Шмоточницаца• 16 июля в 08:51
Обережно - на форумі багато руських
Пишуть під анонімами провокаційні коментарі. Дуже багато відкрито написало в темі про «малі народи рф» навіть не намагаючись маскуватись, бо їх зачепило за живе.
В інших темах пишуть більш «завуальовано», типу «моя родичка плакала, бо думала, що скінчиться війна через Трампа, а вона тільки почала жити за кордоном», або «молоді політики України переймають досвід Єльцина - як подавляти повстання» (щоб це не означало, їм, схоже, це зрозуміло).
Їх багато, я нарахувала мінімум 10 в одній темі. Лайкають та пишуть майже одночасно. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок - ці вкиди подаються від імені українців, але це не українці. Їх доволі легко впізнати.
Є підозра, що вони тут не перший день/тиждень так розважаються і розхитують нерви українцям, або маскуються під українців і намагаються подавати щось, як «думка середньостатистичного українця».
Запасная спина• 16 июля в 09:41
Ответ дляЗавжди мало
Хто ж вас змушує ?
Ви тцк на вулицях не бачте, кордони щакриті не бачте?
Бяки-козяки• 16 июля в 09:42
Ответ дляОдні думки
Ну что же, война она такая.
Згинь і своїх забери звідси
Кружите меня,кружите• 16 июля в 09:42
Ответ дляЛукава_Кiшка
Позавчора одна сестра шукала брата. Репетувала, що забрали голого, їсти не дають, за сметаною так вийшов і т.д.
Вона троляка, як виявилося.
Какая троляка? Пригород киева, за последний месяц 2 соседа поймали по дороге в магазин, один из них вообще пропал безвести, повезли в десну.
Проня_Прокоповна• 16 июля в 09:42
Ответ дляЛукава_Кiшка
Вона троляка, як виявилося.
Ага, бусифікація - це все кацапське ІПСО. У Вас же досі черги з добровольців в ТЦК?
Will_Be...• 16 июля в 09:42
Ответ дляОдні думки
Ну что же, война она такая.
Долг платежом красен, отдадим все, с процентами.
Запасная спина• 16 июля в 09:42
Ответ дляЗавжди мало
А де ви воювали ?
В Україні, чи ви вважаєте сидіння без світла і терпіння, то не приймати участь у війні?
Наверняка• 16 июля в 09:43
Ответ дляAntoninaya1
Знайомі просто ніки змінили. Й риторику можливо теж.
А без ср@ів форум загнеться ще скоріше. Не дарма ж тут анонімів ввели.
вы - из новопришедших, а такой знаток тонкостей форума? ))
но вот анонимность тут была давно
Will_Be...• 16 июля в 09:44
Ответ дляБяки-козяки
Співчуваю. Ми цю ніч відпочивали(((( так інших бомбили. Тримайтеся...Кончені ка₴апи і їх маньки на цьому форумі
Нас дергнуло к знакомым на дачу поехать с ночевкой, как раз в паре КМ от места кучи прилетов этой ночью. Ох, слышали б Вы, что о них местные, выпершиеся на улицу от взрывов, говорили! Там такие непечатные слова...
Бяки-козяки• 16 июля в 09:44
Пробачте автор, скарга на тему. Ка₴апські прошмандовки влаштували тут шабаш
Лукава_Кiшка• 16 июля в 09:44
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я автору запропонувала допомогу.
Ви думаєте, вона написала піб? Ні.
А тролем я її назвала, коли прочитала, що їсти не дають
Ви думаєте, вона написала піб? Ні.
ФсеСама• 16 июля в 09:45
Ответ дляШмоточницаца
Так то й так.
Але коли вони від імені українців починають щось розганяти - типу - «класно, що почалась війна, я тільки почала жити за кордоном, Україна фігова, війна дала мені шанс, хай продовжується», або «не повертайтесь, ви все зрадники», або «ой, а мої родичі на окупованих, тільки почали жити, їх там так люблять» це може збивати з пантелику.
Не повертайтесь, зрадники многие публичные люди и с марафона вещают , тоже русские ? Что русскоязычных детей надо учителям игнорировать и прочую дичь
Бутербродница• 16 июля в 09:45
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ага. Досі. Але лише в мріях. А в житті - треш ще той
Одні думки• 16 июля в 09:46
Ответ дляWill_Be...
Не факт.А вот сами получим.
Бутербродница• 16 июля в 09:46
Ответ дляФсеСама
Игнорировать? А бить не хотите? Это последние рекомендации
Завжди мало• 16 июля в 09:46
Ответ дляЗапасная спина
Ну звичайно .
Ви брали участь у дуже важких боях
Проня_Прокоповна• 16 июля в 09:47
Ответ дляЗапасная спина
Насправді - ні. Сидіння без світла - це менша біда в порівнянні з руйнуванням, каліцтвом, смертю.
MacOS-ница• 16 июля в 09:48
Ответ дляБодіпозітівна
За новим українським правописом, це слово пишеться виключно з маленької літери навіть якщо воно вживається на початку речення.
Почитайте дописи президента в фб. С заглавной пишет. Не успевает за новыми правилами может ... их сейчас много есть
Бжоли-бандерівці• 16 июля в 09:48
Я тоже заметила , в теме про медицину ’ остатки от медицины СССР’ и тд
Will_Be...• 16 июля в 09:48
Ответ дляОдні думки
Не факт.А вот сами получим.
У Вас - не факт, у нас - факт. ’Сами получим’ - что-то новенькое! Методичку про атветки обновили?
Бяки-козяки• 16 июля в 09:48
Ответ дляБутербродница
Що ви пиз..обол, це понятно з коментарів, але якось трохи правдоподібніше
Завжди мало• 16 июля в 09:48
Ответ дляЗапасная спина
’вас’
Ви не розумієте значення цієї частини мови?
Наверняка• 16 июля в 09:49
Ответ дляФсеСама
поясните, откуда в Украине дети исключительно русскоязычные?
мы тут все - билингвы с рождения, какого бы года рождения не были. А знание только одного языка при нахождении в языковой среде двух - лень и тупость.
и в Германии, Нидерландах, Норвегии с вами по-русски или по-украински учитель общается, так почему наши украинские учителя должны нарушать законодательство своего государства?
Одні думки• 16 июля в 09:50
Ответ дляWill_Be...
Что же до сих пор не отдаёте долг?Хотя бы уже без процентов.
Запасная спина• 16 июля в 09:50
Ответ дляЗавжди мало
Ну звичайно .
Ви брали участь у дуже важких боях
Важких не аажкиз, але люди не повинна жити в таких умовах, а нас змушують. Це знущання, тортури, свохми ж.
Проня_Прокоповна• 16 июля в 09:50
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я автору запропонувала допомогу.
Ви думаєте, вона написала піб? Ні.
Яку допомогу Ви їй запропонували? Можете визволити її брата з ТЦК? Чи знайти хорошу посаду?
Бутербродница• 16 июля в 09:50
Ответ дляБяки-козяки
Не кажіть про себе вголос. Подивіться самі у
Наверняка• 16 июля в 09:51
Ответ дляБутербродница
меньше слушайте провокаторов типа Бенюка.
он не только по поводу этого ляпает, у него проколов давно и немало.
Бяки-козяки• 16 июля в 09:51
Ответ дляОдні думки
Чекайте....камеру включіть на телефоні