Шмоточницаца• 16 июля в 08:51
Обережно - на форумі багато руських
Пишуть під анонімами провокаційні коментарі. Дуже багато відкрито написало в темі про «малі народи рф» навіть не намагаючись маскуватись, бо їх зачепило за живе.
В інших темах пишуть більш «завуальовано», типу «моя родичка плакала, бо думала, що скінчиться війна через Трампа, а вона тільки почала жити за кордоном», або «молоді політики України переймають досвід Єльцина - як подавляти повстання» (щоб це не означало, їм, схоже, це зрозуміло).
Їх багато, я нарахувала мінімум 10 в одній темі. Лайкають та пишуть майже одночасно. Будь ласка, не сприймайте це на свій рахунок - ці вкиди подаються від імені українців, але це не українці. Їх доволі легко впізнати.
Є підозра, що вони тут не перший день/тиждень так розважаються і розхитують нерви українцям, або маскуються під українців і намагаються подавати щось, як «думка середньостатистичного українця».
Проня_Прокоповна• 16 июля в 08:53
Я не соціолог і не цікавлюсь думкою середньостатистичного українця. Я тут просто спілкуюсь.
Бяки-козяки• 16 июля в 08:56
Тут їх завжди кишить...особливо в нічних темах і в вихідні дні, коли адміни меньше банять. І не тільки в коментарях, теми відповідні створюються на ура
Любви вам!• 16 июля в 08:57
Ответ дляБяки-козяки
Как вы их различаете?
Спілий баклажан• 16 июля в 08:57
Может и так, но всяких манек тут ещё больше. Каждую неделю новая приходит
Одні думки• 16 июля в 08:57
Самое главное,что тема про малые народы была создана анонимно.Наверное,для того чтобы вычислить русских
Шмоточницаца
• 16 июля в 08:58
Ответ дляСиренькая
та и чпуй на них!)))
Так то й так.
Але коли вони від імені українців починають щось розганяти - типу - «класно, що почалась війна, я тільки почала жити за кордоном, Україна фігова, війна дала мені шанс, хай продовжується», або «не повертайтесь, ви все зрадники», або «ой, а мої родичі на окупованих, тільки почали жити, їх там так люблять» це може збивати з пантелику.
Спілий баклажан• 16 июля в 08:59
Ответ дляШмоточницаца
Так то й так.
О про зрадників - це улюблена тема тролів
Лама_мама• 16 июля в 08:59
Ответ дляШмоточницаца
Так то й так.
Ну перші два то і наші напишуть. В третє то в бан зразу
Проня_Прокоповна• 16 июля в 08:59
Ответ дляШмоточницаца
Так то й так.
Як не дивно, але подібні думки озвучують українці в реальному житті. То чому б їм і на форумі не можна так написати?
дожену і ощасливлю• 16 июля в 09:01
Если этого шлака полно даже в малюсеньких группах телеги по населенным пунктам западной Украины, была недавно немало удивлена, то что о советчице говорить?
Одні думки• 16 июля в 09:01
Ответ дляПроня_Прокоповна
В реальному житті ще й не такі думки озвучують.Те,що пишуть тут і поруч не стояло.
Любви вам!• 16 июля в 09:01
Ответ дляШмоточницаца
Так то й так.
Автор, а вот те, которые пишут, что не довольны насильственной бусификацией, закрытыми границами и беспределом в стране, это тоже русские пишут?
Диви яка я пава!• 16 июля в 09:01
То-есть если пишешь шо там про мобилизацию это бусификация- это провокация и не правда? Или шо?
Как их различить то?
А нашу Маню как вычислить если шо, и ей писать можно провокационные темы?
Как их различить то?
Диви яка я пава!• 16 июля в 09:02
Ответ дляЛюбви вам!
Похоже да, может автор и есть наша Маня с пропагандой типа телемарафона.
Одні думки• 16 июля в 09:02
Ответ дляЛюбви вам!
То ухылянты.В смысле те,кто хочет ухылытысь от смерти.
Дюагональ• 16 июля в 09:02
Ответ дляШмоточницаца
Так то й так.
А темы про овносссерию?
Шмоточницаца
• 16 июля в 09:03
Ответ дляЛюбви вам!
Как вы их различаете?
Вони знають якісь факти, яких не знає українець (скільки в годинах була затримка літака в маааскві, коли наші дрони летіли) - я звернула увагу, бо ця людина дуже довго розганяла зраду.
Сьогодні вони вже прямо купою писали в болючій для них темі про ненависть до них дагестанців. Зазвичай краще маскуються.
Бяки-козяки• 16 июля в 09:06
Ответ дляЛюбви вам!
Как вы их различаете?
Всі теми які створюються вночі на провокаційні теми - війна, тцк, як в Україні херово, куди тікать за кордон - це 99.9% провокаційні ботські теми, а в коментарі заходять такіж ботяги і починається там ’танці з бубном’. В звичайних темах люблять клоунів поліпить)
Одні думки• 16 июля в 09:06
Ответ дляДюагональ
А темы про овносссерию?
Не боитесь,что через несколько десятилетий так же напишут и про Украину? Оснований для этого достаточно