15 июля в 23:13
Ответ дляЯсноВидящая
А нужно что-то делать?
ЯсноВидящая• 15 июля в 23:14
Ответ дляФайна_зупка
А нужно что-то делать?
А шо тут поробиш..треба пережити..
Хтось гормони приймає..
Я лікую симптоми..мені нічого не можна, бо маю фіброаденому.
Хтось гормони приймає..
Файна_зупка
• 15 июля в 23:14
Ответ дляЯсноВидящая
А шо тут поробиш..треба пережити..
Хтось гормони приймає..
Кок?
Княгиня пітьми• 15 июля в 23:21
Ответ дляФайна_зупка
І в мене так само, мені 45. І взагалі перед ними я прям розвалююся вся. А якщо голова, то може на дня 3 розтягнутися біль
ЧукИГеки• 15 июля в 23:23
Ответ дляФайна_зупка
И мне 47, еще есть овуляция и тд, но 5 дней подряд и сегодня болит голова, возможно и у Вас не связано с климаксом, бури или погода поменяется, и суставы воют, не могу даже заниматься спортом, но они у меня воют с 20 лет. А может это и климакс приближается
Файна_зупка
• 15 июля в 23:24
Ответ дляЧукИГеки
Вот и пытаюсь понять что именно к климаксу как симптом. Возможно на что-то я просто внимание не обращаю.
ЧорноброваЯ• 15 июля в 23:30
Ответ дляФайна_зупка
Сходите к врачу
ЧорноброваЯ• 15 июля в 23:30
Ответ дляФайна_зупка
Было и это, и давление началось
Солоденька цукОрка• 15 июля в 23:32
Ответ дляЯсноВидящая
І мені зараз 53, і також все одразу три роки тому-ковід, війна, похорон батька, інша краіна . І КД відразу пропали
Зараз також сильно болять суглоби і психологічний стан хотілося би кращий мати. Набрала вагу , приймала Фемостон, і ,схоже, від нього мені не було набагато краще- суглоби не боліли так сильно, але я дуже набрякла була під час прийому
ЯсноВидящая• 16 июля в 19:13
Ответ дляСолоденька цукОрка
Суглоби це жах.
В мене ще і вени почали турбувати, а до них отеки.
Мені трошки допомагає Heel гомеопатія.
Від болю у суглобах регулярно приймаю Zeel та Лімфоміозот
Спробуйте, трохи, але є полегшення. Ще Витекс священний мені давав доктор, добре почувалась, але мені його не можна постійно бо маю фіброаденому.
Мені трошки допомагає Heel гомеопатія.