Малая Налегке• 15 июля в 23:10
Хто був у Ясінях?
Цікаво, що там можна подивитись?
бювет_в_обед• 15 июля в 23:12
Была года 4 назад, смотреть там особо нечего, на гору можно подняться, еще из достопримечательностей - старая деревянная церковь, построенная без гвоздей. А так экскурсии оттуда ездят в разные места
Малая Налегке
• 15 июля в 23:16
Ответ дляЯ в дамках
Село, селом. Поряд драгобрат є
Та ніби смт
Крижана бурулька• 15 июля в 23:25
Була там. Гарна природа це мабуть все)
Але з відти можна поїхати ще кудись - на Драгобрат, наприклад, на якісь екскурсії.
Цідило правди• 16 июля в 09:30
Були там в 2023 році. Там дивитися особливо нічого. Звідти їздили на Драгобрат, в Буковель та в Яремчу погуляти. Ще чани орендували, но таке скрізь є. Тоді авто на Драгобрат коштувало 1000 грн, чи 2 особи чи 4 не важливо. Якщо більше 4х, то з кожного брали 250 грн. До Буковелю просили 600 грн за таксі, ми їхали автобусом до розвилки Буковель/Татарів, там також маршруткою до Буковелю. До Яремче на автобусі з автовокзалу.