Шмоточницаца• 16 июля 2025
Обережно - на форумі багато руських
Пишуть під анонімами провокаційні коментарі. Дуже багато відкрито написало в темі про «малі народи рф» навіть не намагаючись маскуватись, бо їх зачепило за живе.
В інших темах пишуть більш «завуальовано», типу «моя родичка плакала, бо думала, що скінчиться війна через Трампа, а вона тільки почала жити за кордоном», або «молоді політики України переймають досвід Єльцина - як подавляти повстання» (щоб це не означало, їм, схоже, це зрозуміло).
Їх багато, я нарахувала мінімум 10 в одній темі. Лайкають та пишуть майже одночасно. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок - ці вкиди подаються від імені українців, але це не українці. Їх доволі легко впізнати.
Є підозра, що вони тут не перший день/тиждень так розважаються і розхитують нерви українцям, або маскуються під українців і намагаються подавати щось, як «думка середньостатистичного українця».
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Про свого чоловіка і я хочу жити з ним, я хочу щоб в мої діти росли з батьком, а не грав в чужі ігри.
Ну то кажіть кацапам хай пиз...ують звідси...і живіть..бо мабуть всі діти хочуть тата, і жінки чоловіків поряд..
Will_Be...• 16 июля 2025
Ответ дляБутербродница
Сказки венского окна они такие. Только какая цена их постановки?) сколько жизней в расход пошло?
Цыплят по осени считают, посмотрим на результаты. И, ох, мне кажется, для пидо*ов и их выбл*дков все закончится кровавыми слезами.
Бяки-козяки• 16 июля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ще і спецом нагнітають в провокативних темах. Не можна вже виказати думку, кучею налітають.
Ну так ось тут їх скільки...в цій темі мабуть % 70...
Царевна_несушка• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Всі теми які створюються вночі на провокаційні теми - війна, тцк, як в Україні херово, куди тікать за кордон - це 99.9% провокаційні ботські теми, а в коментарі заходять такіж ботяги і починається там ’танці з бубном’. В звичайних темах люблять клоунів поліпить)
І багато нових користувачів, з новою регістрацією, коли анонім знімають Адміни.
ФсеСама• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Вибирають іноземні вузи і спілкуються іноземною мовою.
Так ?
Так. И о чудо, их там научили своему языку или на англ ( тут родители с репетитором постарались ). Почему наши учителя так эффективно не могут научить украинскому или англ? Там любой ребенок сносно говорит на англ без репетиторов.
Одні думки• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
А через кого закрили кордони ?
Не через прихід кацапії ?
То есть,если нападут бандиты и подожгут дом ,глава семьи должен закрыть все окна и двери,чтобы никто из семьи не спасся?
Царевна_несушка• 16 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Да - русских тут дофига, но и наших подпевал не меньше. Короче, пусть читают: РУСНЯ - ВЫ ПИДОРАСЫ!!!! ВСЕ, ДО ЕДИНОГО, И ЖИВЫЕ И МЕРТВЫЕ И НЕРОЖДЕННЫЕ.
P.S. Ох и ночка у нас была сегодня
Ви з Кривого рогу?
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ще раз, не кацапи закрили кордони. Ви можете воювати скільки завгодно, відвойовувати що ви там хочете, території, мову, віру, це ваше право, ми не збираємось вам заважать, але ми не хочемо в тому приймати участь. Не кацапи змушують наших чоловіків іти воювать.
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
А через кого закрили кордони ?
Не через прихід кацапії ?
Тобто ви визнаєте що хочте воювать чужими руками?
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляФсеСама
«Поганому танцюристу…».
Лукава_Кiшка• 16 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
А чим конкретно Ви хотіли їй допомогти?
Чим-чим? Сметани для сестри передати.
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Глава сімейства повинен стати на захист своїх рідних .
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Мені ваші руки триста років не потрібні .
Тримайте їх біля себе .
Так чому кордони закрили ?
Через навалу кацапів чи ні ?
Тримайте їх біля себе .
Так чому кордони закрили ?
Через навалу кацапів чи ні ?
Бутербродница• 16 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Глава семьи должен заблаговременно укатить в америки и европы, как это сделали все дети и родственники тех, кто при власти.
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
А в тих що воюють ,сімей немає ?
Чи вони не люди ?
Якщо вони там через примус опинились, то мені їх шкода і я за повернення їх додому. Якщо через ідеолонічні погояди, точому і іншші мають так само вчинить, якщо не мають такої ідеології?
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Вас ніхто не змушує так вчиняти чи ні .
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Тримайте їх біля себе .
Так чому кордони закрили ?
Через навалу кацапів чи ні ?
Тримайте їх біля себе .
Так чому кордони закрили ?
Через навалу кацапів чи ні ?
Закрили, щоб були чужі руки, якими модна щадовольнять свої амбіції.
Запасная спина• 16 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Вас ніхто не змушує так вчиняти чи ні .
Тцк думають інакше
Анонимушка• 16 июля 2025
Саме так. Тут повно рашистів, які маскуються під українців. А часто і не маскуються навіть. До речі вони блокують всіх, хто їх ловить на цьому. Таким чином у своїх темах збирають компанію зі своїх або лояльних/какаяразнічних, намагаються створити картинку, що українці згодні з тезами рашинської пропаганди.
Will_Be...• 16 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Класс.Результат где?.И ещё.Вот две новости,первая про руснявого командира ночью,вторая про украинского комбрига днём
То, что через 3 года, после начала полномасштабной, Вы можете сидеть на форуме и умничать - не результат? Комбриг и комармии - немного не равноценно. Более того, Вы написали про погибших, непосредственно в зоне боевых действий, а я говорила про уничтоженных в т.н. ’глубоком тылу’.
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляАнонимушка
Саме так вони і працюють .
Дивна і незрозуміло позиція адміністрації.
Царевна_несушка• 16 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Из него самого. А что?
Просто місто постраждало вночі
Одні думки• 16 июля 2025
Ответ дляWill_Be...
Ой ладно.Бесполезный разговор.
Will_Be...• 16 июля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Просто місто постраждало вночі
Спасибо, я в курсе. Черт дергнул поехать с ночевкой на дачу к друзьям - прилеты были совсем рядом, дачный домик трещинами пошел.
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
На кшталт цієї недоістоти
Бачила той шедевр.
Де ж СБУ ?
Перевірило б воно оцих писак .
Де ж СБУ ?
Перевірило б воно оцих писак .
Will_Be...• 16 июля 2025
Ответ дляОдні думки
Ой ладно.Бесполезный разговор.
Конечно, бесполезный. Все равно русне пи*да потихоньку наступает, и наступит-таки, просто, не так быстро, как хотелось бы нам, украинцам.
Аноним_Русалка• 16 июля 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Даешь регистрацию по предъявлению паспорта!!!
А що той паспорт вирішить? Безліч русні з українським паспортом. Дуже яскравий приклад недоістота з Одеси, яка розказувала що Одеса то расія, а українці й Україна самі знаєте хто, прапор, якщо не помиляюся з пам´ятника намагалася здерти, але їй молодь не дала, по всіх пабліках новинних була. А пізніше повна історія - чи було завезено з росії ще у радянські часи, тепер має паспорт України, любить расію, як і її мама , яка користуючись українським паспортом сидить біженкою, здається в Чехії і дає інтерв´ю рос пропаганді, як їх бідолашний в Україні ущемляли...
Скільки таких ? Безліч
Завжди мало• 16 июля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Скільки таких ? Безліч
Як же отаких,рашистських личинок , багато .