Редиска Я• 16 июля 2025

Чому вважається медицина найкраща в Україні

Але лікувати їздять в Ізраїль чи ще кудись, якщо щось серйозне
Невже в настільки продвинутих і капіталістичних країнах не можуть і не хочуть зробити кращу медицину. По якій причині?
Можливо, ми просто не розуміємо підхід. І у нас лікують симптоми, закидаючись ліками. А в Європі інший підхід
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляМрію про космос
Ви непробиваєма) ну дай бог щоб вас і надалі задовольняла українська медицина. А ми будемо з радістю користуватися поганою європейською в до української, сподіваюсь, не повернемося
Ех, а я виїхати не можу через європейську медицину. Бо мою хворобу беруться лікувати лише тут. В тій же Німеччини лише знеболювання по протоколу. Як і в інших продвинутих країнах.
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Ещё раз: вы - дилетант и не можете судить, кто профи, а кто нет
Я пацієнт. У мене болить. Болить щодня довгий час.
Для мене гарний лікар той, що не просто знайде причину болю., а й зробить так, щоб я нормально жила без знеболюючих і без побочок на інші органи. А які в нього регалії, і чи є наукова ступінь мені байдуже. Він лікар, він допоміг, пояснив що це, як поводитись щоб не було рецидивів.

В у вс, як у неділетанта критерії свої. Явно не такі, як в мене.
І якщо ми складемо список гарних лікарів, навіть живучи в одномв місті, навряд чи він співпаде
_Злата Ibra_• 16 июля 2025
Ответ дляВельшановна
Когда чих или пук, то в Украине вас примут и будут лечить
Выпишут горы лекарств
За границей же на такое не будет особого лечения
А вот что-то серьезное да
Она не лучшая - медицина, а другая
Но стоматологи у нас таки лучшие
Правда
Ясамаякрасивая)• 16 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
У меня болезнь Крона, лечение полностью на пациенте, познакомилась с женщиной, наша, выехала в Италию в 22 году, такое же заболевание, раз в два месяца получает бесплатный укол за 4500 евро и живет прекрасно.
Очень рада, что ЕС продлил защиту и мед страхование нашим людям.
Ой, у нас прекрасная медицина, в кавычки взять,- если не столкнуться по настоящему с очень серьезным заболеванием. Вот как у вас, например или онко. Люди брошены на выживание: денег нет, считай что уже умер.
Миззери• 16 июля 2025
Кто сказал что медицина лучше ? Я столько летальных врачебных ошибок встречала что писец
Сарафанное радио• 16 июля 2025
Моя тітка зараз у Німеччині, каже до гінеколога запис на рік вперед. Ось і вся медицина ЕС. Не дай Боже ми до такої Европи прийдемо.
Миззери• 16 июля 2025
Ответ дляСарафанное радио
Ага, а моей подруге 2 года вирусный энцефалит ставили по ки и мот с контрастом , оказалось лимфома и у человека имеющего отличные шансы при ранней диагностике не оказалось шансов , классная медицина , да? Разные врачи были , платные
Вашей тете никто не мешает сходить в платную клинику если ей ждать ее хочется
Сарафанное радио• 16 июля 2025
Ответ дляМиззери
А у Европі вона б на ті обстеження рік чекала..
Ви кажете про те, про що не знаєте, у платну клініку дуже дорого ходити.

Доречі, моєму родичу робили операцію на око у Европі, невдало. Так що там не мана небесна.
Погані лікарі є скрізь, якщо що.
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Профи — это тот, кто правильно диагностирует и хотя бы попытается по возможности убрать причину, а не замаскировать причину или ее следствия. Хотя, протоколы сейчас таковы, что во многих случаях можно вообще толком не лечить, а держать пациента до смерти на обезбаливающих и антидепрессантах. А с побочными когда-нибудь потом пусть разбираются другие специалисты. Или увалить случайно здоровье пациента усредненно-протокольной дозировкой без учета анамнеза и индивидуальных особенностей.
Миззери• 16 июля 2025
Ответ дляСарафанное радио

Погані лікарі є скрізь, якщо що.
Почему это ? Все обследования я делаю платно в Польше в течении недели
В Украине если вы не в курсе МРТ тоже не бесплатно , все делается платно но в результате врачи не смогли поставить диагноз
ША! я прийшла!• 16 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
пурга, не более того
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
пурга, не более того
Мне таки есть из чего делать выводы. И вы таки не единственный доктор в этом мире. Но, в принципе, с вами все ясно хотя бы исходя из вашего стиля общения. А вот по сути ничего.
ША! я прийшла!• 16 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
Так а вы в принципе далеки от медицины и никаких выводов в принципе делать не можете, пишите глупости
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Откуда вам знать, насколько я далека от медицинской сферы. А ваш диплом еще не означает профессионализм. Так что про выводы очень спорный вопрос.
ША! я прийшла!• 16 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
Так ваши посты красноречиво говорят об этом
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
А по сути есть что сказать? Опровергните хотя бы что-то, вы ж зашли в тему как лучшевсехвсезнающий доктор.
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляМиззери
В Европе еще пойди добейся направления на МРТ или КТ, даже если вам оно реально надо. У вас головокружения и потемнение в глазах, слабость и дезориентация в пространстве, головные боли? Большинство врачей дадут рецепт на антидепрессанты и обезбаливающие и будут советовать больше гулять и дышать свежим воздухом. А вот если госпитализация по скорой, то в больнице уже сделают всевозможные диагоностические, да.
ША! я прийшла!• 16 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
Я вам уже все сказала, перечитайте
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Я вам уже все сказала, перечитайте
Что там перечитывать? Ничего абсолютно по сути, кроме ясамаяумная, а вывседураки.
ША! я прийшла!• 16 июля 2025
Ответ дляНесу пургу
Удалено администрацией...
Несу пургу• 16 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Удалено администрацией...
Вам бы снять корону, которая вам не к лицу, перестать хамить и научиться нормальному диалогу. Спаси-сохрани от таких «профи» (да и людей в целом), как вы.
Вкуси мене• 16 июля 2025
Ответ дляМрію про космос
Повірте, за гроші це швидко, легко і часто набагато якісніше в Європі. Давайте порівнювати безкоштовне з безкоштовним і платне з платним
Давайте не будемо називати європейську медицину безкоштовною, там вона страхова. Я не буду казати за всі сфери, але в моїй сфері зарплати в Україні і в Європі +- однакові, але після податків і витрат на життя, на приватну медицину (окрім страховки, що платять в Європі) в Україні грошей залишиться більше, а приватна медицина тут значно дешевша. В мене купа знайомих в Європі - ніхто там приватною медициною не користується як у нас, в середньому це там менш доступно. Для прикладу (запитала в чата gpt) - дорога клініка в Україні - прийом лікаря до 50$ в середньому, в Європі, якщо клініка середнього рівня - 150-200€.
Море_море_я_скучаю• 16 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
Тому що з серйозними захворюваннями люди стикаються далеко не кожного дня, а «побутова» медицина в нас набагато краща і доступніша. Умовно, не кожен хворіє на онкологію чи потребує пересадку органів, чи якусь супер операцію. А умовно сходити до педіатра, терапевта, невролога, гінеколога, кардіолога у нас простіше і дешевше. Стоматологія туди ж
Приклад - знайомий впав з велосипеда в Німеччині, зламав руку. В прийомці він просидів 8 годин очікуючи на допомогу. В Україні він би заплатив максимум 100-150$, йому б зробили рентген, знеболили і наклали гіпс за годину в приватній клініці, або в травмі за 2-3 години. Для розуміння, його зп в Німеччині була всього на 15% більшою за зарплату в Україні на той момент.
Але якщо щось прям реально страшне типу онкології то в Європі краще лікують і доступніше людям.
Ну так і пишіть, що для України він міцний середняк з претензією на забезпеченість, а в Німеччині - середньостатистичний злидень. 150 євро??? Ви вкурсі, що наша мінімальна пенсія складає 50 євро, а середня зарплата 300? Що пропонуєте робити з цих шалених сум? Якби він в Німеччині заробляв еквівалентно своїй українській (тисяч 10-15) то проблем з медициною там а нього теж не було б
SnowMaiden• 16 июля 2025
Балансируем между совковыми методами и новыми американскими протоколами. Только средств ни на то, ни на другое не хватает, поэтому больные валят забугор
Вкуси мене• 16 июля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я не можу судити за всіх в Україні. В моєму оточенні немає пенсіонерів, які живуть і лікуються на 50 євро. І знову таки, я написала безкоштовний варіант в Україні - в нас були такі кейси, коли приватні відмовляли в обслуговуванні, казали їхати в травму звичайну (наприклад, падіння дитини з велосипеда, травма голови + травма руки) - це 2-3 години часу максимум, все безкоштовно, обслуговування на рівні. Я реально сумніваюсь, що в Україні в принципі таке можливо - щоб людина сиділа в прийомці зі зламаною рукою 8 годин. Без добробуту і медікома, безкоштовна українська медицина vs страхова німецька, за яку з зп вираховують купу грошей щомісяця.
В мене є знайомі, яким дешевше було привезти маленьку дитину до року з США в Україну на візит до невролога, бо в США чекати треба було пів року, а візит в приватну коштував не сильно дешевше за переліт і чекати треба було три тижні (ще до війни, коли в Україні літали літаки)
Ну короче, звичайно, що люди, які зовсім не мають змоги використовувати приватну медицину в Україні, будуть вражені страховою медициною в Європі, хоча не факт. Іноді в нас все-таки швидше, комфортніше і уважніше в питаннях поліклінічної допомоги.
Люди, яким доступна приватна медицина хочаб 50/50 в Україні - в Європі скоріше будуть сильно незадоволені. Люди, які користуються приватною медициною в Україні постійно - офігіють з того, скільки їм доведеться вбухати грошей в те, щоб просто наблизитись до того рівня медицини, до якого вони звикли
Трусиковед• 16 июля 2025
я не розумію, чого ви скиглите? хочете лікуватись в Україні - лікуйтесь, вас ніхто не примушує лікуватись за кордоном
автор Редиска Я • 16 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
тут краще зазначати країну. бо в мене інші ціни
Мрію про космос• 16 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
До чого тут ваші особисті обставини? Моя сестра вийшла заміж за німця, в якого нерухомості під оренду на мільйони і зарплата 5000 євро. Вона і її діти вже рік користуються найдорожчою з усіх можливих приватних страховок. І вона у захваті від медицини. Я вам про те, що не треба дещо з пальцем порівнювати, порівнювати тре а співспівставні речі. В тій де Німеччині мінімальна з.п. 2000 євро. То якось можна і заплатити за візит 100 євро як припече
автор Редиска Я • 16 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
не розумієте - подумайте ще, що ж я можу сказати =))
але ми тут не скиглимо, а обговорюємо поширені думки цього форуму
Вкуси мене• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Я запитала в чат gpt скільки коштує в середньому в Європі. Країну конкретну не вказувала