Редиска Я• 16 июля 2025
Чому вважається медицина найкраща в Україні
Але лікувати їздять в Ізраїль чи ще кудись, якщо щось серйозне
Невже в настільки продвинутих і капіталістичних країнах не можуть і не хочуть зробити кращу медицину. По якій причині?
Можливо, ми просто не розуміємо підхід. І у нас лікують симптоми, закидаючись ліками. А в Європі інший підхід
Море_море_я_скучаю• 17 июля 2025
Ответ дляВкуси мене
Цікаво, за яке лікування плюс реабілітацію ви заплатили 1к$ при переломі ноги. Ще й такому, що не видно на рентгені. Я не травматолог звичайно, але якщо не потрібна операція при переломі лікування - це гіпс. Ну він явно стільки не коштує
Ну і я реально сумніваюсь що вам би щось запропонували крім гіпсу в Німеччині. Більше того - скоріше всього все закінчилось би ще на етапі чистого рентгену - вам би сказали прикладати холодне і пити ібупрофен, а якщо за пару тижнів не пройде - звернутись до свого лікаря
І про операцію дитині за 2500 євро теж цікаво - що саме і чому стільки.
В мене свекруха від онко лікується, то операція в одного з топових хірургів онкологів (а це одна з найдорожчих сфер) - обійшлася до 2к$, з ревізією, анестезією, палатою і тп
Сину робили планово операцію в добробуті - то в 1200$ обійшлось з обстеженнями і наркозом.
Просто реально цікаво на що зараз такі ціни
Я описала ціни на приватний сегмент, який, як мені тут пишуть ’доступний кожному пересічному’. В добробуті робили коли? Ми навесні, цінник я написала. Так, це повний, з консультаціями, перевязками тощо. Але назвати це доступним пересічному українцю... Кого ми вважаємо пересічним? Людей з великих міст з гарними зарплатами? Так і в Європах ці люди купують гарні страховки і бвл не знають. І їх приватна медицина в рази краща нашої приватної, як в соціальна краща нашої соціальної. Але, звісно, якщо їх соціалку порівнювати з нашою приватною, то можливі варіанти)))
Сарафанное радио• 17 июля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Пересічний це який? Моя подружка, мати одиначка з двома дітьми, не може піти ні в яку. Чи у вашому оточенні всі мають 1000+ і ’можуть піти’? То є й інший світ. Пересічний...
Я про середній клас.
І так, знайти 1000 грн можна, а ось ті суми, що у Европі - ні.
Море_море_я_скучаю• 17 июля 2025
Ответ дляСарафанное радио
Я про середній клас.
Українцю, звісно, ні. А європеєць (середній клас) спокійно знаходить. Подобається мені, коли куй з молотом рівняють. Так, звісно, не сходиться. Порівнювати треба однакове, пані. А якщо порівнювати однакове то картина така, як я описала - українська медицина дууууже програє.
Вкуси мене• 17 июля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я не писала, що операції в приватних клініках доступні всім. Я говорила виключно про поліклінічну консультативну медицину
Операції в нас зазвичай нормально роблять і в державних клініках за більш адекватні гроші
В приватній оплата за комфорт.
Ми в добробуті робили півтора роки тому
І я порівнювала не їх соціалку, а їх страхову і нашу приватну медицину на поліклінічному рівні.
В приватній оплата за комфорт.
Ми в добробуті робили півтора роки тому